16.09.2021, FT   ТВ-трансляція: 

СКРИПНИК: Стандарт надломив команду. Але не будемо посипати голову попелом

Наставник «Зорі» прокоментував поразку від клубу «Буде-Глімт» у Лізі конференцій (1:3)

СКРИПНИК: Стандарт надломив команду. Але не будемо посипати голову попелом
© ФК Зоря Луганськ. Віктор Скрипник

Підсумки гри з клубом «Буде-Глімт» (1:3) у Лізі конференцій підбив головний тренер «Зорі» Віктор Скрипник.

- Чи здивував вас сьогодні «Буде-Глімт»?
- Ми розуміли, що «Буде-Глімт» — серйозний суперник, в якого є свій тактичний малюнок. У першому таймі була своєрідна розвідка. У другому таймі перший стандарт надломив нашу команду. А далі індивідуально сильні якості гравців суперника дозволили їм використати свої шанси.

Нашого опонента вітаємо з перемогою. Будемо готуватися далі. Вже у неділю в нас чемпіонат і наступна гра. Посипати голову попелом не будемо. Будь-які ігри, навіть такі, додають досвіду. Тут важливий кожен нюанс і рішення. Зараз проведемо гру в чемпіонаті з «Чорноморцем», а потім будемо дивитися далі.

- Ви аналізували і «Буде-Глімт», і ЦСКА. Кого вважаєте фаворитом, включаючи вас?
- «Рому» ми теж аналізували.

- «Рому», безумовно теж. Просто зрозуміло, що вона — безумовний фаворит.
- Кожна гра — це нова історія. Зараз ми програли, але попереду матч-відповідь, плюс дві гри з ЦСКА і «Ромою». Будемо готуватися, а час все покаже. Зараз сильніше одна команда, а завтра буде сильнішою інша.

- Хто з гравців суперника вам запам'ятався?
- Капітан команди дуже сподобався. Група атаки теж. Кожен знає, що робити на полі. Але, в основному, я дивлюся на свою команду, і мене більше цікавлять мої гравці.

