Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності
Олімпійські ігри
| Оновлено 09 серпня 2021, 13:55
46026
96

САПРОНОВ - Горуні: «Ви не праві, Станіславе. І Ярослава Магучіх не права»

Колишній спонсор Еліни Світоліної - про головний скандал в останній день Олімпіади

| Оновлено 09 серпня 2021, 13:55
46026
96
САПРОНОВ - Горуні: «Ви не праві, Станіславе. І Ярослава Магучіх не права»
Getty Images/Global Images Ukraine

Тенісний меценат і спонсор Юрій Сапронов емоційно висловився з приводу скандалу навколо фотографії, на якій українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх обіймається з Марією Ласіцкене, яка тримала прапор ОКР:
 
«Понеділок почався з важких думок. Відкрив ФБ і 2000 коментарів до посту Станіслава Горуни, бронзового призера Олімпіади в Токіо, 32 роки, львів'янина, депутата Львівської районної Ради.
 
Суть - Станіслав сказав, що спорт поза політикою і грудьми став на захист 19-річної Ярослави Магучіх, фото якої в секторі стрибків у висоту з прапором України поряд з олімпійською чемпіонкою з Прапором ОКР опубліковано в мережі.
 
Станіслав, не погоджуюся. І сильно не погоджуюся.
 
1. Спорт - це велика політика, особливо Олімпійські ігри. Подивіться, як билися за 1-е місце загальнокомандне місце Китай і США. Подивіться, як реагували РашСМІ на ОІ. Олімпіада - це велика державна політика.
 
2. Я згоден, що коли ти на п'єдесталі, у тебе немає вибору фотографуватися чи ні, навіть якщо лисий чорт поруч зі своїм прапором. Це фото до нагородження, в секторі стрибків у висоту.
 
3. Марія Ласіцкене, олімпійська чемпіонка з РФ, поряд з якою з прапором України Ярослава, є капітаном ВС РФ, довіреною особою президента Путіна у 2018 році.
 
Ви не праві, Станіславе. У нас війна з РФ, 7-й рік. І Ярослава не права. Втім, кожен вирішує сам», - написав Сапронов у фейсбуці.

Джерело Facebook
Оцініть матеріал
(540)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Джерело: до складу збірної України приєднається Данило Ігнатенко
Футбол | 22 травня 2022, 13:25 7
Джерело: до складу збірної України приєднається Данило Ігнатенко

Петраков вирішив посилити середню лінію

ОФІЦІЙНО. Росію позбавили срібла Олімпіади у Сочі
Біатлон | 20 травня 2022, 14:00 4
ОФІЦІЙНО. Росію позбавили срібла Олімпіади у Сочі

