Нудний перший тайм, непоганий другий. Верес і Ворскла зіграли внічию

На гол Олів'є Тілля з пенальті майже одразу відповів Солдат

2307
29
ФК Ворскла

Полтавська «Ворскла» цього літа стала першим єврокубковим розчаруванням українських уболівальників, коли в другому відбірковому раунді Ліги конференцій не змогла пройти фінський «КуПС». Після цього роздратовані «зелено-білі» здобули дві перемоги в чемпіонаті, обігравши «Рух» і розгромивши «Львів». І в Луцьк команда Юрія Максимова приїхала в статусі фаворита протистояння з «Вересом». Рівненський клуб непогано стартував у чемпіонаті після свого повернення в еліту, зігравши внічию з іншим представником України на євроарені - «Колосом». Але далі підопічні Юрія Вірта не змогли що-небудь протиставити київському «Динамо» і у Львові поступилися «Руху».

У сьогоднішньому поєдинку гостям належало грати з позиції сили, діючи першим номером. А це, скажімо відверто, не є сильною стороною полтавчан, які більш небезпечні при контратакувальному футболі. У звітному ж поєдинку ставку на контратаки зробили футболісти рівненського клубу. Полтавчани відразу заволоділи невеликою територіальною перевагою і без поспіху намагалися знайти слабкі місця в оборонних побудовах суперників. Підопічних Вірта невисокий темп матчу абсолютно влаштовував, оскільки в таких умовах руйнувати атаки полтавчан їм вдавалося без особливих зусиль.

Обережна гра з мінімумом небезпечних ситуацій біля воріт. Так можна охарактеризувати події, що відбувалися на полі в першому таймі. Неточні удари Кане, Чеснакова і Євгена Пасіча: ось, власне, що вдалося назбирати з гострих моментів біля воріт. Перед перервою «зелено-білі» провели свою класичну контратаку, але рівненську команду виручив Кучеров, котрий у підкаті перехопив простріл Степанюка.

Початок другої половини зустрічі став набагато більш емоційним, ніж весь перший тайм. Спочатку Челядін зробив ривок у штрафний рівнян, і Немчанінов зачепив ногу суперника. Арбітр вказав на 11-тиметрову позначку, а Тілль точним ударом реалізував пенальті. Через декілька хвилин навіс з кутового замкнув Солдат, і м'яч опинився у воротах «Ворскли». І нарешті, після контакту з ногою Тамма Сергійчук впав у штрафному полтавчан. Арбітр вдруге в матчі призначив пенальті, а до «точки» підійшов сам Сергійчук. Форвард вирішив «паненкою» ефектно відправити м'яч у ворота і влучив у поперечину.

Гра стала більш гостроатакуючою. Розчаровані незабитим пенальті рівняни активно намагалися доставляти проблеми обороні «зелено-білих». Але навісні і прострільні передачі в штрафний «Ворскли» раз по раз переривалися захисниками гостей. Втім, у середині другого тайму вже підопічні Максимова заволоділи перевагою.

Закінчували зустріч команди приблизно так само, як і провели більшу частину поєдинку. У обережній манері, без загострення ситуації. Правда, на останніх хвилинах рівняни ледь не вирвали перемогу: після навісу зі штрафного Мірошник трохи не влучив у ворота. У підсумку, фінальний свисток зафіксував нічию. Такий результат, швидше за все, більше влаштував рівненську команду. У наступному турі сьогоднішні суперники проведуть домашні поєдинки. «Ворскла» зустрінеться з «Металістом 1925», а «Верес» буде протистояти «Минаю».

Українська Прем'єр-ліга. 4 тур.

«Верес» – «Ворскла» - 1:1.

Солдат, 54 - Тілль, 48 (пен).

Полюлях, 45 - Кане, 61, Тамм, 90.

На 58 хвилині Сергійчук («Верес») не забив пенальті (перекладина).

«Верес»: Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Полюлях (Кльоц, 71), Кучеров, Є. Пасіч (Дахновський, 86), Гегедош (Гечев, 76), Г. Пасіч (Тимофієнко, 86), Сергійчук (Гайдучик, 86).

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Тамм, Якубу, Пуцлін, Челядін, Скляр (Есеола, 87), Тілль, Кане (Вакула, 69), Степанюк (Пешіч, 77).

Арбітр: Віталій Романов (Дніпро).

Стадіон: «Авангард» (Луцьк).

ВЕРЕС - ВОРСКЛА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу

54’
ГОЛ ! М'яч забив Ігор Солдат (Верес).
49’
ГОЛ ! З пенальті забив Олівьє Тілль (Ворскла).
(11)

Відомо, як відреагував Лунін на інформацію, що у фіналі ЛЧ зіграє Куртуа
Футбол | 10 травня 2024, 18:22 7

«Реал» зіграє з «Боруссією» 1 червня у фіналі головного єврокубка

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)