Руслан РОТАНЬ: «Ми самі ускладнили цей матч»

Наставник української молодіжки - про перемогу над Вірменією

1780
1
УАФ. Руслан Ротань

Головний тренер збірної України U-21 Руслан Ротань прокоментував перемогу 2:1 над Вірменією в відборі на молодіжний чемпіонат Європи:

«Був важкий матч, але ми самі його ускладнили. Пишаюся хлопцями, тому що у них є дух, завдяки чому такі ігри вириваються. У минулому відбірковому циклі ми тринькали багато моментів, але зараз, коли м'яч не йде у ворота або щось не виходить, хлопці на характері грають до кінця.

Сьогодні було багато позитивних моментів. Не сподобалося, коли ми виходили через середні передачі на великі відстані. Через це і пропустили. Забили швидкий м'яч і подумали, що матч закінчився. Це виявилося для нас проблемою.

В Сербії я був більше впевнений в хлопцях. Вони заслужили ту перемогу і показали якісний футбол. Сьогодні в перерві сказав, що такі матчі потрібно закривати на 20-й хвилині, а далі отримувати задоволення від гри. Складний матч, але перемога є перемога.

Які позиції вимагають посилення? Конкуренція завжди додає якості в грі. Але насправді ми не так багато зіграли цим складом. Провели мало тренувань. Якби їх було більше, футбол був би більш якісним».