Юрій ВІРТ: «Забили чистий гол, який суддя не зарахував»

Наставник «Вереса» – про поразку від «Зорі»

3287
4
ФК Верес. Юрій Вірт

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт прокоментував поразку від луганської «Зорі» (3:0) у матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.

«Це була хороша бойова гра. Ми серйозно налаштовувалися на цей матч. І перший тайм нам вдався. Надійно відіграли в обороні, добре виходили в контратаки. Забили чистий гол, який суддя не зарахував. Якби ми пішли на перерву, ведучи в рахунку - гра склалася б по-іншому.

Другий тайм розпочали жахливо. Дві помилки призвели до двох голів в наші ворота. Звичайно, важко відігруватися у матчі проти «Зорі» з 0:2. Але ми старалися. Були змушені йти вперед, оголяти тили. Тому «Зорі» було вже простіше, вони мають швидких футболістів.

Михайло Сергійчук мав прекрасний момент. Забий з п'яти метрів і ми могли врятувати гру. Мали моменти, але не реалізували їх. Реалізація в останніх матчах - це наша велика проблема. Але такий рівень футболістів - з цим нічого не вдієш», - сказав Вірт.