Юнайтед обіграв Аталанту, поступаючись 0:2, Маліновський вийшов на заміну

«Вільярреал» на виїзді розгромив «Янг Бойз»

6549
26

Відбулися матчі третього туру Ліги чемпіонів в групі F. «Аталанта» вела 2:0 після першого тайму в виїзному матчі проти «Манчестер Юнайтед», однак програла 2:3. Переможний гол забив Кріштіану Роналду.

Руслан Маліновський почав матч на лавці запасних, і вийшов на заміну на 68-й хвилині замість автора першого гола Маріо Пашаліча. На той момент рахунок був 2:1 на користь «Аталанти».

В іншому матчі третього туру «Вільярреал» на виїзді розгромив «Янг Бойз» і наздогнав за очками «Аталанту» - у них по 4 бали.

Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди

Шахтар U-19 – Динамо U-19 – 1:2. Репетиція класичного. Відео голів та огляд
Футбол | 10 травня 2024, 14:14 1