|
512
0

Юрій ВІРТ: «Результат позитивний, але над якістю гри потрібно працювати»

Головний тренер «Вереса» поділився думкою про першу перемогу своєї команди в УПЛ

ФК Верес. Юрій Вірт

Головний тренер «Вереса» Юрій Вірт підвів підсумки перемоги рівненського клубу в матчі проти «Минаю» (1:0).

«Дуже важка гра. Проти таких команд значно важче грати, ніж проти суперників рівня Колоса чи Ворскли. Минай - дуже організована команда, яка захищається великими силами. Я незадоволений нашою грою у першому таймі. Було дуже багато браку, програвали боротьбу, не було підборів. Серйозно поговорили про це в перерві. Вказали футболістам на помилки. Просили терпіти і шукати свій шанс. Знали, що шанс цей буде. Головне - його реалізувати. Так і сталося. Хочу подякувати Богдану Когуту за відбитий пенальті. Але ми цей пенальті самі собі й привезли. Тому, результат позитивний, але над якістю гри потрібно працювати. Є перша перемога. Багато працювали заради неї. Але бачимо, що ще більше роботи попереду.

Зараз ми маємо проблеми з травмованими гравцями. Ушкодження в Михайла і Сергія Шестакових, Сергій Петько повністю не відновився. Дискваліфікований тепер Віталій Дахновський. Шукаємо можливе підсилення, але важко знайти хорошого гравця, чиї фінансові умови ми могли б задовільнити».