27.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь – Динамо. Прогноз і анонс на матч Кубка України

Цього сезону азовці не блищать, але в наступних двох поєдинках будуть старатися щосили

Маріуполь – Динамо. Прогноз і анонс на матч Кубка України
© ФК Маріуполь

У середу, 27 жовтня, у Маріуполі на стадіоні імені В.С. Бойка відбудеться матч 1/8 фіналу Кубка України, у якому місцева однойменна команда зіграє проти київського «Динамо». Зустрічі пройде без глядачів через небезпеку поширення COVID-19, стартовий свисток пролунає о 17:00.

«Маріуполь»

 

Команда Остапа Маркевича розпочала цей сезон вкрай невдало. У чемпіонаті в активі азовців лише чотири очки після 12 турів, а серія поразок налічує вже п'ять поєдинків поспіль. Як не дивно, змін на тренерському містку поки не відбулося, керівництво клубу висловило наставнику підтримку та дало йому час на виправлення ситуації.

В 1/16 фіналу Кубка України «Маріуполь» насилу пройшов луцьку «Волинь», що нині виступає у Першій лізі України. Основний та додатковий час того матчу завершився з рахунком 0:0, а в серії пенальті удача була на боці підопічних Остапа Маркевича. Попереду у «Маріуполя» суперник набагато серйозніший – діючий володар трофею та чемпіон в одній особі.

«Динамо»

 

«Біло-сині» після золотого хет-трику за підсумками першого сезону під керівництвом Мірчі Луческу мали намір продовжувати прогресувати. У чемпіонаті у «Динамо» справи дуже добре, від донецького «Шахтаря» є комфортний гандикап у три очки. У Кубку кияни цього сезону ще не грали, з 1/8 фіналу починається їхній шлях у турнірі.

А ось у Лізі чемпіонів прогресу поки що не видно. У перших трьох турах групового раунду «Динамо» не вдалося забити жодного м'яча, єдине очко було набрано завдяки безгольовій нічиїй із португальською «Бенфікою». А в Мюнхені від «Баварії» взагалі була принизлива поразка з рахунком 0:5.

Цікаво, що найближчої суботи, 30 жовтня, «Динамо» зіграє з «Маріуполем» ще й у чемпіонаті. Підопічні Луческу зобов'язані вигравати обидва поєдинки, але зробити це буде непросто, оскільки суперник, склад якого складається з орендованих у «Шахтаря» молодих гравців, з очевидних причин буде дуже мотивований.

Орієнтовні склади

«Маріуполь»: Кудрик, Стасюк, Драмбаєв, Мампассі, Меліченко, Чех, Кащук, Світюха, Мишньов, Очеретько, Кулаков.

«Динамо»: Бущан – Тимчик, Забарний, Сирота, Миколенко, Андрієвський, Сидорчук, Буяльський, Циганков, Вітіньо, Гармаш.

27 жовтня, середа

«Маріуполь» – «Динамо»
Маріуполь. Стадіон імені В.С. Бойка. 17:00
ТБ-трансляція на телеканалі «Футбол 2»
МАРІУПОЛЬ — ДИНАМО. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
 Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава)
Прогноз Sport.ua — 0:2

Денис Шаховець, Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    BestOf
    BestOf, 27.10.2021 08:29
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Киевляне вперёд. Ахметовские шавки должны сидеть в немытой будке
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:31 (змінений)
    +5
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 15:21
    Поджог защитан. И это красная
    Интересно какая у нас ротация будет?
    Хотелось бы Вербича с первых минут увидеть, чтобы понять в какой он форме
    grifon.
    grifon., 27.10.2021 15:53
    +4
    кротики ви серйозно думаєте що марік виграє? не смішіть мене
    ZaE
    ZaE, 27.10.2021 12:46
    +4
    доцент, 27.10.2021 11:03
    Клоун,восколько заканчивается последний урок ?Давай я тебя встречу со школы домой проведу
    Ти що ще й підофіл?
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 12:38 (змінений)
    +4
    Победа Динамо Киев без вариантов. Не удевлюсь если будет погром крото-фарма.
    Мариуполь в этом сезоне на выход с УПЛ, а в кубке им и вовсе делать нечего
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:30 (змінений)
    +3
    ENJOY--, 27.10.2021 15:25
    ты тухлая чепуха, имеешь возможность посмотреть матч в 5 часов?! или с работы будешь двигать по закоулкам Житомира?! к чему возмущение?!
    У меня у знакомого болонку Федей зовут , так вот он сообразительнее чем ты , ему по три раза повторять не нужно, бывай Федя , знаешь и тебе без спорт юа и спорт юа без тебя - намного лучше
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 15:36
    +2
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:31
    Интересно какая у нас ротация будет?
    Хотелось бы Вербича с первых минут увидеть, чтобы понять в какой он форме
    Думаю. Луч так и сделает. Вите бы дать отдохнуть или хотя бы на 1 тайм эго поставить
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:22
    +2
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 15:21
    Поджог защитан. И это красная
    Снова трезвый и злой
    Надеюсь после вечерних игр будет ещё злее
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:22
    +2
    ENJOY--, 27.10.2021 15:19
    клоун рыжий, ты не сможешь матч мариуполь-динамо посмотреть?!
    Федя сейчас снова отдыхать отправишься , нет первый тайм я посмотреть толком не успею . Ты не можешь элементарные выводы сделать с написанного мною ?
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:15
    +2
    ENJOY--, 27.10.2021 15:15
    тебе, безработному, какая разница?! возмущается он....
    Федя , иди себе там обследуй закоулки на наличие утерянной стеклотары
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 15:06 (змінений)
    +2
    Удачи Динамо , без недооценки , выйти и сделать индивидуальный тотал больше !
    Смешной клубный канальчик шахтёра , запхнул матч самой популярной команды страны , на 17.00 в будний день , чтобы на 19.30 своё не пойми что втулить
    Надеюсь через год два Мегого и Сетанта полностью сотрут это недоразумение, с медийной карты Украины!
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 13:01
    +2
    доцент, 27.10.2021 12:47
    не нужно так много писать о своих влажных фантазиях ...
    Дырко-тёр подземный харе за мной ползать по веткам сайта
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 16:53
    +1
    ma✘, 27.10.2021 16:49
    Да и я сам не понимаю ,зачем вы этим занимаетесь Ладно фанька ботиха со стажем ,ну а ты Алёшка ??
    Когда?
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 16:42
    +1
    ma✘, 27.10.2021 16:38
    Да все ты понял ,как тебе на новой должности охранником по ночам на сайте
    У сайта есть охранники по ночам?
    Funny_____Cat
    Funny_____Cat, 27.10.2021 16:08 (змінений)
    +1
    Бойко, Караваев, Забарный, Шабанов, Тымчик, Сидорчук, Шап
    аренко, Вербич, Антюх, Леднев, Шкурин
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 16:07
    +1
    ma✘, 27.10.2021 15:49
    перечитав все ветки Алёшка ты везде вылизываешь фаньке и вписываешься за бота барышевского...ты ему что должен что-то или несенюк мар....зматик заставил главного бота сайта тебе защищать
    Я как то тебе писал что Жеке не нужны защитники. Он сам вас делает и поджигает в плоть до оскорблений от вас. Ниже сам можешь оценить поджог.
    А на счёт меня, Макс перестаньте за мной следить мне нравятся девушки
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 15:21
    +1
    ENJOY--, 27.10.2021 15:17
    ты дыбильный, тухлый бот
    Поджог защитан. И это красная
    avk2307
    avk2307, 27.10.2021 14:37
    +1
    Palyc, 27.10.2021 14:34
    Вчера Луческу оставил Буяльского в Киеве,а тут уже спорт.уа в состав ставят. Может больше осведомлены,или что-то не так вчера, или сегодня?
    Вчера спорт юа в первоначальной версии Буяльского в Мариуполь все таки отправлял, потом поправили, а тут забыли наверное.
    Palyc
    Palyc, 27.10.2021 14:34
    +1
    Вчера Луческу оставил Буяльского в Киеве,а тут уже спорт.уа в состав ставят. Может больше осведомлены,или что-то не так вчера, или сегодня?
    ZaE
    ZaE, 27.10.2021 12:45
    +1
    Дуже "зручний" час обрано на матч, от дуже.