Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли і в яких видах виступлять українці?

У 10-й день Олімпійських ігор буде розіграно 22 комплекти нагород

Анонс Олімпіади на 2 серпня. Коли і в яких видах виступлять українці?
© Getty Images/Global Images Ukraine. Ленур Теміров (праворуч)

Sport.ua в спецпроекті «Україна на Олімпіаді в Токіо» cпільно з FAVBET анонсує 10-й день змагань в Японії.

2 серпня у 10-й день Олімпійських ігор 2020 у Токіо буде розіграно 22 комплекти медалей.

У греко-римській боротьбі у ваговій категорії до 60 кг українець Ленур Теміров виступить у сутичці за бронзову медаль. Бронзовий призер ЧС-2018, ЧЄ-2019 і ЧЄ-2020 буде боротися о 13:30 з суперником, який визначиться у втішних сутичках.

У вільній боротьбі в категорії до 68 кг виступатиме Алла Черкасова, чемпіонка світу 2018 року і чемпіонка Європи 2019 року.

У кульовій стрільбі Павло Коростильов проведе 2-й день кваліфікації. Його завдання – потрапити до фінальної шістки, а зараз він займає 15-те місце після 1-го дня кваліфікації. Сергій Куліш і Олег Царьков виступлять у відборі до фіналу у стрільбі з гвинтівки, 50 м з трьох положень.

Розпочинаються змагання у велотреку. У жіночому командному спринті виступлять Любов Басова і Олена Старікова.

У легкій атлетиці Михайло Кохан і Гліб Піскунов будуть метати молот в кваліфікації, а Анна Рижикова і Вікторія Ткачук пробіжать півфінали на дистанції 400 м з бар'єрами. Марина Кіліпко і Яна Гладійчук вийдуть на старт у секторі для стрибків з жердиною.

Українець Олег Колодій розпочне боротьбу у стрибках у воду на 3-метровому трампліні. Кваліфікація буде проходити і в веслування на байдарках і каное за участю кількох українських екіпажів. В артистичному плаванні дует Марта Фєдіна та Анастасія Савчук виконає довільну програму.

В 10-й день буде розіграно 22 комплекти медалей:

  • 04:20. Легка атлетика. Чоловіки, стрибки у довжину. Жінки, 100 м з/б
  • 07:00. Бадмінтон, жінки, парний розряд
  • 08:30. Кульова стрільба. Чоловіки, стрільба з пістолета, 25 м
  • 08:30. Вітрильний спорт. Медальні гонки, 49er, чоловіки і жінки
  • 09:30. Велоспорт, трек. Жінки, командний спринт
  • 09:50. Важка атлетика. Жінки, до 87 кг
  • 10:50. Кульова стрільба. Чоловіки, гвинтівка, 50 м з трьох положень
  • 11:00. Спортивна гімнастика. Чоловіки: опорний стрибок, кільця. Жінки: вільні вправи
  • 11:30. Кінний спорт. Триборство, особиста і командна першість
  • 12:15. Боротьба. Жінки: до 76 кг. Греко-римська боротьба: до 60 кг, до 130 кг
  • 13:50. Важка атлетика. Жінки, понад 87 кг
  • 14:00. Легка атлетика. Чоловіки: 3000 м з/п. Жінки: 5000 м, диск
  • 14:00. Бадмінтон. Чоловіки, одиночний розряд

Українці в 10-й день Олімпійських ігор 2020:

