01.08.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Динамо – Верес – 4:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 2-го туру Української Прем'єр-ліги

Динамо – Верес – 4:0. Текстова трансляція матчу
© twitter.com/DynamoKyiv

У неділю, 1 серпня, відбудеться поєдинок другого туру Української Прем'єр-ліги, в якому київське «Динамо» прийматиме рівненський «Верес». Матч пройде в Києві на НСК «Олімпійський» і розпочнеться о 19:30.

Команда Мірчі Луческу тільки зараз стартує в новому чемпіонаті: матч першого туру, в якому кияни повинні зустрітися з «Минаєм», перенесений на 11 серпня. Кияни готувалися до нового сезону в Швейцарії і Австрії, де провели 12 контрольних поєдинків (5 перемог, 5 нічиїх і 2 поразки). «Верес», який повернувся в Українську Прем'єр-лігу, тиждень тому в Луцьку зустрічався з «Колосом», і фінальний свисток зафіксував нульову нічию. Раніше суперники провели 12 очних дуелей: 8 перемог здобули кияни, 1 раз успіху домоглися рівняни і ще в трьох випадках команди грали внічию.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Динамо» - «Верес». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    _-AK228
    _-AK228, 02.08.2021 10:51
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Alexander Киев, 02.08.2021 10:42
    на местный клюб бродяг - пришло вчера почти 13к. На главный клуб соперника (врага) - 10к (Шахтёр). Тут реально огромное сомнение, что в Киеве больше болеют за Суркиса.. это не видно! И нереально было бы представить даже, чтобы в Донецке пришло 10к на Дно-нама, против Ингульца. Была бы такая ситуация
    ну а динамо да... в родном трех миллионом городе, первый тур.. 13 тысяч.. это очень мало
    _-AK228
    _-AK228, 02.08.2021 10:50
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Alexander Киев, 02.08.2021 10:42
    на местный клюб бродяг - пришло вчера почти 13к. На главный клуб соперника (врага) - 10к (Шахтёр). Тут реально огромное сомнение, что в Киеве больше болеют за Суркиса.. это не видно! И нереально было бы представить даже, чтобы в Донецке пришло 10к на Дно-нама, против Ингульца. Была бы такая ситуация
    у все эти клуба уделал Металлист, собравший в Первой лиге почти 27 тысяч болельщиков
    Alexander Киев
    online
    Alexander Киев, 02.08.2021 10:42
    -2
    makss7777, 01.08.2021 21:47
    Игра на кантору , ,а стадион пустой,ещё что там гавкали боты дынамовские после матча с ингульцом когда нас было 10 тысяч на нашем НСК ,дынамо в Киеве не рады
    на местный клюб бродяг - пришло вчера почти 13к. На главный клуб соперника (врага) - 10к (Шахтёр). Тут реально огромное сомнение, что в Киеве больше болеют за Суркиса.. это не видно! И нереально было бы представить даже, чтобы в Донецке пришло 10к на Дно-нама, против Ингульца. Была бы такая ситуация
    Panda1818
    online
    Panda1818, 01.08.2021 21:59
    +2
    makss7777, 01.08.2021 21:47
    Игра на кантору , ,а стадион пустой,ещё что там гавкали боты дынамовские после матча с ингульцом когда нас было 10 тысяч на нашем НСК ,дынамо в Киеве не рады
    Тебя можно отправлять в палату мер и весов как эталон идиота
    makss7777
    makss7777, 01.08.2021 21:47
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Игра на кантору , ,а стадион пустой,ещё что там гавкали боты дынамовские после матча с ингульцом когда нас было 10 тысяч на нашем НСК ,дынамо в Киеве не рады
    Alex23
    Alex23, 01.08.2021 21:35
    +3
    Дінамо чемпіон!Верес і не замітили
    Nashwill
    Nashwill, 01.08.2021 21:29
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Ну,в принципі,прогнозована перемога... Ніби й молодці,а ніби й суперник не особо сильний. Все-одно,з перемогою! Приємно,що голи на рахунку українців.
    Oleha1987
    Oleha1987, 01.08.2021 21:24
    +4
    Ого, розгромчик зробили .
    ALKOSruLKA
    online
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 21:23
    -2
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 21:22
    Шапаренко хоч одним зі своїх калічних ударів в ствір попав ?
    +... як тренер взагалі дозволяє йому бити, ще й здалеку?
    ALKOSruLKA
    online
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 21:22
    -4
    Шапаренко хоч одним зі своїх калічних ударів в ствір попав ?
    Артур Отаманчук
    Артур Отаманчук, 01.08.2021 21:19
    +2
    Побідили на ізі, треба так у кожній грі, ще й кротам пістончіка вставить і нормально буде.
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:19
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Panda1818, 01.08.2021 21:18
    И шо кроты опять пеналь левый?
    Конечно , даже если бы он Вите с вертухи прописал.
    Пьяницы бурбасовские говорили , что судью Суркис купил
    Слабый чемпионат, надо уезжать за границ
    Слабый чемпионат, надо уезжать за гра..., 01.08.2021 21:18
    +1
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:17
    И зачем в ноги так прыгать ?
    Вот он гонит)))). Сижу ржу.
    Panda1818
    online
    Panda1818, 01.08.2021 21:18
    +8
    И шо кроты опять пеналь левый?
    Burevestnik
    Burevestnik, 01.08.2021 21:18
    +2
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:16
    А его вообще нигде нету , видимо павелка его уже куда-то напарил
    ВАРовцы еще на тренингах
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:18
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Отлично ; Вите нужен этот гол
    elcomendante
    elcomendante, 01.08.2021 21:17
    -2
    Жесть)))))))
    Bulba_sumkin
    online
    Bulba_sumkin, 01.08.2021 21:17
    -8
    Ахаххах, ну а что вы от киевского судьи хотели?)) Надеюсь Мирча это прокомментирует))
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:17
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    И зачем в ноги так прыгать ?
    __Funny_Cat__
    __Funny_Cat__, 01.08.2021 21:16
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    ALKOSruLKA, 01.08.2021 21:15
    Украли гол у ереса... Чому нема розпіареного ВАР ?
    А его вообще нигде нету , видимо павелка его уже куда-то напарил