| Оновлено 21 серпня 2021, 08:24
1699
2

Віктор ГРАЧОВ: «Голкіпер виручив Ворсклу, відбивши пенальті»

Спеціаліст поділився думкою про перемогу полтавської команди над «Металістом 1925» (2:0)

1699
2
ФК Металіст 1925

Екс-гравець «Шахтаря» Віктор Грачов прокоментував результат поєдинку 5-го туру УПЛ між «Ворсклою» та «Металістом 1925» (2:0).

«Рахунок на табло відповідає тому, що відбувалося на футбольному полі. На 46-й хвилині матчу все могло розвернутися в інший бік. Я маю на увазі призначений одинадцятиметровий у ворота «Ворскли». Голкіпер виручив команду і відбив пенальті. Потім гра пішла за сценарієм першого тайму — «Ворскла» багато атакувала, а «Металіст 1 925» намагався грати на контратаках», — вважає Грачов.