29.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла – КуПС – 2:3. Текстова трансляція матчу

Стенограма матчу-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги конференцій

Ворскла – КуПС – 2:3. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла

В четвер, 29 липня, відбудеться матч-відповідь другого раунду кваліфікації Ліги конференцій, в якому зіграють полтавська «Ворскла» і фінський «Куопіон Паллосеура». Гра відбудеться в Полтаві на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського, початок - о 19:00.

На початку сезону полтавчан переслідує число 2 - два матчі, дві нічиї, двічі забито по два голи, двічі пропущено по стільки ж саме. В обох матчах рахунок 2:2 формувався по-різному - в першому матчі з «КуПСом» наша команда спершу швидко пропустила, тоді двічі забила (Кане і Тілль) і впевнено вела матч до перемоги, проте втратила її на останніх секундах. А вже з «Дніпром-1» підопічні Максимова знову ж таки двічі виходили вперед (Степанюк і автогол Сватка), проте Артем Довбик два рази (див. початок абзацу) зрівнював рахунок. Причому в обох матчах було досить суперечливе судійство. Забиті голи на виїзді не дають жодних переваг в цьому сезоні, тому «Ворсклі» доведеться для проходу в наступний раунд починати все спочатку. На щастя, виглядає так, що команді це під силу.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «КуПС». За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.

Джерело — Sport.ua

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги конференцій між командами Ворскла та КуПС, який відбудеться 29 липня у Полтаві.
    • 17.91% (24)
      1. Велика перемога Ворскли
    • 64.93% (87)
      2. Мінімальна перемога Ворскли
    • 5.97% (8)
      3. Перемога Ворскли по пенальті
    • 0% (0)
      4. Перемога КуПС по пенальті
    • 10.45% (14)
      5. Мінімальна перемога КуПС
    • 0.75% (1)
      6. Велика перемога КуПС
    Результати опитування Проголосували — 134
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Alex Wel
    Alex Wel, 29.07.2021 22:20
    0
    Если полтава так обкакилась с финами ... страшно даже подумать как запорожская зоря всытсяя .
    Panda1818
    Panda1818, 29.07.2021 22:12
    +1
    Это даже не позор. Позор для этих олухов это мягко. Это П*И*З*Д*Е*Ц. Пол команды эфиопов набрали а на деле понос
    samird
    samird, 29.07.2021 22:05
    +1
    _-AK228, 29.07.2021 21:15
    Может вакула и убежит в контру
    Вакула может убежать только в гастроном за пивом.
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:50
    0
    Андрей Триобчук, 29.07.2021 21:42
    Нет слов .Если Юра не уйдет в отставку,то будет для всех "чепушило" Ни команда,а сборище долба..бов
    Хотя пусть Юра идёт .. Ворскле место и так в 1 лиге
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 29.07.2021 21:49
    +4
    Vladislav Pohily, 29.07.2021 21:46
    До Юри Ворскла боролась за виживання в УПЛ. Він вижав максимум з цим підбором гравців. Якщо керівництво хоче Єврокубки, то нехай виділяють під це бюджет. На вільних агентах далеко не заїдеш.
    Згоден на всі 100%, але за дану гру і попередню в Фінляндії Максимова вже можна гнати в шию...Яне бачу навіть хребта у команді.Таких проморочених команд не можна підпускати в Європу.Що це як не підстава коефіцієнтів для України?
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 29.07.2021 21:46
    0
    п слова і не придумаєш.А Кушніренко чим думав?Позорніки.Тах на 93й, тут на 93й.Безхребетна та безхарактерна команда.УАФ має робити висновки, вони ж їх пустили туди.А ворсклі ще в цьому сезоні потрібно 4гри здати(шахті і Маріку), що витягли їх в Єврокубки.Не хочу бачити такий позор в Єврокуьках.На мою думку Десна грала би краще...
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 29.07.2021 21:46
    0
    Андрей Триобчук, 29.07.2021 21:42
    Нет слов .Если Юра не уйдет в отставку,то будет для всех "чепушило" Ни команда,а сборище долба..бов
    До Юри Ворскла боролась за виживання в УПЛ. Він вижав максимум з цим підбором гравців. Якщо керівництво хоче Єврокубки, то нехай виділяють під це бюджет. На вільних агентах далеко не заїдеш.
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:45
    -2
    Справедливости ради точка была , красной не было ... Но и без етого можно было проходить
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:44
    0
    Андрей Триобчук, 29.07.2021 21:42
    Нет слов .Если Юра не уйдет в отставку,то будет для всех "чепушило" Ни команда,а сборище долба..бов
    У нас все клубы немощные потом ни кого с етих клубов в сборную и не зовут
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:44
    0
    Андрей Триобчук, 29.07.2021 21:42
    Нет слов .Если Юра не уйдет в отставку,то будет для всех "чепушило" Ни команда,а сборище долба..бов
    И вернется Полтава к уровню до Юры ...)
    Какое там место было 12 или 13?
    Ярослав Скориков
    Ярослав Скориков, 29.07.2021 21:42
    +4
    Полное позорище.... Гавнище, а не команда, вот из за таких случайных команд в еврокубках мы и теряем рейтинговые очки. Это не футбрлисты, а просто отстой, которому нас...ть на честь страны....
    Андрей Триобчук
    Андрей Триобчук, 29.07.2021 21:42
    +2
    Нет слов .Если Юра не уйдет в отставку,то будет для всех "чепушило" Ни команда,а сборище долба..бов
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 29.07.2021 21:41
    0
    Pop, 29.07.2021 21:32
    А у финнов бля бюджет выше крыши))
    Такі ж самі. Я до того веду, що трагедії не сталося, ми програли рівному супернику. Це наш рівень.
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:41
    0
    Спердутилась Ворскла ..
    Не в обиду пердуте (он ещё на фоне команды достойно выглядит )
    inspekcha85
    inspekcha85, 29.07.2021 21:40
    0
    За такое морду бить нужно...возникает ощущение что тебя грубо обманули.Сбегали на контору может ребята?Синдром Сивидова
    Pop
    Pop, 29.07.2021 21:39
    0
    Пешич,Челядин,Ризнык,Чесноков,Пердута-пе
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:38
    -2
    maverik, 29.07.2021 21:38
    Шо опять...??? Похоже Динамо и Шахтер снова будут на себе тащить коэффициент для всей страны.
    Скоро металл подтянется
    Empty
    Empty, 29.07.2021 21:38
    0
    Зачем им ета лига ))
    Ета лига для слабоков
    maverik
    maverik, 29.07.2021 21:38
    0
    Шо опять...??? Похоже Динамо и Шахтер снова будут на себе тащить коэффициент для всей страны.
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 29.07.2021 21:38
    -1
    Aleks04, 29.07.2021 21:30
    Не завжди, цей матч тому підтвердження
    Я вас прошу, у Ворскли такі ж футболісти, як і у фінів. Класні футболісти по 100к доларів не коштують, а інших Ворскла не купує. Або вільними агентами приходили, або за 100-200к. От і маємо результати.