17.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Перша втрата очок. Металіст в більшості не зумів дотиснути Полісся

Підопічні Кучера пропустили на початку гри і забили тільки після вилучення

Перша втрата очок. Металіст в більшості не зумів дотиснути Полісся
© ФК Металіст

Команда Кучера підходила до цього матчу в якості беззаперечного фаворита. Проте гості теж були не ликом шиті - третє місце в турнірній таблиці це підтверджувало.

Перші хвилини були за «Металістом», здавалося, сьогодні буде чергова перемога. Але швидкий гол житомирської команди (Гітченко замкнув навіс Козака з штрафного) сплутав всі карти харків'ян. «Полісся» відійшло назад, грамотно захищалося і бігало в небезпечні контратаки.

«Металіст» створив безліч моментів, проте м'яч вперто не хотів йти навіть у порожні ворота. Забити вдалося тільки після вилучення гравця суперників - Огіря в підкаті прямою ногою влетів у Танковського, зриваючи контратаку, і побачив перед собою червоне світло. В динаміці здалося, що фол тягнув максимум на жовту картку, проте повтор показав, що арбітр з Івано-Франківська Анастасія Романюк мала рацію.

Демченко відразу ж зрівняв рахунок після подачі з кутового. Склалося враження, що господарям дуже потрібна перемога, оскільки вони рвонули забивати ще, але не вдалося. 

Підсумкові 1:1 відображають, в принципі, реальне співвідношення сил в цьому матчі. В Житомирі є непогана команда, а для «Металіста» нічого страшного не сталося, перше місце від них нікуди не дінеться.

Українська Перша ліга. 9 тур.

«Металіст» - «Полісся» - 1:1.

 Демченко, 79 - Гітченко, 10.

Мизюк, 9, Федорів, 41, Романюк, 84 - Сахневич, 23, Махарадзе, 90+4, Гітченко, 90+5.

Огіря, 76 (груба гра).

«Металіст»: Рибка, Романюк, Мизюк, Федорів, Горбунов (Демченко, 66), Сарапій, Танковський (Рязанцев, 87), Танчик, Фомін (Балулу, 55), Підлепенець (Нехтій, 66), Пейшото.

«Полісся»: Махарадзе, Власюк, Гітченко, Нестеров (Терехов, 46), Сахневич, Огіря, Козак (Андрущенко, 55) Чайковський (Бабенко, 59), Грицук, Морозко, Шастал (Швець, 81).

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

ОСК «Металіст» (Харків).

МЕТАЛІСТ - ПОЛІССЯ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

 
Події матчу
79' ГОЛ ! М'яч забив Єгор Демченко (Металіст).
10' ГОЛ ! М'яч забив Андрій Гітченко (Полісся).