  • 02:30. Кульова стрільба. Чоловіки, стрільба з пістолета з 25 м. 2-й день кваліфікації. Павло Коростильов (Україна). Фінал – о 08:30
  • 03:00. Легка атлетика. Чоловіки, метання молота. Кваліфікація. Михайло Кохан, Гліб Піскунов (Україна)
  • 03:30. Гребля на байдарках і каное. Жінки, байдарка-одиночка. Кваліфікація. Марія Кічасова-Скорик, Юлія Юрійчук (Україна)
  • 04:15. Гребля на байдарках і каное. Чоловіки, каное-двійка. Кваліфікація. Павло Алтухов / Дмитро Янчук (Україна)
  • 05:10. Гребля на байдарках і каное. Жінки, байдарка-двійка. Кваліфікація. Анастасія Тодорова / Людмила Кукліновська (Україна)
  • 05:30. Кульова стрільба. Чоловіки, гвинтівка з 50 м з трьох положень. Кваліфікація. Сергій Куліш, Олег Царьков (Україна). Фінал – о 10:50
  • 05:45. Вільна боротьба. Жінки, до 68 кг. 1/8 фіналу. Алла Черкасова (Україна) – Агнешка Вещек (Польща)
  • 09:00. Стрибки у воду. Чоловіки, 3 м. Кваліфікація. Олег Колодій (Україна)
  • 09:30. Велотрек. Жінки, командний спринт. Кваліфікація. Любов Басова / Олена Старікова (Україна)
  • 13:20. Легка атлетика. Жінки, стрибки з жердиною. Кваліфікація. Марина Кіліпко, Яна Гладійчук (Україна)
  • 13:30. Греко-римська боротьба. Чоловіки, до 60 кг. За бронзову медаль. Ленур Теміров (Україна)
  • 13:30. Артистичне плавання. Дует, довільна програма. Марта Фєдіна, Анастасія Савчук (Україна)
  • 14:45. Легка атлетика. Жінки, 400 м з/б. Півфінали. Анна Рижикова, Вікторія Ткачук (Україна)

