Манчестер Сіті впевнено розібрався з Ман Юнайтед у дербі

Команда Хосепа Гвардіоли була сильнішою на «Олд Траффорд»

9330
11

У центральному поєдинку 11-го туру АПЛ відбулося дербі між «Манчестер Юнайтед» та «Манчестер Сіті». Команда Хосепа Гвардіоли на три очки випереджала свого принципового суперника, який минулого туру перервав чотириматчеву безвиграшну серію.

Після стартового свистка «містяни» взяли м'яч під контроль та невдовзі відкрили рахунок у матчі. Після прострілу Канселу невдало зіграв Бейї, який зрізав м'яч у власні ворота.

Надалі підопічні Гвардіоли продовжували володіти територіальною перевагою, але «Юнайтед» цілком міг відігратися. Це Роналду з центру штрафного майданчика не пробив Едерсона. Гості відповіли серією моментів, що змусило неабияк попрацювати Де Хеа. Голкіпер відбив кілька небезпечних ударів суперників, зреагувавши і на зрізку від Ліндельофа. Здавалося, перший тайм завершиться з мінімальною перевагою «містян», але перед перервою гості подвоїли свою перевагу. Після прострілу Канселу Бернарду у падінні проштовхнув м'яч у кут. Де Хеа та Шоу виключились з епізоду, розраховуючи, що м'яч покине межі поля.

У другій половині зустрічі «містяни» контролювали перебіг подій та могли збільшити свою перевагу. Наприкінці поєдинку Фоден влучив у штангу, а Стоунзу зовсім трохи не вистачило влучності.

2:0 - «Манчестер Сіті» у турнірній таблиці випередив «Ліверпуль», який у неділю зіграє з «Вест Хемом».