29.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Трилер у Полтаві. Ворскла вилетіла з єврокубків, програвши КуПСу

Командам знадобилися два екстра-тайми, в яких «Ворскла» грала в меншості

Трилер у Полтаві. Ворскла вилетіла з єврокубків, програвши КуПСу
© ФК Ворскла

Перший матч команд, який закінчився з рахунком 2:2, залишив двоякі відчуття. З одної сторони, видавалося, що полтавська команда сильніша за суперників, тому нічийний результат – випадковість. З іншої (що підтвердив і матч в чемпіонаті України з «Дніпром-1»), «Ворскла» показала, що не вміє утримувати потрібний рахунок, точніше, вибирає для цього неправильний шлях – гру на відбій. Крім того, виникали питання до фізичної готовності захисників, особливо крайніх.

Юрій Максимов, порівняно з попередніми матчами, зробив тільки одну заміну в центрі захисту (в основі грав Тамм), решта перевірених гравців були в складі. Схема лишилася тією ж – з трьома центральними захисниками і Скляром під двома нападниками.

Однак фіни міцно захопили ініціативу. Складалося враження, що правило виїзного голу залишилося і «КуПС» приїхав у Полтаву обов’язково забивати. Полтавчан щось же ніби сковувало. Можливо, передавалася помітна нервовість головного тренера, який не знаходив собі місця на тренерській лаві. За перших хвилин двадцять був тільки один момент, вартий уваги – момент, який був близнюком шансу Степанюка в першій грі. Так само обрізався голкіпер Крейдль, так само Руслан перекидав його здалеку і так само не потрапив у ворота.

А гості не соромилися ні атакувати, хоч без явних успіхів, ні йти у дриблінг. Причому вдало йти. Видавалося, ніби фінські гравці грають на публіку або в своє задоволення. Якби були нейтральні вболівальники, які дивилися цю гру (очевидно, що таких не було), вони отримали б естетичне задоволення від того, як фіни просто, на замахові, підбирають м’яч під себе, дозволяючи українцям летіти у даремні підкати.

Така гра тривала до водопою, а далі трохи вирівнялася. Та все ж найреальніший момент мав Удо, який вискочив на побачення з Різником, але не зумів його переграти. У «Ворскли» можна згадати кілька навісів та забігань Пердути, проте жодних дивідендів вони не принесли. За другу половину гру ставало лячно, надія була на промову Максимова.

І, мабуть, вона допомогла, бо гра вирівнялася. Полтавчани впевненіше заграли і ми побачили справжню «Ворсклу». Яка одразу ж відкрила рахунок – Якубу вивів Степанюка на оперативний простріл, той міг бити сам, але виклав м’яч на ногу Тіллю в центр штрафного. Олів'є не промахнувся – 1:0!

І зразу ж стало 1:1 – Удо прорвався по правому фланзі, обійшов Бондаренка і викотив  під удар Себбану. Удар в дальній кут Різник не бачив і нічого не зміг зробити.

Проте «Ворскла» не здалася і знову вийшла вперед.  Пердута другим темпом навісив на голову Скляру (пам’ятаєте, хто грав під форвардами?), той пробив головою з лінії воротарського майданчика і м’яч рикошетом від Томаса і перекладини опинився в воротах.

«Ворскла» перейшла на утримання рахунку, Скляр відійшов у глибину. Арбітр сьогодні, мабуть, не зможе спати через гикавку, оскільки наслухався про себе від вболівальників багато різного після того, як не призначив очевидний пенальті за поштовх в спину Степанюка в чужій карній зоні. Здавалося, що на контратаках підопічні Максимова доб’ють суперника, але не так сталося, як гадалося. П’ять полтавських центральних захисників не зуміли на (увага, тавтологія) п’ятій компенсованій хвилині перешкодити Ніссіля замкнути простріл зліва з кількох метрів. Кілька секунд перед цим, до речі, було влучання  в каркас полтавських воріт. 

Знову 2:2. Екстра-тайми. Кушніренко вирішив, що п'ять центрбеків на полі забагато, і, сфоливши грубо на суперникові, пішов відпочивати майже відразу.  Тепер лишалося справді тягнути час до пенальті.

Не вийшло. Хвилин за 10 до кінця гості забили гол. Все просто – Рангел замкнув головою навіс Анжея-Боатенга. 

Шанс зрівняти рахунок був у Челядіна. Проте Артем, опинившись перед Крейдлем, вирішив замість спокійного удару влупити на силу – мимо… Все, кінець.

