Без медалі. Олена Костевич посіла четверте місце у фіналі стрільби з 10 м

Фінал виграла представниця Російського олімпійського комітету

Без медалі. Олена Костевич посіла четверте місце у фіналі стрільби з 10 м
© Getty Images/Global Images Ukraine. Олена Костевич

Українка Олена Костевич не зуміла завоювати медаль у фіналі змагань з кульової стрільби (10 м) на Олімпійських іграх в Токіо.

Українка набрала 197,6 очок і посіла четверте місце.

Перше місце зайняла Віталіна Бацарашкіна, що представляє Російський олімпійський комітет (240,3 - олімпійський рекорд), другою стала болгарка Антоанета Костадінова (239,4), а бронзу виграла китаянка Цзян Рансінь (218,0).

Нагадаємо, Олена Костевич ставала олімпійською чемпіонкою в 2004 році і завоювала дві бронзи на Олімпіаді-2012.

 

Джерело — Sport.ua

(63 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Lola
    Lola, 25.07.2021 06:00
    +8
    Говорять, що всі, хто несе прапор на відкритті від України в підсумку медаль не завойовують. Поки що ніхто не зламав цю прикру традицію
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 25.07.2021 12:06
    +3
    Владимир Копяк, 25.07.2021 10:21
    Я бы месте Костевич никогда бы не согласился быть в дуэте знаменосцев, даже под угрозой лишения гражданства! Вот и фраернулась...
    Она уже была Олимпийской чемпионкой, поэтому что, вместо себя подставить суеверных спортсменов, которые ещё не были чемпионами?
    А вообще, тут кто-то вчера заикнулся, что мол бронза Билодид - это провал. Нет, это успех, настоящая неудача - это быть близко к медали и занять только 4 место.
    vitaha33
    vitaha33, 25.07.2021 07:20
    +3
    Lola, 25.07.2021 06:00
    Говорять, що всі, хто несе прапор на відкритті від України в підсумку медаль не завойовують. Поки що ніхто не зламав цю прикру традицію
    Нікішин може ще в команді взяти
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 25.07.2021 08:50
    +1
    Lola, 25.07.2021 06:00
    Говорять, що всі, хто несе прапор на відкритті від України в підсумку медаль не завойовують. Поки що ніхто не зламав цю прикру традицію
    Прапороносцi погибают первыми в бою
    Главное - участие
    online
    Главное - участие, 25.07.2021 08:48
    +1
    Всё весомей становится бронза Дарьи.
    Lola
    Lola, 25.07.2021 10:31
    0
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:40
    А чего говорят так и есть, причем на летних и зимних ОИ
    В Википедии Список знаменосцев Украины на Олимпийских играх.
    Ни одной медали!!!!
    Я власне про це і написала)))
    Але колись ця ситуація зміниться
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 08:40
    0
    Lola, 25.07.2021 06:00
    Говорять, що всі, хто несе прапор на відкритті від України в підсумку медаль не завойовують. Поки що ніхто не зламав цю прикру традицію
    А чего говорят так и есть, причем на летних и зимних ОИ
    В Википедии Список знаменосцев Украины на Олимпийских играх.
    Ни одной медали!!!!
    djordj
    djordj, 25.07.2021 05:58
    0
    Бацарашкина под допингом была,так что еще одна брозна скоро будет.
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 25.07.2021 10:21
    -1
    Я бы месте Костевич никогда бы не согласился быть в дуэте знаменосцев, даже под угрозой лишения гражданства! Вот и фраернулась...
    DK1961
    DK1961, 25.07.2021 07:28
    -2
    djordj, 25.07.2021 05:58
    Бацарашкина под допингом была,так что еще одна брозна скоро будет.
    Так они же проверяют это дело через годы, хотя в пробирки кровь забирают сразу...
    Alesana
    Alesana, 25.07.2021 05:54
    -7
    Стрельба. Олимпийские игры. Токио. Женщины. Пневматический пистолет. 10 м
    1. Виталина Бацарашкина (Россия) — 240,3 (олимпийский рекорд).
    2. Антоанета Костадинова (Болгария) — 239,4.
    3. Цзян Жансинь (Китай) — 218,0.