17.10.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Олександрія – Ворскла – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограмапоєдинку 11 туру Української Прем'єр-ліги

Олександрія – Ворскла – 1:2. Текстова трансляція матчу
© УПЛ

В неділю, 17 жовтня, відбудеться поєдинок 11 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть «Олександрія» та полтавська «Ворскла». Гра пройде в Олександрії на полі КСК «Ніка», початок - о 19:30.

Дві поразки з рахунком 1:0 від «Миная» та «Динамо» продовжують бути єдиними невдачами команди Юрія Гури в цьому сезоні. Щоправда, вони в комплексі з трьома нічиїми поки що дозволяють тільки претендувати на щось більше, ніж поточне шосте місце в турнірній таблиці. «Ворскла» продовжує боротьбу за третє місце з «Дніпром-1» та «Зорею», тому осічка в недільному матчі не входить в плани Юрія Максимова. На перерву, викликану матчами збірних, команди пішли після різних результатів - «Олександрія» в рівній грі поділила очки з «Вересом» (0:0), а «Ворскла» завдяки дублю Олів'є Тілля розгромила «Інгулець» (3:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Олександрія» - «Ворскла». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Fragma1
    Fragma1, 17.10.2021 19:57
    +9
    Вацко клоун- травма ковальца- вот видите за что футболистам платят такие деньги....а на фронте когда от тебя кусок мяса остаётся и ЗП как у нищего это нормально? Вацко же сцанный ура патриот, на заводе когда руки ноги теряют люди ща копейки- норм, а здесь чел получил травму ( притом что его вылечат за счёт клуба в лучших больницах), вот оказывается за что футболисты получают такие ЗП! Вацко просто еплан
    Denmark1107
    Denmark1107, 17.10.2021 20:24
    +4
    Злий Глобинець, 17.10.2021 20:14
    Класного бразильця Ворскла у КУПСа купила. Браво!
    Таке можливо, раз колошматить голи. Але запізно купили. Потрібно було підсилюватись напередодні ЄК
    Trollface
    Trollface, 17.10.2021 20:14
    +4
    Полтава Вперед!
    Aleks04
    online
    Aleks04, 17.10.2021 20:59
    +3
    avk2307, 17.10.2021 20:42
    Кременчук з таким прапопором дуже далекий від Полтави та й від Олександрії
    Может он заробитчанин
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 17.10.2021 19:55
    +3
    Кошмар. Жена на трибуне расстроилась.
    Злий Глобинець
    online
    Злий Глобинець, 17.10.2021 20:14
    +1
    Класного бразильця Ворскла у КУПСа купила. Браво!
    Юрий Свириденко
    Юрий Свириденко, 17.10.2021 21:44
    0
    ворскла с попедой молодцы!)
    SeM077
    SeM077, 17.10.2021 21:41
    0
    OLEXANDER, 17.10.2021 21:27
    Вацко коментує...на 94хв баболго і Скляр одночасно в епізоді на мячі-жовта Бабагло...Вацко-вже не коментатор, а крикун-шоумен, навіть завтикнув 1шу жовту Кожушку(Олександрія) на 67хв. найкращий комантатор України? Точно? Ну, ну...ок...
    Ти матч дивився, Скляр перший на мячі і виносить його, де одночасність?
    SeM077
    SeM077, 17.10.2021 21:40
    0
    OLEXANDER, 17.10.2021 21:20
    В чому мужик? Що в Європі облажався? чи в тому, що червону отримав і погробував бійкою асистенту гол.тр. Олександрії?
    А чому асистент не пішов в підтрибунне приміщення, а далі провокувати Максимова біля запасних?
    bolelschik
    bolelschik, 17.10.2021 21:29
    0
    Если игрок чернокожий - это не значит, что ему все позволено
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 17.10.2021 21:27
    0
    Вацко коментує...на 94хв баболго і Скляр одночасно в епізоді на мячі-жовта Бабагло...Вацко-вже не коментатор, а крикун-шоумен, навіть завтикнув 1шу жовту Кожушку(Олександрія) на 67хв. найкращий комантатор України? Точно? Ну, ну...ок...
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 17.10.2021 21:20
    0
    Умник, 17.10.2021 20:42
    Максимов молоток
    В чому мужик? Що в Європі облажався? чи в тому, що червону отримав і погробував бійкою асистенту гол.тр. Олександрії?
    ~#~
    ~#~, 17.10.2021 21:17 (змінений)
    0
    3,14 Южная Америка какая то
    Если тренеры подают пример игрокам, то чего ждать от школоты на трибунах...
    ~#~
    ~#~, 17.10.2021 20:45
    0
    avk2307, 17.10.2021 20:42
    Кременчук з таким прапопором дуже далекий від Полтави та й від Олександрії
    От твоего Азербайджана они на одинаковом расстоянии.
    avk2307
    online
    avk2307, 17.10.2021 20:42
    0
    Злий Глобинець, 17.10.2021 13:41
    Центральний матч туру походу. Удачі землякам-полтавцям на виїзді!
    Хоч і Олександрія, якщо чесно, не зовсім чужа команда. До Кременчука вона навіть ближче, ніж Ворскла.
    Коротше кажучи, обом командам бажаю зайняти місця, які дозволять грати в єврокубках.
    Кременчук з таким прапопором дуже далекий від Полтави та й від Олександрії
    Rusty_Shackleford
    Rusty_Shackleford, 17.10.2021 20:09
    0
    ЧУкр - чемпионат быков и костоломов
    avk2307
    online
    avk2307, 17.10.2021 20:49
    -1
    ~#~, 17.10.2021 20:45
    От твоего Азербайджана они на одинаковом расстоянии.
    Я завтра уже в Киеве буду, а он всегда "там"
    Умник
    Умник, 17.10.2021 20:42
    -1
    Максимов молоток
    Злий Глобинець
    online
    Злий Глобинець, 17.10.2021 19:49
    -1
    Гооооол!
    Ворскла! Ворскла! Ворскла! Вперед!
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 17.10.2021 21:24
    -2
    Чорношкірий гравець Ворскли на 77 хв проявив расизм до світлошкірого.Расизм!!!!!