Мабуть, це таки ганьба. Недаремно Максимов так нервував перед грою - «Ворскла» вилітає після першої ж стадії єврокубків від цілком прохідного (на папері) суперника. Будемо чекати, які будуть наслідки і висновки.
 

Ліга конференцій 2021/2022. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь.

«Ворскла» - «КуПС» - 2:3.

 Тілль, 48, Скляр, 55 - Cеббан, 49, Ніссіля, 90+3, Рангел, 111.

 Степанюк, 90, Пердута, 91, Тамм, 119 - Хямяляйннен, 34, Ніссіля, 100, Рангел, 115, Удо, 120.

 Кушніренко, 95.

«Ворскла»: Різник, Чеснаков (Луїзао, 105+1), Тамм, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Челядін, 63), О. Тілль, Якубу (Кушніренко, 79), Скляр (Яворський, 72), Кане (Пешіч, 105), Степанюк (Вакула, 105+1).

«КуПС»: Крейдль, Хямяляйнен (Ніссіля, 62), Тойвомякі, Томас (Хейнонен, 85), Каррільо (Хаарала, 81), Узочукву, Попович (Рангел, 62), Аджей-Боатенг, Себбан, Удо, Я. Ікауніекс (Ніба, 91).

Арбітр: Павел Орел (Чехія).

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовского (Полтава).

ВОРСКЛА - КУПС. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Події матчу
111' ГОЛ ! М'яч забив Ранжел (КуПС).
95' Гравець команди Ворскла отримує червону картку.
90' ГОЛ ! М'яч забив Урхо Ніссілья (КуПС).
55' ГОЛ ! М'яч забив Олександр Скляр (Ворскла).
49' ГОЛ ! М'яч забив Жордан Себбан (КуПС).
48' ГОЛ ! М'яч забив Олівьє Тілль (Ворскла).