Джерело — ФК Зоря

(85 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    suforza1921
    suforza1921, 17.09.2021 08:23
    +15
    vladimirov, 17.09.2021 07:16
    Скорее бы уже Металист выходил в УПЛ , а то эти днища кроме Динамо и Шахтёра нас на дно тянут в таблице кофицыэнтов их уровень понятен пусть сидят ровно на жопе Как можно не понятно кому проигрывать ?!
    Вихід Метала не надто виправить ситуацію. Для того, щоб показувати результат в Єврокубках, треба регулярно грати з міцними і непоступливими командами. Чемпіонат 10 річної давнини був сильний не тільки завдяки Металу, Дніпру, Динамо і Шахтарю, а й Метадону, де грали Яя Туре і Мхітарян, Ворсклі Павлова, Карпатам Кононова, Чорноморцю Григорчука, Волині Кварцяного, а також Таврії, Кривбасу і Запоріжжю. Команди рівня Зорі боролися за виживання, а не єврокубки. Коли була внутрішня конкуренція, були результати на євроарені. Тому дива від Металіста в найближчі п'ять років не чекаю, хоч, напевно, він все одно має виглядати більш гідно, ніж учора Зоря.
    andrei saenko
    andrei saenko, 17.09.2021 06:58
    +14
    Там уже посыпать нечего, один пепел. Рома размажит Зорю. Если бронзовый призёр в полнейшей жо.. е, то я представляю какой уровень команд ниже в таблице. ДНИЩЕ ПОЛНЕЙШЕЕ.
    Kevko
    Kevko, 17.09.2021 06:30
    +14
    Полное фиаско тренера и команды. Нечего делать таким командам в Европе
    Николай Хворост
    Николай Хворост, 17.09.2021 06:00
    +14
    Если у команды нет класса, хоть посыпай голову пеплом хоть нет, мастерства от этого не прибавится
    vladimirov
    vladimirov, 17.09.2021 07:16
    +11
    Скорее бы уже Металист выходил в УПЛ , а то эти днища кроме Динамо и Шахтёра нас на дно тянут в таблице кофицыэнтов их уровень понятен пусть сидят ровно на жопе Как можно не понятно кому проигрывать ?!
    saha-yakut
    saha-yakut, 17.09.2021 06:58
    +10
    Почему никто не спросил когда он напишет заявление об отставке? Надеюсь это его последний клуб в Украине.
    Dfs2262ar
    Dfs2262ar, 17.09.2021 07:05
    +9
    Мы понимали, что «Буде-Глимт» — серьезный соперник, у которого есть свой тактический рисунок.
    В смысле серьёзный? Та об этой команде никто не слышал! В то время, заря каждый год играет в еврокубках. Это уже даже не смешно. Тут от наших результатов плакать хочется!
    DK1970
    DK1970, 17.09.2021 09:37
    +8
    Виктор! Не должны стандарты надламливать команду
    _NATSGUL_
    _NATSGUL_, 17.09.2021 10:10
    +7
    "Во втором тайме первый стандарт надломил нашу команду. "
    Т.е. первый гол в наши ворота надломил команду??? Тогда как играть футбол, если первый пропущенный гол надламывает команду??!!!.
    А вообще Скрипнику пора на выход....
    ua-goahead
    ua-goahead, 17.09.2021 07:36
    +7
    Чуваку треба взяти себе в руки та наважитися на відставку. Інакше після такого року в Зорі його більше ніхто і ніде не візьме собі тренером
    Fragma1
    Fragma1, 17.09.2021 09:08
    +6
    На воротах у зари недорозумение, которое вообще не понятно как попало в футбол! Тьма вратарей в стране, а стоит тело, которое и для аматоров будет дыркой!
    igogo
    igogo, 17.09.2021 08:52
    +6
    Та ладно. Комментаторы сразу рассказали что надломИТ Зарю. Это - обилие кислорода в тех краях. Просто начала голова кружиться после Запорожья.
    Иначе как обьяснить игру Мацапуры при первом и третьем голах? Особенно третий! Если уже в аут, то бей со всей дури! А не что бы тебе забросили мяч за шиворот через несколько секунд.
    Batya
    Batya, 17.09.2021 07:49
    +6
    Чемодан, вокзал... Пів команди не працює у відборі, команда НЕ КЕРОВАНА....
    Сергей Чёрный
    Сергей Чёрный, 17.09.2021 04:07
    +6
    Да иди ты накуй позорище , такой футбол нам не нужен .
    upiter8
    upiter8, 17.09.2021 11:19
    +5
    М-да, тренера у Зари к сожалению Нету
    odiniznashih
    odiniznashih, 17.09.2021 11:07
    +5
    Istm, 17.09.2021 10:18
    що значить "не посипати голову"?
    кваліфікацію до ЛЄ бездарно провалили.
    гру з далеко не найсильнішим суперником бездарно провалили.
    Чи це ви для того, щоб Ворскла і Колос не комплексували?
    Кто тебе сказал, что это не сильный соперник?
    Все таки 103 мяча в 30 играх о чем тт говорит. Почти по 3,5 гола за игру.
    Отрыв от 2го места 19 очков и 30 мячей.
    От Русенборга, который многие считают приличной командой отрыв 29 очков и забили на 53!!! мяча больше.
    Эта команда еще Рому потрепает.
    Istm
    online
    Istm, 17.09.2021 10:18
    +5
    що значить "не посипати голову"?
    кваліфікацію до ЛЄ бездарно провалили.
    гру з далеко не найсильнішим суперником бездарно провалили.
    Чи це ви для того, щоб Ворскла і Колос не комплексували?
    AЛВ
    AЛВ, 17.09.2021 08:51
    +5
    Щось футбол на жаль, прямує до рівня хокея.!!!
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 17.09.2021 15:58
    +3
    Stanislav Matusevych, 17.09.2021 15:50
    Та і у Вернидуба були провали, що в Зорі, що з тим же Солігорськом, коли він минулого року молдовському суперклубу в квалі ЛЄ програв. В тому-то й справа, що він непоганий тренер, але нічого особливого. Цього року вийшло круто, минулого - жахливо. Але ж великий тренер С. взагалі нічого, крім провалів, не демонструє в Європі. А його ледь не в месії записують, титули найкращого тренера України роздають. Ось що бісить неймовірно.
    Я с вами полностью согласен, что Вернидуб в мотивации Бог, а Скрипник так, погулять вышел. И в целом по достижениям Вернидуб - лучший украинский тренер на данный момент. Но футбол Скрипника более отвечающий современным тенденциям. Вот, например, Шахтер не может обыграет его два года, а все почему, потому что он умеет в прессинг, которого Шахтер боится как огня. Вчерашний Буде-Глимт стоит дешевле Зари, они могли бы тоже сесть автобусом, Хьетилю Кнутсену наверняка нашептывали - куда ты лезешь, они на 4 миллиона дороже. Но он погнул свою линию, заставил северян сыграть в атакующий футбол, который вылился в детские ошибки защитников Зари и как следствие победу.
    adidas777
    adidas777, 17.09.2021 15:20
    +3
    Правильно, главное опыта набраться!!!
    Когда же вы неучи уже его наберётесь?
    А главное, узнайте ушлёпки у Боде Глинта, сколько и где они набирались опыта в Европе!