Срібними призерками стали норвежки, а на третій рядок піднялися чешки

Новини партнерів
Коментарі 96
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Artem79
Сапронов для умственно отсталых всё по полочкам разложил
NM16071
Молодець Сапронов!!!! Гарно, культурно, перконливо.
dudigo78
Горуна ще й депутат львівської районної ради. Це просто якийсь ппц
D.Lanskoy
Я бы только добавил, как бы то ни было, это не повод травить наших спорсменов. На эмоциях после битвы очень трудно думать о том, как это фото потом перекрутят рашистские пропагандоны. Кроме того, тут еще спортивное уважение к сопернику, который, как и ты, тяжелым трудом завоевал медаль, профессиональная солидарность, которая не имеет национальных границ. Чтобы таких проблем не возникало больше, все-таки нужна работа со спортсменами перед соревнованиями. Помимо лекций, неплохо было бы свозить их на передовую, в госпиталь, где находятся раненые бойцы, организовать встречу с теми переселенцами, которые потеряли на оккупированной территории имущество, бизнес, а то и жизни родных и близких. Мне кажется, ни Горуна, ни Магучих этого не понимают не потому что они плохие, а потому что им было не до того, они не сталкивались. Я вообще вижу по своим детям, они растут осознанно аполитичными несмотря на то, что по телевизору и в новостях говорят о политике. Но это подмена понятий, политика - это неверное слово, когда на твою страну напал враг и убивает и калечит жизни людей. Это скорее патриотическая сопричасность, ее нужно развивать.
Fangold
Тей самий випадок, коли Харківський мужик патріотичніше за Львівського
Stanislav Matusevych
Ого, як цікаво! А менш ніж два роки тому пан Сапронов матюками обкладав тих, хто посмів критикувати Еліну за поїздку до москвабаду на кубок крембля. Що змінилося за два роки? Світогляд пана мецената чи спортсмен, який накосячив? Здається, я знаю правильну відповідь.
Я Я
Если кто-то говорит, что спорт вне политики, считайте, что этот "кто-то" предъявил вам справку о слабоумии.
aleks8-48
При комуністичному режимі спортсменам, артистам, іншим хто виїжджали за кордон давали інструктаж, як там поводитись і що їх чекає за порушення. Ви цього хочете для українців?
Можна було б дати якісь поради, особливо молодим, але і цього не було зроблене, а значить кожен українець сам вирішує, як себе вести за кордоном в рамках конституційних прав. Упевнений, що Ярослава жодного українського закону не порушувала. А як же не врахований законом патріотизм? Патріот-це той, хто прославляє свою країну на спортивних і театральних майданчиках, завдяки кому про Україну знають у всьому світі, а не той, хто б'є себе в груди ненавидячи все не українське. Через таких,справжнього патріота Рому Зозулю труять в Європі.
turist86
А так зневажливо козломорді ставляться до українських спортсменів:
Кремлевская пропагандистка Ольга Скабеева заявила, что украинскому чемпиону Олимпийских Игр в Токио Жану Беленюку небезопасно возвращаться в Киев.
По словам Скабеевой причиной стал победный танец Беленюка после финальной схватки.
"Знатоки народных танцев подозревают, что Беленюк дал не традиционного украинского гопака, а пустился в мос-кальскую присядку. На родине могут возникнуть вопросики... В Киев Беленюку возвращаться небезопасно", - заявила пропагандистка.
introvert
Цілком згоден, пане Сапронов. Стас Горуна разом з Ярославою Магучіх з сумнозвісним гаслом "спорт поза політикою" неправі. Так само, як і Еліна Світоліна була неправа, регулярно приїжджаючи на турніри на території країни-агресора, та ще й даючи інтерв`ю місцевим пропагандонським ЗМІ на позитиві. Зокрема відповідаючи на провокаційні питання щодо подій на сході України в стилі "нічого не знаю, нічого не чула".
Після перемоги Еліни на Підсумковому критикувати її за громадянську позицію стало некомільфо, принаймні якщо немає бажання отримати на горіхи від зграї "захисників". Взявши бронзу на ОІ, для останніх вона тепер узагалі перетворилася на героїню епічних масштабів; говорити про неї нешанобливо - зась. Але те ж саме, власне, зробили і Стас з Ярославою, хіба ні?
Подвійні стандарти?
Frequent Guest
Ярослава не фотографувалась із россійською спортсменкою.
Бо на цій олімпіаді не виступали россійські спортсмени.
Там виступали якісь незрозумілі спортсмени-олімпійці звідкилясь там ...
samird
Не думаю, что Ярослава обнималась с Кучиной потому, что она любит Путина и где-то там его представляет. Не уверен, что она вообще об этом знает. Предполагаю, что это эмоции 19-летней девочки от завоевания олимпийской медали (смешанные с внутренним разочарованием от того, что н удалось показать свой лучший результат). Но делать так не стоит. Как и травить юную спортсменку. Провести кулуарную беседу - обязательно. А почему заране никто (чинуши, ау!) не рекомендовал нашим спортсменам не устраивать обнимашек с представителями какого-то там комитета с сомнительной репутаций. Может потому, что глава ОКУ сам весьма сомнительный патриот? И от Сапронова это слышать странно, Что-то он ранее тоже особо принципиальным патриотизмом не отличался.
Yura Юрий
отправьте Горуну на передовую, пусть там поагитирует что "это все политика", ему по ходу по башке настреляли прилично соперники, что вата повылазила
Михаил Степанов
хочу повторить для рсни и тупой ваты: война в Украине идет восьмой(!) год! Загибайте пальцы, если есть сомнения
Igorok Киев
Не надо искать какой то подтекст в сделанном кем то фото, девочки искренне радуются своей победе и вряд ли кто то думал о том, что вокруг этого фото поднимется такая шумиха. И хватит спекулировать на эту тему, не к чему хорошему это не приведет, может кому то это и выгодно не нам украинцам.
Standard
Доводити щось Горуні немає сенсу, у хлопця сперматоксикоз, він реагує на Магучіх, як на sekсуальний об"єкт, тож буде молоти різні нісенітниці, аби вона звернула на нього увагу.)
AЛВ
Юрію Сапронову - РЕСПЕКТ.!!!
evpator
Да, дебилов много.
euro2012_za_2012euro
Патриотизм стал одним из общих мест в наших разговорах, и Джонсон неожиданно произнёс, сильным и решительным тоном, афоризм, на который многие накинутся: «Патриотизм — последнее прибежище негодяя». Но полагаю, что он не подразумевал реальной и щедрой любви к нашей стране, но имел в виду тот патриотизм, который так многие, во все времена и во всех странах, делали прикрытием личных интересов.
Энди Мир
Российская легкоатлетка Мария Ласицкене, завоевавшая золотую медаль на Олимпийских играх – 2020 в Токио (Япония), удостоилась чести поднять флаг России во время встречи с олимпийцами на Красной площади. Спортсменка сделала это под звуки гимна.