Знову на третьому місці. Ворскла втримала перемогу над Олександрією

В запасі полтавської команди було п'ять гравців

17669
28
УПЛ

Недільну програму 11-го туру української Прем'єр-ліги закрив матч в «Олександрії» на стадіоні «Ніка», де місцева команда Юрія Гури приймала полтавську «Ворсклу». Обидві команди ведуть боротьбу за єврокубкову зону, а тому гра була принциповою і безкомпромісною, за шість очок. Фаворита в поєдинку не було, зовсім незначна перевага букмекерів була на боці гостей.

Полтавчани в першому таймі повністю переграли опонентів, незважаючи на те, що в перші хвилини олександрійці створили кілька непоганих моментів. Спочатку на 14 хвилині зустрічі навіс Пешича з правого флангу допоміг Рангелу відкрити рахунок. 26-річний бразилець виграв у Бабогла верхову боротьбу на кордоні воротарського і головою відправив м'яч у сітку.

На екваторі першої половини поєдинку Гурі довелося робити заміну. Кирило Ковалець отримав жахливу травму і не зміг продовжити гру: при падінні після верхової боротьби його коліно правої ноги опинилося в неприродному положенні, футболіст був винесений з поля на ношах.

А за 6 хвилин до перерви Рангелу вдалося оформити дубль після прострілу від Степанюка. Перед другим таймом шанси господарів відігратися були дуже невеликими, але скоротити розрив у рахунку до мінімуму їм вдалося досить швидко. На 53 хвилині Іван Калюжний на ближній штанзі вдало завершив простріл з правого флангу штрафного від Ігоря Кірюханцева.

Однак інтрига де-факто померла після того, як «Олександрія» залишилася вдесятьох. Олег Кожушко протягом однієї хвилини примудрився отримати відразу дві жовті картки й достроково завершив гру. Трохи пізніше емоції взяли гору і над Юрієм Максимовим – головний тренер полтавчан отримав пряму червону, як і Сергій Лактіонов з тренерського штабу господарів.

У кінцівці поєдинку «Ворскла» створила кілька дуже небезпечних моментів і цілком могла зняти питання про результат, проте якимось неймовірним чином «Олександрія» змогла не пропустити ще один м'яч. Пару разів здорово зіграв воротар Олег Білик, а в компенсований час Сергій Гринь ціною пошкодження в підкаті встиг вибити м'яч, який летів у порожні ворота після удару Олів'є Тілля.

2:1 – неймовірний поєдинок, який за напруженням нічим не поступався матчам англійської Прем'єр-ліги, завершився перемогою полтавської «Ворскли». Полтавчани здобули четверту перемогу поспіль і зберегли за собою третю сходинку турнірної таблиці.