Сергій Рип'юк, Sport.ua

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Андрей Триобчук
    Андрей Триобчук, 31.07.2021 15:00
    0
    Максимов пидар,после таких матчей любой уважающий себя тренер подаст в отставку,а он уволил помощника.Ну не пидар?
    pifogor2222
    pifogor2222, 31.07.2021 01:39
    0
    нет слов\\
    Ukrainian_football
    Ukrainian_football, 30.07.2021 12:17
    0
    Вот так всегда. Вроде команда не плохо выступает в чемпионате, а выедут за границу и обсираются от страха. Касается всех кроме Динамо и Шахтера.
    MasterSith_2013
    MasterSith_2013, 30.07.2021 11:43
    +1
    Alex Danchenko, 30.07.2021 11:05
    Такое впечатление, что у игроков Ворсклы не хватило сил на весь матч, очень сильно подсели в конце, второй гол защита тупо стояла и смотрела. Куда с такой игрой в еврокубки, позорище, очень жаль.
    Та вони так само і першому матчі начудили що пропустили вигравали 2:1 матч йде до закінчення а всі вже зупинились ходять по полю ніби рахунок 5:0 можна ненапрягатись. Футболісти Ворскли тупо недограють матч докінця. В чемпіонаті як піде так дальше то проти Динамо, Шахтар шансів 0 а такі як Зоря, Олександрія і Колос 75% що їх знищать
    Alex Danchenko
    Alex Danchenko, 30.07.2021 11:05
    +4
    Такое впечатление, что у игроков Ворсклы не хватило сил на весь матч, очень сильно подсели в конце, второй гол защита тупо стояла и смотрела. Куда с такой игрой в еврокубки, позорище, очень жаль.
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на приёмку)
    sashaddd25 Саша (металлолом сдали на ..., 30.07.2021 11:05
    0
    Очередной раз обосрались лошары !
    Олександр Фурманов
    Олександр Фурманов, 30.07.2021 10:18
    +3
    В 1955 году в Полтаве появилась футбольная команда под названием "Колхозник". Она выступала с 1957 года в классе "Б" в подгруппе украинских,белорусских и молдавских команд. Ничем никогда не блистала. Позже начались меняться названия и дошло до названия "Ворскла", но по сути "Колхозником" команда была, "Колхозником" и осталась. Все видели как беспомощно выглядел "Колхозник" на поле и это против совершено никакого финского клуба. Все слышали как себя ведут и что орут быдловатые,пьяные полтавские фанаты. Всему этому действу есть только одно название ПОЗОР!!! Это счастье,что "Колхозник" уже в этом году не будет позорить страну в международных соревнованиях,хотя нам позора и без "Колхозника" хватает. Пора понять,что в Украине нет футбола, а есть жалкая пародия на футбол и все украинские клубы готовы это доказывать всегда.
    KIPR ALECS
    KIPR ALECS, 30.07.2021 10:15
    +3
    У финов сезон в разгаре, не получилось и рыбку сьесть и сесть....а так если б форсировали подготовку то осенью бы такой провал бы в функциональной подготовке...а так слили просто еврокубок ради ЧУ.
    solart1964
    solart1964, 30.07.2021 10:03
    +6
    Ну а прыжок прямой ногой в ноги сопернику - это вообще классика нашего чемпионата. Ты же видишь, что судья и так склонен свистеть не в нашу пользу. НУ как можно быть таким безответственным??
    solart1964
    solart1964, 30.07.2021 10:01
    +3
    keegan, 30.07.2021 09:54
    это все говорит о качестве нашего чемпионата, еще несколько лет и мы будем в 3 десятке рейтинга уефа
    Это говорит о том, что Ворскла, если будет играть так же в чемпионате, то будет бороться за выживание. Вчера не увидел ни желания, ни мысли на поле, ни тактических решений каких-то. Ворскла вообще очень сильно любит пропускать на последних минутах и, такое впечатление, что это не отрабатывается на тренировках вообще. Да даже уже не в отработках дело. Любой мало мальски опытный игрок знает, что если ты за пол минуты до конца выигрываешь один мяч, то не надо нестись вперед и потом давать пас поперек поля, который перехватят со стопроцентной вероятностью. Ну откати назад, верните вратарю или уйди в угол и там мяч подержи. Я просто вчера матерился на последних минутах. Так даже на первенство города не играют.
    MasterSith_2013
    MasterSith_2013, 30.07.2021 09:59
    0
    Ці команди і боротимуться за єврокубки
    MasterSith_2013
    MasterSith_2013, 30.07.2021 09:58
    +1
    keegan, 30.07.2021 09:54
    это все говорит о качестве нашего чемпионата, еще несколько лет и мы будем в 3 десятке рейтинга уефа
    Небудем всеодно є команди при баблі як Шахтар, Динамо, Зоря, Дніпро, Олександрія, Колос
    MasterSith_2013
    MasterSith_2013, 30.07.2021 09:56
    +3
    Те що вони невийдуть в групу це б нестало дивиною наші команди майже нікіли непроходили кваліфікацію ну але коли в суперниках команда навіть не топ 20 чемпіонату її треба проходити навіть якщо це був би і чемпіон чи віце цієї країни. А це вже якись позор. Я вигравати в двох матчах дійти до овертайму і програти рівень гравців викликає сумнів. Думаю цей сезон для ворскли буде важким. Надіюсь Колос пройде казахів треба очки.
    keegan
    keegan, 30.07.2021 09:54
    0
    это все говорит о качестве нашего чемпионата, еще несколько лет и мы будем в 3 десятке рейтинга уефа
    Микола Унгурян
    Микола Унгурян, 30.07.2021 09:36
    0
    а що очікували від клубу, головний спонсор якого в міжнародному розшуку Інтерполу?
    Хоча звісно хотілося надіятись що Ворскла хоча б один рівень пройде.
    ALKOSruLKA
    ALKOSruLKA, 30.07.2021 07:55
    +7
    Metall86Kh, 30.07.2021 00:00
    Слава Героям Полтави!!!!!!!!
    Безхребетних імпотентів з Ворскли не личить вітати такими словами...
    ALKOSruLKA
    ALKOSruLKA, 30.07.2021 07:51
    +4
    ...від колгоспу ніхто й не чекав надзвершень, але... Вилетіти від фінів? ...клубам аля Ворскла, Олімпік, Маріуполь - потрібно заборонити участь в євротурнірах. Це завжди гарантований обсерон і поділ рейтингових очків і на їх вилетівши тушку...
    vitek-kherson
    vitek-kherson, 30.07.2021 07:31
    +7
    Искренне болел за Ворсклу, но то что я увидел меня разочаровало…как так можно играть?, такому не место в еврокубках(
    Рейтинги падают!
    анDрей
    анDрей, 30.07.2021 07:17
    +6
    Каждый год,одно и тоже,в бан этот колхоз,и штрафануть не мешало.трениеров и руководство в отставку.президент жулье и вор.нах**я вы туда в Европу претесь,если нет состава и амбиций.опять Шахтер и Динамо должны тянуть рейтинг,в то время как эти конценые его обваливают
    yuriy_kent
    yuriy_kent, 30.07.2021 07:06
    +4
    Бесполезные куски дерьма.