Скільки медалей виграє Україна на Олімпійських іграх в Токіо

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Вячеслав Леонтьев
    Вячеслав Леонтьев, 02.08.2021 17:13
    0
    Почему до сих пор нет золота? Уже 60 тые...
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 02.08.2021 15:30
    0
    Марта Федина и Анастасия Савчук пока третьи после ROC и КНР.
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 14:58
    +2
    Рыжикова и Ткачук, под дождем, на тонкого заняли 3е места в забеге и прошли по добору
    Володимир Семигайло
    Володимир Семигайло, 02.08.2021 14:00
    +1
    Artem79, 02.08.2021 13:51
    Как-то правила в борьбе "по дебильному написаны"
    Було дві можливості в партері,така ж перевага останньої дії була в Ленура в півфіналі.
    Artem79
    Artem79, 02.08.2021 13:51
    +2
    Как-то правила в борьбе "по дебильному написаны"
    Дмитрий Рыженко
    Дмитрий Рыженко, 02.08.2021 13:24
    +2
    Немного не повезло что вчера Темирову, что сегодня Черкасовой с сеткой. Оба неплохо боролись и обоим в полуфинале попались сильнейшие в категории. С которыми старались но совладать не смогли. Обоим удачи за бронзу. Тем более она им очень по плечу.
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 13:19
    0
    ну хоть боролась
    Artem79
    Artem79, 02.08.2021 12:42
    +1
    Честно говоря Кулиша даже жаль,у него сейчас на душе убийственная эмоциональная дичь.
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 12:24
    +1
    Artem79, 02.08.2021 12:16
    Плять,что там за пуговица такая из-за которой ведёт винтовку прямо в чужую мишень?
    Там голландка, на 1500м, на последнем круге упала, встала и выиграла золото. А у нас пуговица
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 12:22
    0
    aleks19826, 02.08.2021 12:19
    А де черкасова? Вже 12 годин вони якісь гонки показують нещасні без українців
    Сессия началась в 12:15, у нашей только 5й бой. Будет к 12:45 где-то
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 12:20
    -1
    Artem79, 02.08.2021 12:16
    Плять,что там за пуговица такая из-за которой ведёт винтовку прямо в чужую мишень?
    Зараз мемчика хтось придумає чи ні якогось на цю тему???)
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 12:19
    -2
    А де черкасова? Вже 12 годин вони якісь гонки показують нещасні без українців
    Artem79
    Artem79, 02.08.2021 12:16
    -2
    Главное - присутствие, 02.08.2021 12:10
    Спортсмен и тренер уже дали интервью. Расстегнулась нижняя пуговица костюма, винтовку повело, время истекало. Выстрелил в мишень хорвату, о чём тот тут же сообщил арбитрам.
    Сам спортсмен до сих пор не понимает, как такое произошло.
    Но этот случай не первый. И тут мы не вошли в историю.
    Я был хорошим ИТР. Теперь ваш черёд.)
    А в приметы верю со времён, когда занимался многими видами спорта в молодости.
    Всегда обувался и шнуровался с левой ноги. Есть такое...
    Плять,что там за пуговица такая из-за которой ведёт винтовку прямо в чужую мишень?
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 02.08.2021 12:10
    -2
    Benya23, 02.08.2021 12:01
    Вот честно, вы были бы идеальным министром.
    "Значит в стрельбе не взяли медаль потому, что накаркали, в легкой атлетике недобрали потому, что в зеркало не посмотрелись перед выходом, а в борьбе не взяли потому, что мусор выносили после 6 вечера! А так, хорошо провели олимпиаду"
    Спортсмен и тренер уже дали интервью. Расстегнулась нижняя пуговица костюма, винтовку повело, время истекало. Выстрелил в мишень хорвату, о чём тот тут же сообщил арбитрам.
    Сам спортсмен до сих пор не понимает, как такое произошло.
    Но этот случай не первый. И тут мы не вошли в историю.
    Я был хорошим ИТР. Теперь ваш черёд.)
    А в приметы верю со времён, когда занимался многими видами спорта в молодости.
    Всегда обувался и шнуровался с левой ноги. Есть такое...
    Artem79
    Artem79, 02.08.2021 12:08
    -2
    Benya23, 02.08.2021 12:02
    В его оправдание, коментаторка рассказывала, как Американец на 2х подряд олимпиадах стрелял в чужую)
    Может американец хоть так захотел попасть в историю - стать легендарным лузером
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 12:02
    +1
    aleks19826, 02.08.2021 11:59
    Щас розкаже, що федерація винна, шо він по чужих мішенях лупив. Ну в мене одне питання: чого саме наші дятли таке роблять??? Хоч би яка Естонія чи Молдова. Нє. Я захєрачу в чужу і доведу, що я один такий дятел на олімпіаді, з Черкас, з України.
    В его оправдание, коментаторка рассказывала, как Американец на 2х подряд олимпиадах стрелял в чужую)
    Benya23
    Benya23, 02.08.2021 12:01
    +2
    Главное - присутствие, 02.08.2021 11:56
    Я указал, что верю в приметы и карканье. Они - накаркали неудачу. И такое у нас в футболе часто. Рекомендую последить.
    Вот честно, вы были бы идеальным министром.
    "Значит в стрельбе не взяли медаль потому, что накаркали, в легкой атлетике недобрали потому, что в зеркало не посмотрелись перед выходом, а в борьбе не взяли потому, что мусор выносили после 6 вечера! А так, хорошо провели олимпиаду"
    Maksim Dimitrov
    Maksim Dimitrov, 02.08.2021 12:01
    +1
    Пуговица!!!!
    aleks19826
    online
    aleks19826, 02.08.2021 11:59
    0
    Щас розкаже, що федерація винна, шо він по чужих мішенях лупив. Ну в мене одне питання: чого саме наші дятли таке роблять??? Хоч би яка Естонія чи Молдова. Нє. Я захєрачу в чужу і доведу, що я один такий дятел на олімпіаді, з Черкас, з України.
    Главное - присутствие
    Главное - присутствие, 02.08.2021 11:56
    0
    Benya23, 02.08.2021 11:55
    Т.е. он промахнулся из-за того, что комментаторы рассказывали про флаг на трибунах???
    В министры этого господина, он идеален для этой должности
    Я указал, что верю в приметы и карканье. Они - накаркали неудачу. И такое у нас в футболе часто. Рекомендую последить.