Юрій МАКСИМОВ: «Есеола? Давайте забудемо вже»

Наставник «Ворскли» прокоментував перемогу над «Інгульцем» (3:0)

6916
4
ФК Ворскла. Юрій Максимов

Юрій Максимов не став відповідати на питання про Адерінсона Есеолу, який прийшов в команду в літнє міжсезоння і зіграв всього 23 хвилини в УПЛ. Після цього гравець був відправлений у дубль, і Максимов на нього більше не розраховує.

«Що ви все Есеола, Есеола? Давайте забудемо вже».

На питання про переможний матч Юрій Вільйович відповідав більш охоче.

«Чому стали забивати тільки після перерви? Ми і в першому таймі добре грали. Не було зауважень, всі старалися. У них теж команда хороша: грають від оборони, захист дисциплінований. І футболісти хороші. Ця команда на виїзді з «Динамо» - лідером чемпіонату зіграла 1:1. Це про щось говорить. Після того, як ми забили нам стало легше. Була боязнь, коли забили. Могли і 1:1 зіграти, але забили другий і третій гол».

«Чому не було Якубу? Він отримав на тренуванні серйозну травму - спину смикнув. Він різкий футболіст, пішов за м'ячем і смикнув спину. Тепер лікується.

Амількар Коджові? Ми завжди молоді даємо шанс. Хто ним користується - залишається в команді. Він додає в дублюючому складі», - сказав Максимов.

Після 10-ти турів в активі «Ворскли» 21 очко і третє місце в чемпіонаті.