Є медаль! Ігор Рейзлін виграв бронзу Олімпіади у фехтуванні

Український шпажист не втратив можливість завоювати бронзу

Є медаль! Ігор Рейзлін виграв бронзу Олімпіади у фехтуванні
© Getty Images/Global Images Ukraine

На Олімпіаді в Токіо відбувся поєдинок за бронзу в чоловічому фехтуванні між українцем Ігорем Рейзліним і італійцем Андреа Сантареллі.

Бій з рахунком 15:12 виграв Рейзлін! Українець взяв бронзу! Відзначимо, що Сантареллі спершу вийшов вперед з результатом 4:1, проте українець зумів перехопити ініціативу і довів зустріч до перемоги.

Це друга медаль України на Олімпіаді. Раніше бронзу виграла дзюдоїстка Дар'я Білодід.

На ранніх стадіях вилетіли українські шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свічкарь.

Джерело — Sport.ua

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    SportsMan
    SportsMan, 26.07.2021 01:19
    0
    vitaha33, 25.07.2021 15:59
    А взагалі дивує, якийсь матч Шахти чи динамо в чукрі збирає по 200-300 коментів, а медаль на олімпіаді, яка проходить раз на 4 роки - лише 30 коментів. І ми ще хочемо хороших результаті від олімпійців, якщо у нас народ тільки попсою (футболом) цікавиться... Я з 94 року з ліліхамера не пропускаю жодну олімпіаду, завжди вболіваю за наших, дитиною бувши кричав по хаті, коли Баюл перше золото взяла. Потім 9 золотих Атланти... А у нас лише міряються хто крутіший - Циганков чи умовний педріньйо. Спорт олімпійський крім олімпіади не висвітлюється, звідки взяти інтерес у дітей до олімпійських видів? Де пропаганда секцій?
    Вы те комментарии читали когда-нибудь? Вам нужен этот срач и здесь? Думаете, там кто-то Цыганкова или Педриньо обсуждает? 90% тех комментов - посылание друг друга с непристойностями ниже пояса, взаимными оскорблениями. Оно вам надо? Слава богу, что их тут нет.
    SportsMan
    SportsMan, 26.07.2021 01:15
    0
    ArtemDoneck, 25.07.2021 16:50
    Бляха-муха,какой-то фанцузский ноунейм порвал всех фаворитов.Ну почему наши так не могут,у нас даже лидеры не всегда свой уровень показывают.
    Он еще и метр в кепке и в прыжке. Всем до пояса с трудом достает. И как ему все продули?
    Lola
    Lola, 25.07.2021 21:10
    +1
    Рейзлін молодчина. Високо в рейтингу, підтвердив високим результатом, а то в нас часто на Олімпіадах фаворити від нас чомусь не можуть підтвердити своє фаворитство
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 25.07.2021 18:24
    +1
    Прикол,коли він фехтував рівфінал інфи про місто не було,тепер зявилася)
    Юрий Чмиль
    Юрий Чмиль, 25.07.2021 18:24
    +1
    Юрий Чмиль, 25.07.2021 18:19
    https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Рейзлин,_Игорь_Дмитриев
    Игорь Дмитриевич Рейзлин (укр. Рейзлін Ігор Дмитрович‎, род. 7 февраля 1984 года, г. Бендеры, Молдавская ССР)
    Юрий Чмиль
    Юрий Чмиль, 25.07.2021 18:19
    0
    Dmitriy Svistak, 25.07.2021 18:05
    А звідки він родом? Вікіпедія взагалі мовчить про нього взагі інфи мало...
    https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Рейзлин,_Игорь_Дмитриев
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 25.07.2021 18:05
    0
    А звідки він родом? Вікіпедія взагалі мовчить про нього взагі інфи мало...
    maksimisgreat
    maksimisgreat, 25.07.2021 17:53
    +3
    Игорёк молодец! Горжусь им.
    fifadinamo
    fifadinamo, 25.07.2021 17:06
    +7
    Участь в Олімпіаді це вже досягнення, а медаль це подвиг
    ArtemDoneck
    ArtemDoneck, 25.07.2021 16:50
    +5
