Де дивитися онлайн матч Ліги чемпіонів Шериф - Шахтар

Поєдинок групового етапу турніру відбудеться в середу, 15 вересня, о 19:45

Де дивитися онлайн матч Ліги чемпіонів Шериф - Шахтар
© ФК Шахтар Донецьк

У середу, 15 вересня, відбудеться поєдинок першого туру групового етапу Ліги чемпіонів, в якому донецький «Шахтар» зіграє виїзний матч проти «Шерифа».
 
Матч пройде в Тирасполі на стадіоні «Шериф». Стартовий свисток зустрічі пролунає о 19:45 за київським часом.
 
«Шериф» - «Шахтар». Прогноз і анонс на матч Ліги чемпіонів.
 
У прямому ефірі поєдинок «Шериф» - «Шахтар» покаже відеосервіс MEGOGO.
 
Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу «Шериф» - «Шахтар».

Джерело — Sport.ua

(33 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Александр Науменко
    Александр Науменко, 15.09.2021 12:34
    +2
    Куди дивиться антимонопольний комітет?
    onco-clown
    onco-clown, 14.09.2021 14:04
    +2
    Ну это конечно капец. У меня телевизор старой модели, без интернета - где мне смотреть теперь ЛЧ? Разве что в повторе с торентов...
    vital
    vital, 15.09.2021 09:50
    +1
    Александр Казюк, 14.09.2021 15:49
    Можно купить приставку. Они даже к старым телевизорам подключаются. Если есть возможность смотреть на торентах, значит интернет всё-таки есть ;)
    Через цей Мегого вчора в середині першого тайму наглухо накрився здавалось вічний сайт для перегляду спортивних трансляцій live tv.sx Так що невідомо чи в майбутньому і через приставку можна буде подивитися трансляцію в прямому ефірі.
    Senior
    Senior, 15.09.2021 20:44
    0
    Горіти у пеклі тому мегого. Вороги і то показують наших безкоштовно. Ни сорому, ні совісті
    Primovocatus
    online
    Primovocatus, 15.09.2021 11:11
    0
    onco-clown, 14.09.2021 14:04
    Ну это конечно капец. У меня телевизор старой модели, без интернета - где мне смотреть теперь ЛЧ? Разве что в повторе с торентов...
    Будем слушать аудио трансляцию. Мы же не в Африке живём.
    Primovocatus
    online
    Primovocatus, 15.09.2021 11:10
    0
    Alexander Киев, 15.09.2021 09:13
    На телефоне смотри. Онлайн. А то что денег нет на новый телевизор - всем буква Ю
    А как смотреть на Нокиа 1100?
    Alexander Киев
    online
    Alexander Киев, 15.09.2021 09:13
    0
    onco-clown, 14.09.2021 14:04
    Ну это конечно капец. У меня телевизор старой модели, без интернета - где мне смотреть теперь ЛЧ? Разве что в повторе с торентов...
    На телефоне смотри. Онлайн. А то что денег нет на новый телевизор - всем буква Ю
    shoko
    shoko, 15.09.2021 02:24
    0
    onco-clown, 14.09.2021 14:04
    Ну это конечно капец. У меня телевизор старой модели, без интернета - где мне смотреть теперь ЛЧ? Разве что в повторе с торентов...
    Андроид приставка в помощь, она стоит как подписка на Мегого на 3 месяца
    Александр Казюк
    Александр Казюк, 14.09.2021 15:49
    0
    onco-clown, 14.09.2021 14:04
    Ну это конечно капец. У меня телевизор старой модели, без интернета - где мне смотреть теперь ЛЧ? Разве что в повторе с торентов...
    Можно купить приставку. Они даже к старым телевизорам подключаются. Если есть возможность смотреть на торентах, значит интернет всё-таки есть ;)