Юрій ВІРТ: «Верес награв на перемогу, ми втратили два очки»

Наставник прокоментував гру з «Ворсклою»

1999
3
veres.rv.ua

Наставник «Вереса» Юрій Вірт прокоментував нічию 1:1 в матчі УПЛ проти «Ворскли».

«Задоволений всім, окрім результату. Награли на перемогу. Перший тайм більш рівний був, а в другому таймі ми повністю переграли «Ворсклу». Тільки по рахунку не переграли. У фізичному плані вийшли на хороший рівень, але потрібно в результаті додати. Я вважаю, що ми втратили два очки. Шкода, що не забили пенальті».

«Футболісти засмутилися, тому що трохи не вистачило. Якщо будемо далі так йти, то завдання на сезон виконаємо. 2 очки після чотирьох турів? Ну, ми починали сезон, де три суперники - учасники єврокубків».

«А ми дебютант, і у нас практично грає команда з Першої ліги. Паніки немає», - сказав Вірт.