Є пенальті, немає Селезньова. Маріуполь в Ужгороді впорався з Минаєм

«Маріуполь» в Ужгороді перервав невдалу серію

11402
6
УПЛ

Футболісти «Маріуполя» вийшли неймовірно мотивованими на виїзний матч 14-го туру української Прем'єр-ліги проти «Миная». Ще б пак, адже не за горами екватор сезону, а азовці однією ногою вже щільно застрягли у вихорі, який може затягнути їх до Першої ліги.

Але, як каже один легендарний український спортсмен, «поки у тебе є спроба – ти не програв». Тому команда Остапа Маркевича продовжує боротьбу за збереження прописки в елітному дивізіоні, і поєдинок із «Мінаєм» був однією з головних спроб цього чемпіонату. На кону було одразу шість очок, оскільки закарпатці – прямий конкурент «Маріуполя».

Перший тайм запам'ятався бойовою грою. Футболісти «Миная» більше володіли м'ячем і кілька разів могли відкрити рахунок, але їм не вистачало точності. «Маріуполь» відповідав не менш небезпечними контратаками, які, на відміну від моментів суперника, завершувалися ударами в ствір воріт. І наприкінці першого тайму гості повели у рахунку: Кащук вискочив на навіс від Топалова з лівого флангу та в дотик переправив м'яч у ворота Пенькова.

Забитий м'яч дозволив Остапові Маркевичу у перерві трохи підкоригувати тактику, адже цифри на табло влаштовували його команду. У дебюті другої половини гри розрив у рахунку міг стати комфортнішим, якби не помилка рефері. Анастасія Романюк не помітила, що Матич перебував у штрафному майданчику, коли м'яч влучив йому в руку, та призначила штрафний удар. Якби на поєдинку був VAR, безперечно, цей момент трактувався б як пенальті.

Епізод, який міг стати ключовим, стався на 73 хвилині. Олег Очеретько у підкаті двома ногами в'їхав у суперника, за що отримав пряму червону картку, залишивши «Маріуполь» удесятьох. За кілька хвилин «Минай» отримав ідеальну можливість переламати хід протистояння: Стасюк зіграв рукою у штрафному майданчику, за що рефері призначила пенальті. До точки підійшов Гончар і... не зміг переграти Турбаєвського!

«Минаю» однозначно не вистачало в цьому матчі Євгена Селезньова, який спостерігав за грою з трибуни через перебір жовтих карток. В той момент один із найкращих бомбардирів в історії чемпіонатів України буквально вигукнув, що тут він би нарешті забив дебютний гол за клуб.

Питання про результат поєдинку де-факто було знято за 8 хвилин до кінця основного часу: хорватський захисник Матич грубо помилився біля своїх воріт, дозволивши Кащуку вийти на побачення з голкіпером, і правий вінгер не схибив – прокинув воротаря, після чого забив у порожні ворота, оформивши дубль.

2:0 – «Маріуполь» перервав невдалу серію, яка налічувала шість поразок поспіль. Команда Остапа Маркевича залишається на останній сходинці турнірної таблиці чемпіонату, проте відставання від «Миная» та «Чорноморця» скоротилося до одного очка.