| Оновлено 27 липня 2021, 06:24
20764
21

Є третя медаль! Костевич і Омельчук вибороли бронзу Олімпіади

Українська пара перемогла в бронзовому фіналі стрільби з пневматичного пістолета

20764
21

На Олімпійських іграх в Токіо розіграний комплект нагород у кульовій стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів в міксті.

Українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук у бронзовому фіналі здолала представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеча (16:12) і забронювали собі третє місце.

У бронзовому фіналі українці досить успішно стартували і лідирували з рахунком 6:2, але потім серби зробили камбек і заробили лідерство - 6:8. Протягом всієї сутички суперники часто чергували лідерство. Але в кінцівці українці були набагато точнішими і завоювали бронзу!

Це третя нагорода для збірної України на Олімпіаді в Токіо.

Раніше бронзові нагороди завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід і шпажист Ігор Рейзлин.

Джерело Sport.ua
(118)

Агент: «Судаков після Євро легко може коштувати 150 мільйонів євро»
Футбол | 28 березня 2024, 15:15 21

Микита Швець розповів, як участь на чемпіонаті Європи збільшить вартість українських гравців