Сергій Рип'юк, Sport.ua

(48 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 17.09.2021 21:19
    +14
    googlle, 17.09.2021 21:16
    Ще раз. 7 пенальті та 7 червоних суперникам за 9 матчів. Трошки дивно. Я такого навіть у Шахтаря при топовому складі і повному адмін ресурсі не пам'ятаю.
    ну дуууже в прем'єр-лігу хочеться
    googlle
    online
    googlle, 17.09.2021 21:16
    +13
    Ще раз. 7 пенальті та 7 червоних суперникам за 9 матчів. Трошки дивно. Я такого навіть у Шахтаря при топовому складі і повному адмін ресурсі не пам'ятаю.
    roman75zpr
    roman75zpr, 17.09.2021 20:33
    +13
    Респект игрокам Полесья!
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 17.09.2021 21:02
    +12
    vitalikss86, 17.09.2021 20:57
    со всеми кто может его обыграть (Металлист не исключение), а так пару команд нам таких как Вильярреал, Байер уровнем и он бы тоже боялся (да даже Днепр образца 2013-15г) т.е. всех кто может помешать ему взять 1е место, и второе тоже (отодвинуть от зоны ЛЧ)
    Металлист может обыграть Динамо?
    Да он вон с Житомиром от поражения только благодаря удалению ушел
    Fangold
    Fangold, 17.09.2021 20:45
    +11
    Завжди підтримував в інформаційній війні Металіст, але сьогодні суддя замість жовтої картки, показала червону, і тим самим врятувала Металіст від поразки, що це корупція чи низький рівень судівства я не знаю, але факт є факт, чиста жовта картка
    chmohtar
    chmohtar, 17.09.2021 21:01 (змінений)
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    cucumber, 17.09.2021 20:59
    вот.. вот .. пошли суркисботы
    Какие боты,сам Суркис сидит с 8 аккаунтов😂какие же вы потешные глистята с кротятами
    Funny___Cat
    Funny___Cat, 17.09.2021 20:34
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    В большинстве, это типо Металлист и судья ?
    Муґунот Уух
    online
    Муґунот Уух, 17.09.2021 21:06
    +8
    cucumber, 17.09.2021 21:00
    Сурки снюхались с кротами против МХ!
    Скоро с Реалом и ПСЖ снюхаютс - те уже начинают трястись при упоминании грозного Металлиста.
    Taykitanin
    Taykitanin, 17.09.2021 22:55
    +7
    Є надія, що в наступному році на цьому ж стадіоні ці дві команди знов зустрінуться, тільки в УПЛ. а фарми хай топчуть поле в першій лізі.
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 17.09.2021 20:59
    +7
    cucumber, 17.09.2021 20:58
    Суркис боится Металлиста Харьков, уже совместно с ШД нападают на МХ
    Закусывать нужно
    salomon77757
    online
    salomon77757, 17.09.2021 20:54
    +7
    cucumber, 17.09.2021 20:50
    хейтерам не нравится даже желтый цвет формы Металлиста, он их раздражает!
    Да все уважительно относятся к Металлисту, была очень добротная и не слабая команда. Но ты не перегибай, с тем что всё прям трясуться при виде вашей формы. Выйдете в вышку, доказуйте.
    Oleha1987
    Oleha1987, 17.09.2021 23:13 (змінений)
    +6
    Всі матчі не можна вигравати. Це добре, щоб на кубок настроїлись .
    DSH88
    online
    DSH88, 17.09.2021 23:08
    +6
    Aleks04, 17.09.2021 23:03
    Это очередной бред высраный харями? Ну допустим так было, продались вы в тот момент киевлянам
    Пойди в синагогу самою большую в Европе свечку за турка коломойшу поставь
    DSH88
    online
    DSH88, 17.09.2021 23:06
    +6
    Aleks04, 17.09.2021 23:03
    Это очередной бред высраный харями? Ну допустим так было, продались вы в тот момент киевлянам
    Та нет . Пердовец вам не продались. А так уепли вас бесплатно. Думаю вам понравилось.
    googlle
    online
    googlle, 17.09.2021 21:25
    +6
    cucumber, 17.09.2021 21:23
    если принять во внимание, что Порох дружит с Медведчуком, который состоит в ОПЗЖ с Суркисом, то цепочка в принципе просматривается!
    Добре що Ярік з усіма цими поганими людьми не дружить
    googlle
    online
    googlle, 17.09.2021 21:20
    +6
    cucumber, 17.09.2021 21:17
    потому что Суркис и Ахетов заодно против Металлиста!
    Там ще Бєня проти Металіста. У нього клубу нема, але ж падлить мерзота!!!
    googlle
    online
    googlle, 17.09.2021 21:18
    +6
    cucumber, 17.09.2021 21:16
    вот..вот .. суркоботы и кротоботы слиплись!
    Вся міць татаро-єврейського іго проти Металіста. Який жах.
    salomon77757
    online
    salomon77757, 17.09.2021 21:14
    +6
    cucumber, 17.09.2021 21:07
    у вас риторика одинаковая по отношению к МХ! при том, что мы еще в Пердиве, а у вас уже от нас пригорает.
    Не льсти себе. Слов умных понабирался - пригорает. Я тебе уже писал, что большинство болел что Динамо, что Шахтера относятся к Металлисту с уважением, только вижу ты сам не особо уважаешь украинский футбол раз видишь везде зраду. Металлисту при всех своих сильных сторонах ещё до Динамо Киев очень далеко, если ты умеешь рационально и трезво реагировать.
    Yura Юрий
    online
    Yura Юрий, 17.09.2021 20:43
    +6
    cucumber, 17.09.2021 20:39
    кстати Гебельс ТВ тоже начал на МХ наезжать, теперь как ДК так ШД откровенно боятся МХ в УПЛ!
    кого боятся то? не смеши мои тапочки
    Ёкарный Бабай
    online
    Ёкарный Бабай, 17.09.2021 20:38
    +6
    Funny___Cat, 17.09.2021 20:34
    В большинстве, это типо Металлист и судья ?
    Сначала подумал все деньги пошли на судейку в Кубке против Десны, а и тут гол после удаления. Тогда все как обычно