Фінляндія у меншості впевнено перемогла Боснію і Герцеговину

31417
70
palloliitto.fi

У суботу, 13-го листопада, відбувся поєдинок відбіркового турніру чемпіонату світу, в якому зустрілися збірні Боснії та Герцеговини та Фінляндії. Матч пройшов у Зениці на стадіоні «Бєліно Поле». Матч, безумовно, був дуже важливим для України у світлі боротьби за друге місце у групі D.

Боснія та Герцеговина володіла ініціативою на старті матчу, Фінляндія здебільшого оборонялася. На 25-й хвилині гості заробили пенальті, який не реалізував Пуккі. Втім, через 4 хвилини фіни все ж таки забили гол, знову в центрі уваги був Пуккі, після прострілу якого Форсс корпусом відправив м'яч у сітку воріт Шехича. На 37-й хвилині Райтала грубо зіграв проти Колашинаца та залишив свою команду у меншості. Боснія перевагою у першому таймі не скористалася.

На старті другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами, а на 51-й хвилині фіни вже у меншості забили другий гол: Пуккі біля правої стійки видряпав м'яч, скинув його Хямялайнену, той п'ятою віддав під удар Лоду, який потужно вистрілив без шансів для Шехича. На 69-й хвилині боснійці скоротили відставання, коли в дотик після подачі зі штрафного ефектно зіграв Менало, який вийшов на заміну. Фіни відповіли швидко, вже за чотири хвилини, так само в дотик, після стандарту переправив м'яч у ворота Боснії О'Шонессі.

Боснійці намагалися відігратися в останні хвилини матчу, але фіни здорово оборонялися і переможний рахунок втримали. Після цього матчу Боснія і Герцеговина втратила всі шанси на другий рядок у таблиці, тепер основна боротьба за вихід у плей-оф розгориться між Фінляндією та Україною, які в останньому турі зіграють із Францією та Боснією відповідно.

Відбірковий турнір чемпионату світу. Група D.

Боснія і Герцеговина – Фінляндія – 1:3

Менало (69) - Форсс (29), Лод (51), О'Шонессі (73)