Фінал чоловічого волейбольного турніру пройде без Бразилії

Бразильська збірна вперше програла в олімпійському півфіналі, починаючи з 2004 року

7155
3

У четвер на Олімпіаді в чоловічому волейбольному турнірі пройшли півфінальні матчі. Особливий інтерес, звичайно ж, викликав поєдинок збірної Бразилії і команди РОК. На двох попередніх Іграх бразильці та росіяни зустрічалися двічі. Спершу у Лондоні в 2012 році з рахунком 3:2 виграли представники Європи, а в 2016 році в Ріо-де-Жанейро у півфіналі в трьох партіях перемогли господарі майданчика.

Вже в нинішньому олімпійському турнірі суперники грали один з одним на першому етапі в групі В і тоді успіху досягли росіяни з рахунком 3:0.

Сьогодні перший сет був за бразильцями 25:18, а в другому виграли їхні суперники 21:25. Ключовою в матчі виявилася третя партія, в якій збірна Бразилії лідирувала з рахунком 20:12. Але ближче до кінцівки вона втратила свою перевагу і дозволила своїм опонентам не тільки наздогнати себе, а й програла сет 24:26.

Була боротьба ще в четвертій партії, однак знову останній розіграш був за командою РОК 23:25.

Додам, що на чотирьох попередніх Олімпіадах Бразилія незмінно грала у фіналах, завоювавши два золота і два срібла. Тепер їм доведеться взяти участь лише в матчі за бронзові нагороди.

В іншому півфіналі збірна Франції без особливих проблем переграла Аргентину 3:0. Для французів це буде перший фінал в їхній історії.

3:0 (25:22, 25:19, 25:22)

Фінал чоловічого волейбольного турніру і матч за третє місце відбудуться в суботу 7 серпня.

Результати чвертьфіналів чоловічого волейбольного турніру.

Всі результати групового етапу чоловічого волейбольного турніру.

А завтра у п'ятницю 6 серпня пройдуть півфінальні матчі серед жінок. В них зустрінуться: