Збірна Франції - олімпійський чемпіон з волейболу

У фінальному матчі французи перемогли волейболістів команди РОК

5061
6

У суботу в Токіо завершився чоловічий волейбольний турнір. Бронзовими призерами сьогодні стали волейболісти Аргентини, які несподівано обіграли Бразилію, а в фінальному матчі зустрілися збірна Франції і команда Російського олімпійського комітету.

Перша партія проходила за невеликої переваги росіян. Але після рахунку 22:19, вони стали більше помилятися, а французи, навпаки, заграли впевненіше і не тільки вирівняли становище 22:22, а й виграли партію 25:23 на свою користь.

Другий сет взагалі пройшов за переваги французьких волейболістів і вони впевнено виграли її з рахунком 25:17.

Після цього росіяни перехопили ініціативу і взяли дві наступні партії з однаковим рахунком 25:21.

Таким чином, доля золотих нагород Олімпіади вирішувалася на тай-брейку. Його виграла збірна Франції з рахунком 15:12. Французи вперше в своїй історії стали олімпійськими чемпіонами!

Олімпійські ігри 2020. Токіо
Волейбол. Чоловіки. фінал
7 серпня
Франція - РОК

3:2 (25:23, 25:17, 21:25, 21:25, 15:12)

Результат матчу за 3 місце чоловічого волейбольного турніру.

Результати півфіналів чоловічого волейбольного турніру.

Результати чвертьфіналів чоловічого волейбольного турніру.

Всі результати групового етапу чоловічого волейбольного турніру.

Нагадаємо, що у фіналі жіночого волейбольного турніру в неділю 8 серпня, зіграють Бразилія та США, а в матчі за 3 місце зустрінуться Сербія і Південна Корея.

Результати півфіналів жіночого волейбольного турніру.

Результати чвертьфіналів жіночого волейбольного турніру.

Всі результати групового етапу жіночого волейбольного турніру.

Ігор Заржицький
(14)

Мудрик розповів, які настанови дав Ребров у перерві матчу з Ісландією
Футбол | 27 березня 2024, 18:14 1

Михайло також зізнався, що вже втомився від камбеків і хоче вигравати більш упевнено

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 9

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців