КАРАВАЄВ: «Конфлікт з Селезньовим? У мене є на що витрачати свій час»

У перенесеному матчі 1-го туру УПЛ київське «Динамо» обіграло «Минай»

12663
23
ФК Динамо Київ. Олександр Караваєв

У перенесеному матчі 1-го туру УПЛ київське «Динамо» обіграло «Минай» з рахунком 2:0. Захисник киян Олександр Караваєв після гри прокоментував зустріч і конфлікт з форвардом команди суперників Євгеном Селезньовим:

«Конфлікт з Селезньовим? Я не хочу це коментувати. Я адекватний хлопець, зараз їду додому, проведу час з сім'єю, у мене є на що витрачати свій час. Який може бути конфлікт? Ми граємо в футбол, хтось чимось незадоволений, щось висловлює. У когось якісь особисті проблеми або претензії. У мене немає претензій. Ми граємо у футбол, показуємо свою гру і результат. А що там відбувається – відбувається там.

Якби я залишився задоволений всім, що відбувалося на футбольному полі, я б злукавив. У мене були гольові моменти, які я не використав. Значить, є над чим працювати і до чого прагнути. У нас було багато шансів, але кульгає реалізація, яка потрібна, щоб більш комфортно себе почувати у матчі.

2:0 – це досить слизький рахунок, тим більше, що другий м'яч забили наприкінці тайму, і без нього було б дуже важко. Якби реалізували свої моменти до перерви і в другому таймі, то все було б набагато легше. Але потрібно віддати належне супернику, вони грали у хороший футбол. Ми з хлопцями після матчу спілкувалися в роздягальні і відзначили, що «Минай» показав гідний футбол».