02.08.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Інгулець – Зоря – 1:5. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 2-го туру Української Прем'єр-ліги

Інгулець – Зоря – 1:5. Текстова трансляція матчу
© ФК Інгулець

Українська Прем'єр-ліга. 2-й тур.

«Інгулець» – «Зоря» - 1:5

Сітало, 75 – Кочергін, 6, 7, 51, Крістіан, 83, Фрімпонг, 90+2

Шишка, 56, Сітало, 80 – Вернидуб, 69

«Інгулець»: Гальчук – Опанасенко, Ковальов, Павлов (Козак, 60), Салем, Полегенько – Шишка (Шарай, 60), Коробенко, Запорожець – Гопей, Сітало.

Запасні: Шуст, Плохотнюк, Бартулович, Коваленко, Асмелаш, Поспєлов, Мельничук.

«Зоря»: Шевченко – Хомченовський, Імереков (Снурніцин, 87), Вернидуб, Фаворов (Руфаті, 78) – Назарина – Кочергін, Громов (Фрімпонг, 88), Булеца – Аллахьяр (Крістіан, 78), Шахаб (Луньов, 78).

Запасні: Мацапура, Цвек, Нагнойний, Гладкий.

Арбітр: Сергій Бойко (Київська обл.).

Стадіон: «Зірка» (Кропивницький).

Наші оцінки:

    

«Інгулець» (заміни): Козак – 6,0, Шарай – 6,0.

«Зоря» (заміни): Луньов – б/о, Крістіан – б/о, Руфаті – б/о, Снурніцин – б/о, Фрімпонг – б/о.

У понеділок, 2-го серпня, відбудеться поєдинок 2-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться петровський «Інгулець» і луганська «Зоря». Матч пройде в Кропивницького, на поле стадіону «Зірка», початок о 19:30.

Підопічні Віктора Скрипника знову почали сезон поразкою на своєму полі, за підсумком чого зіпсували настрій власним уболівальникам, які були змушені піднімати в пам'яті неприємні спогади. Та й поступилися «мужики» при цьому «Олександрії» (0:1) – одному зі своїх давніх опонентів на внутрішній арені. Колектив Олександра Лавриненка теж свою першу гру в новому сезоні програв, потрапивши під дебютну пробу пера Роберто Де Дзербі і його донецького «Шахтаря» (1:2). «Інгулець» почав відносини із «Зорею» з перемоги в Кубку України-2018/19, на своєму шляху до фіналу, а чи зможуть козаки стартувати з подібного успіху в цьому сезоні?

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Інгулець» – «Зоря». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Алексей Голяченко
    Алексей Голяченко, 02.08.2021 20:42
    +5
    Кочергин феерит
    Zhez53
    Zhez53, 02.08.2021 19:34
    +4
    Состав у Зари атакующий. Похоже, будет много голов...
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 02.08.2021 21:19
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    5:1 !!! Первая игра Зари это недорозумение, вот она настоящая Заря
    Real20
    Real20, 02.08.2021 20:06
    +3
    Вперед Заря🖤🤍
    Igor-fanDK
    Igor-fanDK, 02.08.2021 20:09
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Заря молодцы, ща ещё забьют парочку и повторят подвиг киевского клуба надо перед игрой в ЛЕ набраться уверенности и психологически настроиться и сегоднешняя победа поспособствует этому
    whitebell81
    whitebell81, 02.08.2021 19:44
    +2
    колхоз под каток попал
    odiniznashih
    odiniznashih, 02.08.2021 21:24
    +1
    Igor-fanDK, 02.08.2021 21:19
    5:1 !!! Первая игра Зари это недорозумение, вот она настоящая Заря
    Новичков Зари проверили - нормально.
    0667852359
    0667852359, 02.08.2021 21:24
    +1
    Красавцы!Удачи в еврокубках!!!
    inspekcha85
    inspekcha85, 02.08.2021 21:21
    0
    Фримпонг загнал страпон...на посошок так сказать
    akleso95
    akleso95, 02.08.2021 21:09
    0
    Размочили на бидон водки
    coach85
    coach85, 02.08.2021 21:37
    -1
    Заря молодцы! Разочаровал своим коммментарием Вацко, особенно в моменте с Ситало ( так он смаковал этот момент) Ситало это деревянный игрок умеет в основном симулировать и провоцировать. Витя внимательно следи за игрой, много пропускал моментов ( опаздывал).
    Ёкарный Бабай
    Ёкарный Бабай, 02.08.2021 20:07
    -1
    akleso95, 02.08.2021 19:47
    Ну очень зря. Преждевременное мячеизвержение перед Динамо. Значит там будет 0:3.)
    А запорожец Иванов клал на запорожскую Зарю, лишь бы Динамо плохо было. Какой же ты тошнила престарелый
    inspekcha85
    inspekcha85, 02.08.2021 20:56
    -2
    Интересно было бы посмотреть на состав сборной если б главным коучем стал бы Скрипник.Нашлось бы в этой сборной место для некоторых ребят из Киева,как считается,неприкасаемых.Сильно сомневаюсь.
    akleso95
    akleso95, 02.08.2021 20:22
    -3
    Если цыплята сразу не забьют, то всё превратится в уг доигрывания.
    akleso95
    akleso95, 02.08.2021 20:02
    -3
    Шахаб нубяра. Это так и в УЕФА будет в упор лупить?
    akleso95
    akleso95, 02.08.2021 19:47
    -6
    Ну очень зря. Преждевременное мячеизвержение перед Динамо. Значит там будет 0:3.)
    akleso95
    akleso95, 02.08.2021 15:54
    -7
    Если Минай обыграл (опять) Александрию, то что мешает Ингульцу обыграть Зарю на 90+3 мин.?
    За Петрово!