18.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Чорноморець – Верес – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 11-го туру Української Прем'єр-ліги

Чорноморець – Верес – 0:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Чорноморець Одеса

Українська Прем'єр-ліга. 11-й тур.

«Чорноморець» – «Верес» - 0:1

Є. Пасіч, 17

На 66-й хвилині Ілля Путря («Чорноморець») не забив пенальті (воротар).

 Путря, 36, Вачіберадзе, 87 – Полюлях, 33, Панасенко, 39, Когут, 90+2

 Кучеров, 19 (грубий фол).

«Чорноморець»: Кучерук – Вантух, Біловар, Кадірі (Дубко, 46), Путря – Авагімян (Кузик, 74), Михайленко, Смирний, Цітаішвілі – Ісаєнко (Вачіберадзе, 82), Ванат (Бугай, 74).

Запасні: Варакута, Долгов, Тлумак, Кравченко, Брагару.

«Верес»: Когут – Нємчанінов, Гончаренко, Мірошник, Солдат – Полюлях (Махнєв, 88), Кучеров – Г. Пасіч (Дахновський, 88), Панасенко (Петько, 71), Є. Пасіч (Тимофієнко, 82) – М. Шестаков (Сергійчук, 71).

Запасні: Кичак, С. Шестаков, Гечев, Гегедош.

Арбітр: Денис Шурман (Київська обл.).

Стадіон: «Чорноморець» (Одеса).

Наші оцінки:

   

«Чорноморець» (заміни): Дубко – 6,0, Кузик – 6,0, Бугай – б/о, Вачіберадзе – б/о.

«Верес» (заміни): Петько – 6,0, Сергійчук – 6,0, Тимофієнко – б/о, Дахновський – б/о, Махнєв – б/о.

У понеділок, 18-го жовтня, відбудеться поєдинок 11-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться одеський «Чорноморець» і рівненський «Верес». Матч пройде в Одесі, на полі стадіону «Чорноморець», початок о 19:30.

Єдиною грою, яка була винесена на понеділок, стала зустріч в Одесі, де нестабільний молодий колектив Юрія Мороза буде приймати підопічних Юрія Вірта, які втратили тонус у досягненні результатів. «Верес» не перемагав у попередніх трьох турах, проте зіграв за цей час із досить міцними суперниками на кшталт «Шахтаря», «Дніпра-1» і «Олександрії». Вочевидь, що рівненський колектив побажає набрати очки в грі проти одного з аутсайдерів, але і «моряки» своєю атакуючої лінією здатні створити проблеми колективу, який добре знає, як саме треба грати в обороні.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Чорноморець» – «Верес». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Олександр Снітко, Sport.ua

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Сергій Печонко
    Сергій Печонко, 18.10.2021 20:15
    +7
    Одесса никакая...Верес в меньшинстве лучше смотрится
    fifadinamo
    fifadinamo, 18.10.2021 21:28
    +3
    Ну от і все стало на свої місця, Верес забив би побільше, та ладно - результат на табло.
    DK1961
    DK1961, 18.10.2021 21:17
    +3
    avk2307, 18.10.2021 21:15
    Как по мне , то нет тут особой предвзятости в действиях судьи.
    Ну не мог он не дать красную такую же ,как Черноморцу с Шахтером дали. И тогда кстати комментаторы на кАналах говорили о возможности нанесения травмы, хоть и не умышленной.
    Хотя по идее и там и там желтая должна быть.
    И Патрик кстати доиграл, а Кадири нет.
    Ну и пеналь то 100%.
    Где предвзятость?
    Ты ИМ ничего не докажешь. Бесполезно
    VadimRivne
    VadimRivne, 18.10.2021 21:07
    +3
    Це вже не смішно. Зупинити матч і все
    VadimRivne
    VadimRivne, 18.10.2021 20:58
    +3
    І все курви бля вам неперемогти. З нами Бог з нами правда. Куплені курви вам недопомога
    CheMP
    CheMP, 18.10.2021 20:56
    +3
    Путря...
    Сергій Печонко
    Сергій Печонко, 18.10.2021 20:01
    +3
    aleks19826, 18.10.2021 19:29
    Верес не забьет, это не квн-лига. Разок с Десной подфартило - все голы вымучили за первый круг. Теперь мучаются, а не играют. Малолетки динамовские, думаю, 1:0 выкатают, максимум верес 0:0 сыграет, но забить гол на выезде Ровно в УПЛ вряд ли сможет до конца этого круга
    Может ещё что-то пукнешь ? Или по мужски признаешь что чепуху несёшь?
    Злий Глобинець
    Злий Глобинець, 18.10.2021 19:53
    +3
    aleks19826, 18.10.2021 19:29
    Верес не забьет, это не квн-лига. Разок с Десной подфартило - все голы вымучили за первый круг. Теперь мучаются, а не играют. Малолетки динамовские, думаю, 1:0 выкатают, максимум верес 0:0 сыграет, но забить гол на выезде Ровно в УПЛ вряд ли сможет до конца этого круга
    Хріновий з тебе Нострадамус
    Ти не задумувався, що прогнози - це не твоє?
    IgorUA
    IgorUA, 18.10.2021 21:33
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Роман Порывай, 18.10.2021 21:25
    І грати чемп в 6 команд? Так у нас і ті в Європі ганбляться. А так іноді Львів. Минай очки в фаворитів відгризають.
    с такими командами только деградируют, а потом в на евроарене обсыраются поэтому нужно спаринги проводить в Европе с командами своего уровня и выше
    fifadinamo
    fifadinamo, 18.10.2021 21:30
    +2
    aleks19826, 18.10.2021 21:03
    Не втримають по ходу....жалко командочку
    Втримали і труселями по морді надавали.
    IgorUA
    IgorUA, 18.10.2021 21:26 (змінений)
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    игра Черноморца мне напомнила игру Арендуполя с Днепром1, те бегали два тайма безтолку и эти ганяли ветер по полю и не хрена не забили
    ~#~
    online
    ~#~, 18.10.2021 21:17
    +2
    CheMP, 18.10.2021 21:12
    Когута - в сборную!
    Молдовы
    avk2307
    avk2307, 18.10.2021 21:15
    +2
    Как по мне , то нет тут особой предвзятости в действиях судьи.
    Ну не мог он не дать красную такую же ,как Черноморцу с Шахтером дали. И тогда кстати комментаторы на кАналах говорили о возможности нанесения травмы, хоть и не умышленной.
    Хотя по идее и там и там желтая должна быть.
    И Патрик кстати доиграл, а Кадири нет.
    Ну и пеналь то 100%.
    Где предвзятость?
    CheMP
    CheMP, 18.10.2021 20:20
    +2
    хочу удаления игрока Черноморца и пусть определится победитель в меньшинстве. так будет справедливей и веселее: более открытый футбол с длинными пасами
    CheMP
    CheMP, 18.10.2021 20:11
    +2
    а у Путри фол последней надежды и подкат сзади! ну очевидная же красная! судья жалеет Черноморец! (с) Олег Нагорный
    Oleh Nahornyi
    Oleh Nahornyi, 18.10.2021 20:09
    +2
    Вибачай)Вже трохи заспокоївся...Не люблю коли судді істотно впливають на хід матчу!
    CheMP
    CheMP, 18.10.2021 20:07
    +2
    да красную Смирному надо было! там же явно видно!!! (с) Олег Нагорный
    CheMP