| Оновлено 07 серпня 2021, 11:17
3686
0

Аргентина перемогла Бразилію в матчі за 3 місце

У латиноамериканському «бронзовому» поєдинку головний фаворит турніру несподівано програв

3686
0

На токійській Олімпіаді в суботу вже відбувся матч за бронзові нагороди чоловічого волейбольного турніру. Після поразки у півфіналі збірна Бразилії явно розраховувала на медаль, адже на чотирьох попередніх олімпійських турнірах волейболісти цієї країни незмінно вигравали або золоті, або срібні нагороди.

Команда Аргентини такими успіхами поки похвалитися не може. Все, що було до сьогоднішнього поєдинку в її активі, так це бронза, завойована вже в далекому 1988 році у Сеулі. Цікаво, що тоді в матчі за 3 місце аргентинці обіграли саме бразильців з рахунком 3:2.

І ось історія повторилася. Сьогодні теж було п'ять партій безкомпромісної боротьби, де після двогодинного протистояння на тай-брейку виграла Аргентина 15:13.

Олімпійські ігри 2020. Токіо
Волейбол. Чоловіки. Матч за 3 місце
7 серпня
Аргентина - Бразилія

3:2 (25:23, 20:25, 20:25, 25:17, 15:13)

Трохи пізніше відбудеться фінал чоловічого волейбольного турніру, в якому зустрінуться команда РОК та збірна Франції.

Результати півфіналів чоловічого волейбольного турніру.

Результати чвертьфіналів чоловічого волейбольного турніру.

Всі результати групового етапу чоловічого волейбольного турніру.

Нагадаємо, що у фіналі жіночого волейбольного турніру у неділю 8 серпня, зіграють Бразилія та США, а в матчі за 3 місце зустрінуться Сербія і Південна Корея.

Результати півфіналів жіночого волейбольного турніру.

Результати чвертьфіналів жіночого волейбольного турніру.