Колектив Олександра Косенка показав якісні напрацювання в пресингу

2734
1
futsal.com.ua

Збірна України з футзалу вирішила з додатковою вигодою для себе провести один із фрагментів тренувальних зборів, запланувавши візит до Румунії заради проведення двох товариських матчів проти місцевої національної команди. Перша подібна зустріч завершилася несподіваним поразку команди Олександра Косенка днем ​​раніше (1:2), через що цього разу перед ними виникала додаткова задача по відновленню власного престижу.

Помилки добової давності були досконально розібрані, тому наша команда досить швидко розставила всі необхідні акценти на паркеті. Вирішальним моментом стало застосування «синьо-жовтими» високого пресингу, до чого виявилися зовсім не готовими суперники, а ми, у свою чергу, таким чином оформили два забиті м'ячі ще до завершення восьмої хвилини матчу. Фаренюк та Лебідь двічі грали на випередження перед чужими воротами, за підсумком чого отримували вагомий запас часу і простору для виконання фінального удару.

Третій гол у виконанні Зварича змусив суперників команди Косенка квапитися з тайм-аутом, бо вже було видно, що румунські виконавці почали просто опускати руки від безвиході. Усе, що дозволила зробити Україна своїм суперникам, – це трохи потримати м'яч в своїх ногах у центральної лінії, а з рідкісними дальніми ударами спокійно розправлялися наші голкіпери.

У другій половині матчу, як можна було зауважити, гості отримали команду трохи зменшити оберти, а вихід резервної четвірки польових підказував, що тренерський штаб вже приступив до експериментів, і не особливо дивився при цьому на рахунок на табло.

Утім, навіть особливих приводів для наших побоювань румуни не створили. Із тим самим п'ятим польовим у вигляді голкіпера, який виходив із воріт, вони почали грати лише в останні п'ять хвилин, а наостанок Чернявський ще й передав привіт Григорацу, присоромивши того дальнім ударом із лівого флангу поміж ніг у ближньої штанги. Ефектна і енергоефективна перемога за абсолютно відмінного футзалу від того, що ми бачили днем раніше.