Дивіться 9 листопада о 19:45 відеотрансляцію матчу 3-го туру жіночої ЛЧ

3630
1
YouTube

У вівторок, 9 листопада, о 19:45, у Харкові на стадіоні «Металіст» відбудеться поєдинок 3-го туру жіночої Ліги чемпіонів з футболу, в якому чемпіонки України футболістки харківського клубу «Житлобуд-1» прийматимуть команду «Брейдаблік» з Ісландії.

Підопічні Валентини Котик невдало провели перші два матчі у групі В Ліги чемпіонів. У себе вдома українки програли мадридському Реалу з рахунком 0:1, пропустивши єдиний гол у першому таймі на 34-й хвилині. А у другому турі в Парижі «Житлобуд-1» зазнав великої поразки 0:5 від французького «ПСЖ».

Ісландська команда «Брейдаблік» у перших двох турах групового етапу Ліги чемпіонів теж програла два стартові матчі. Спочатку вона поступилася «ПСЖ» на своєму полі з рахунком 0:2, а потім пропустила п'ять м'ячів без відповіді у Мадриді від «Реала» (0:5).