У перенесеному матчі 1-го туру УПЛ київське «Динамо» обіграло «Минай»

139804
134
Профутбол. Караваєв і Селезньов

У перенесеному матчі 1-го туру УПЛ київське «Динамо» обіграло «Минай» з рахунком 2:0.

Форвард гостей Євген Селезньов влаштував конфлікт з вінгером господарів поля Олександром Караваєвим.

У першому таймі Селезньов грубо сфолив, а потім почав на підвищених тонах розмовляти з Караваєвим. Арбітр заспокоїв гравців. Суперечка продовжилася у підтрибунному приміщенні під час перерви.

• Селезньов: Буя, ну якого х** він свистить, б***ь, в штрафному?
  • Караваєв: Я тобі зараз все в очі скажу.
  • Селезньов: Пішли відійдемо разом на вулицю, біля стадіону вийдемо.
  • Караваєв: А для чого?
  • Селезньов: Поговоримо.
  • Караваєв: Для чого?
  • Селезньов: Ну просто поговоримо.
  • Караваєв: Навіщо мені з тобою розмовляти? От і все.
  • Селезньов (іншому гравцеві): Ну ти бачив? Я чисто м'яч забирав.