Як же так? Костевич не вийшла в фінал у стрільбі з 25 метрів

Досвідчена українка невдало виступила в кваліфікації і завершила виступ у Токіо-2020

Як же так? Костевич не вийшла в фінал у стрільбі з 25 метрів
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олена Костевич

Українська медалістка Токіо-2020 Олена Костевич невдало виступила в стрільбі з пневматичного пістолета з 25 метрів на Олімпійських іграх.

36-річна спортсменка провалила другу кваліфікацію, не зумівши потрапити в топ-8, і як наслідок не зможе поборотися за медаль у фіналі. Після першої кваліфікації Олена була шостою.

На цьому для Костевич Олімпійські ігри-2020 завершено. Раніше вона в парі з Олегом Омельчуком завоювала бронзу в стрільбі з 10 метрів у міксті, а в фіналі змагань з кульової стрільби з 10 метрів Олена посіла 4 місце, зупинившись за крок від медалі.

Читайте також: Анонс Олімпіади на 30 липня. Коли і в яких видах виступлять українці?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SportsMan
    SportsMan, 30.07.2021 11:51
    0
    euro2012_za_2012euro, 30.07.2021 08:28
    Проклятье украинских Знаменосцев не до конца снято - она ж бронзу в миксте взяла, а в личном ничего.
    Но следует признать, что стреляла лучше Омельчука.
    manticora1990
    manticora1990, 30.07.2021 10:21
    -1
    На первенство раена может выйдет....
    Сергей Иванамофф
    Сергей Иванамофф, 30.07.2021 10:06
    +3
    Надо больше считать награды до начала ОИ.
    На 4 золотых они рассчитывали. ))) Дурень думкой багатіє!
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 30.07.2021 08:28
    +2
    Проклятье украинских Знаменосцев не до конца снято - она ж бронзу в миксте взяла, а в личном ничего.
    alekos59
    alekos59, 30.07.2021 08:06
    -5
    Так и не тормознули бацарашкину адин нарот.
    alekos59
    alekos59, 30.07.2021 08:05
    +2
    upiter8, 30.07.2021 08:02
    Никогда Бубка со своим "покровителем" не делали и не сделают хорошего для Украины, кроме как распиливания в данном случае подготовительного к Олимпиаде бабла. Гнать в шею этот ЛжеНацоинальный Олимпийский Комитет ко всем чертям!!!...
    Но 4й орден Я Мудрого к 30 летию Украины точно загребет. По совокупности так сказать.
    upiter8
    upiter8, 30.07.2021 08:02
    +12
    Никогда Бубка со своим "покровителем" не делали и не сделают хорошего для Украины, кроме как распиливания в данном случае подготовительного к Олимпиаде бабла. Гнать в шею этот ЛжеНацоинальный Олимпийский Комитет ко всем чертям!!!...
    tima fialko
    tima fialko, 30.07.2021 07:37
    +10
    30 липня-програли всі усе
    Lola