541
4

Дідьє ДЕШАМ: «Крім таланту в нашій команді є переможний менталітет»

Наставник збірної Франції задоволений перемогою в Лізі націй

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам висловився про перемогу над Іспанією (2:1) у фінальному матчі Ліги націй.

«Дуже радий і гордий за гравців. Нам довелося відіграватися в обох матчах. У матчі з іспанцями вийшло зробити це швидко. Крім таланту, в цій команді завжди присутні характер і переможний менталітет. Дуже пишаюся своїми гравцями.

На кону був трофей. Наші гравці - бійці, це ж можна сказати і про мене. Ми зробили все можливе для того, щоб тут опинитися. Коли ти вже в фіналі, найкраще виграти його.

Після перерви ми стали грати більш агресивно, змушуючи суперника помилятися. Ми перестали грати після 20 хвилин. У матчах з Іспанією так чинити не можна. Наша система і те, як ми реалізуємо її, все ще потребують поліпшення», - сказав Дешам.