Домінуюча перемога. Черкасова вийшла до півфіналу Олімпіади

Українка перемогла суперницю на туше і забезпечила собі сутичку за медаль

Домінуюча перемога. Черкасова вийшла до півфіналу Олімпіади
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпійських іграх в Токіо проходять змагання з вільної боротьби серед жінок. У категорії до 68 кг Україну представляє Алла Черкасова.

У чвертьфіналі 32-річна українка в домінуючому стилі здолала німкеню Анну Шелл. У першому періоді Алла діяла першим номером і повела з рахунком 4:0. А в другому лише додала обертів, провела туше і здобула чисту перемогу.

Таким чином, Черкасова вийшла до півфіналу, де зустрінеться з чинною чемпіонкою світу, американкою Сток Менса. Півфінальні сутички почнуться 2 серпня з 12:00 за Києвом.

Відзначимо, що в сутичці за бронзу виступить і борець греко-римського стилю Ленур Теміров.

Читайте також: Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли і в яких видах виступлять українці?

Джерело — Sport.ua

(77 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 13:22
    0
    NM16071, 02.08.2021 13:21
    І тут пшик, як і всюди.
    Менталітет такий. Ще до сутички психологічно програють. Бояться великих країн і не вірять в свої сили
    NM16071
    NM16071, 02.08.2021 13:21
    -1
    aleks19826, 02.08.2021 13:15
    Да. Без шансів проти америкоски
    І тут пшик, як і всюди.
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 13:15
    0
    Да. Без шансів проти америкоски
    Василь Гаранджа
    Василь Гаранджа, 02.08.2021 12:31
    0
    Коли наша боротиметься?
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 12:20
    -1
    Де черкасова????
    justhateme
    justhateme, 02.08.2021 10:53
    -3
    смотря к кому причислять людей с фамилиями Минибаев и Ахаимова.
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 02.08.2021 10:41
    -5
    alekos59, 02.08.2021 10:31
    Карацев-хачанов мышебратья адин нарот.
    Приведи перечень чистокровных украинцев в нашей сборной.
    alekos59
    alekos59, 02.08.2021 10:31
    -1
    Карацев-хачанов мышебратья адин нарот.
    Андрій Ковальов
    Андрій Ковальов, 02.08.2021 09:38
    +4
    Василь Гаранджа, 02.08.2021 07:48
    З чемпіонкою буде непросто, але й Алла теж не випадково дійшла до півфіналу. Показала дві впевнені сутички. Будемо сподіватися таки на перемогу.
    Шансов мало, американка уж слишком сильна. Главное дать конкурентный бой а там за бронзу побороться
    alekos59
    alekos59, 02.08.2021 08:27
    +5
    Сторонники руцкого мира, вы точно хотите как с Тимановской ??? Ватный нок а вы что притихли, только чехи заступились. Пока плешивый влажно фантазирует про адин нарот и мышебратья, в сборной рашки сплошные кудерметки, бацарашки и хачановы, а в боксе сплошь Карла бельды. Так вы такого же хотите???
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 02.08.2021 07:50
    +4
    Илья-пророк с нами.
    Василь Гаранджа
    Василь Гаранджа, 02.08.2021 07:48
    +9
    З чемпіонкою буде непросто, але й Алла теж не випадково дійшла до півфіналу. Показала дві впевнені сутички. Будемо сподіватися таки на перемогу.