27.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Маріуполь – Динамо Київ – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/8 фіналу Кубку України

Маріуполь – Динамо Київ – 1:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Динамо Київ

Кубок України. 1/8 фіналу.

«Маріуполь» – «Динамо» Київ - 1:2

Очеретько, 85 – Вербіч, 16, Шабанов, 34

 Удод, 42, Стасюк, 65 – Шабанов, 51

«Маріуполь»: Турбаєвський – Драмбаєв, Удод, Петерман, Холод (Стасюк, 46) – Мишньов, Чех (Спіровські, 70) – Топалов (Шостак, 58), Очеретько, Кащук (Микитишин, 81) – В'юнник (Меліченко, 81).

Запасні: Кудрик, Мампассі, Микицей, Клименко, Світюха.

«Динамо» Київ: Бойко – Караваєв, Шабанов, Забарний, Тимчик – Шапаренко (Шепелєв, 46), Сидорчук (Кендзьора, 77) – Вербіч, Лєднєв (Гармаш, 68), Антюх (Вітіньо, 68) – Шкурін (Рамірес, 46).

Запасні: Бущан, Сирота, Миколенко, Циганков.

Арбітр: Андрій Коваленко (Полтава).

Стадіон: ім. В. Бойко (Маріуполь).

Наші оцінки:

   

«Маріуполь» (заміни): Стасюк – 5,5, Шостак – 5,5, Спіровські – 5,5, Меліченко – б/о, Микитишин – б/о.

«Динамо Київ» (заміни): Рамірес – 6,0, Шепелєв – 6,0, Гармаш – 6,0, Вітіньо – 6,0, Кендзьора – б/о.

У середу, 27-го жовтня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу Кубка України, у якому змагатимуться «Маріуполь» та «Динамо» Київ. Матч пройде у Маріуполі, на полі стадіону ім. В. Бойка, початок о 17:00.

Колективу Мірчі Луческу цього тижня дуже пощастило – чинні чемпіони України вирушають до берегів Азовського моря, де посилено готуватимуться до поєдинку у відповідь проти каталонської «Барселони» у Лізі чемпіонів УЄФА. Принагідно, «Динамо» спробує вирішити для себе дві нагальні проблеми: вихід до чвертьфіналу Кубка України, а також утримання абсолютної лідерської позиції на вершині УПЛ. Починатимуть команди з'ясовуватимуть відносини між собою із кубкової гри, а оскільки зустріч проходитиме у форматі на виліт, то й поборотися за сенсацію для андердога буде в ній більш престижно.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Маріуполь» – «Динамо» Київ. За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Олександр Снітко, Sport.ua

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    maverik
    maverik, 27.10.2021 17:17
    +11
    Первый пошел !!!!
    Istm
    Istm, 27.10.2021 17:05
    +11
    шо за кретинська трансляція?
    cooperchack
    cooperchack, 27.10.2021 17:21
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Киевляне вперёд!
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 17:19
    +9
    Вербич
    BekXan
    BekXan, 27.10.2021 17:41
    +8
    Это какая то дичь взяли обрезали трансляцию ,а на футболе три где пол Украины лупонули с пакетов транляцию идёт полноценый матч.Но вот не УРОЛЫ футболы???? Кому вообще интересен этот гундёжь??
    adidas777
    adidas777, 27.10.2021 17:40
    +8
    Gateway_enemy, 27.10.2021 17:37
    Хіба? Наче, навпаки, деякі транслятори припинили Футбол1/2, а - Футбол 3 -, здається, залишили всі Тобто, - Sweet.TV, Divan, Kyivstar, Vodafone..,
    Я вам говорю, какая ситуация у моего оператора Воля.
    Я только из за УПЛ и плачу "Воле" по 250 грн в месяц!
    Потому как у меня есть Мегого полный пакет, и все топ чемпы и Еврокубки смотрю там.
    Волю держу исключительно из за УПЛ и кубка Украины.
    И эти уроды ещё и обрезали один из футболов!
    Сейчас плачу 250 грн за два канала Футбол 1 и 2
    Скажите, что это не грабёж?
    zzg77
    zzg77, 27.10.2021 17:44
    +7
    Вы видите, что Футболы сделали из трансляции цирк!!!!! Это же нельзя смотреть без возмущения. Такое впечатление, что параллельно включили прямую трансляцию из пивбара!!! КОЗЛЫ!!!
    adidas777
    adidas777, 27.10.2021 17:43
    +7
    BekXan, 27.10.2021 17:42
    Уроды они !
    Не то слово!
    APL
    APL, 27.10.2021 17:20
    +7
    Опять Суркіс все купив, марік зливає гру, суддя в шубі...я щось забув?
    p_s_l
    p_s_l, 27.10.2021 17:18
    +7
    Бугор1, 27.10.2021 17:13
    Бомж,новости нужно читать!Вчера ещё было написано что матч пройдёт без болел
    Ты что-то путаешь, бомжи в 19:30 играют.
    p_s_l
    p_s_l, 27.10.2021 17:06
    +7
    ma✘, 27.10.2021 16:34
    Что правда матч состоится и дынамо приехало в Мариуполь не хотят больше с лозанной связываться и там победы добывать
    Что же твоя шахта прописалась в Мариуполе, а тусит в Киеве?
    Почему по месту прописки не хочет играть?
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 17:54
    +6
    Сейчас главное чтоб не кто травму не получил. А кто выиграет уже понятно
    APL
    APL, 27.10.2021 17:52
    +6
    Подивився перший тайм, резерв ДК ходячи пішки наглухо закрили Маріуполь, а чому я дивуюсь? Це дно яке знаходиться на дні УПЛ!
    Darkness1984
    Darkness1984, 27.10.2021 17:46
    +6
    Алексей Голяченко, 27.10.2021 17:44
    Твой слив защитан. А так горло рвал целый день
    Я думал про слив кроты сегодня не напишут
    grifon.
    online
    grifon., 27.10.2021 17:20
    +6
    максику, а ми тут зібралися футбол дивитись? чи чужу бухгалтерію рахувати?
    DK1961
    DK1961, 27.10.2021 17:19
    +6
    Первый пошел! А собаки пусть лают (на стадике), Арендопуполю это не поможет.
    grifon.
    online
    grifon., 27.10.2021 17:12
    +6
    кротики, а чого ви тільки постійно про шуби і марік згадуєте? напевно більше пишатись вам нічим
    grifon.
    online
    grifon., 27.10.2021 18:48
    +5
    це ти про свою диру кажешь?
    Серж р
    Серж р, 27.10.2021 18:09
    +5
    Опять собачку оперев на будку жарят
    Алексей Голяченко