    Бляха-муха,какой-то фанцузский ноунейм порвал всех фаворитов.Ну почему наши так не могут,у нас даже лидеры не всегда свой уровень показывают.
    D.Lanskoy
    online
    D.Lanskoy, 25.07.2021 16:36
    +9
    Браво, какой же молодец! Каждая медаль для Украины на вес золота!
    Dmitriy Svistak
    Dmitriy Svistak, 25.07.2021 16:29
    +6
    vitaha33, 25.07.2021 15:59
    А взагалі дивує, якийсь матч Шахти чи динамо в чукрі збирає по 200-300 коментів, а медаль на олімпіаді, яка проходить раз на 4 роки - лише 30 коментів. І ми ще хочемо хороших результаті від олімпійців, якщо у нас народ тільки попсою (футболом) цікавиться... Я з 94 року з ліліхамера не пропускаю жодну олімпіаду, завжди вболіваю за наших, дитиною бувши кричав по хаті, коли Баюл перше золото взяла. Потім 9 золотих Атланти... А у нас лише міряються хто крутіший - Циганков чи умовний педріньйо. Спорт олімпійський крім олімпіади не висвітлюється, звідки взяти інтерес у дітей до олімпійських видів? Де пропаганда секцій?
    В точку теж саме хотів сказати
    vitaha33
    online
    vitaha33, 25.07.2021 15:59
    +13
    А взагалі дивує, якийсь матч Шахти чи динамо в чукрі збирає по 200-300 коментів, а медаль на олімпіаді, яка проходить раз на 4 роки - лише 30 коментів. І ми ще хочемо хороших результаті від олімпійців, якщо у нас народ тільки попсою (футболом) цікавиться... Я з 94 року з ліліхамера не пропускаю жодну олімпіаду, завжди вболіваю за наших, дитиною бувши кричав по хаті, коли Баюл перше золото взяла. Потім 9 золотих Атланти... А у нас лише міряються хто крутіший - Циганков чи умовний педріньйо. Спорт олімпійський крім олімпіади не висвітлюється, звідки взяти інтерес у дітей до олімпійських видів? Де пропаганда секцій?
    vitaha33
    online
    vitaha33, 25.07.2021 15:52
    +2
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 15:49
    Это по моему первая медаль в украинском одиночном фехтовании у мужчин на Олимпиадах, за годы Независимости!
    Гутцайт брав золото в 92, але ми тоді ще за СНГ виступали
    vitaha33
    online
    vitaha33, 25.07.2021 15:51
    +5
    Ну я обережно говорив про шанси, адже він 3 сіяний, буки на нього давали другий коефіцієнт. Але сказати що був впевненим в медалі - не скажу. От в кому я впевнений, це в Романчуку, причому за 2 медалі, і сподіваюсь мінімум 2 з них золота, ну і в Хижняк, головне без травм, можливо Магучік золото візьме. Радівілов і Коростильов це реально втрати, Костевич не була в фаворитах. По фехтуванню можемо сподіватись на 2 медалі ще, і дай Бог хоч 1 золото. Медальок 18-20 має бути, і 5 з них золотих
    euro2012_za_2012euro
    online
    euro2012_za_2012euro, 25.07.2021 15:49
    +9
    Это по моему первая медаль в украинском одиночном фехтовании у мужчин на Олимпиадах, за годы Независимости!
    alefteev77
    online
    alefteev77, 25.07.2021 15:47
    +12
    Француз довольно уверенно выиграл золото в финале. Так что все закономерно.
    Олександр Михайловський
    Олександр Михайловський, 25.07.2021 15:46
    +5
    Каноне виграв золото!
    Поручик Ржевский
    Поручик Ржевский, 25.07.2021 15:15
    +17
    Вумничка!
    На межі власних можливостей, але зміг та не схибив!
    smevt
    smevt, 25.07.2021 15:01
    +17
    наш, сильный спортсмен. психологічно, також.
    почав програвати 4-1. все виправив і виграв.
    з французом трішки неправильно зіграв тактично, там хлопець на куражі бахає (47 номер рейтингах). міг, наш брати і золото, нічого не поробиш. вітання з бронзою, це також добре.