26.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Поверніть VAR! Ворскла і Дніпро-1 зіграли в результативну нічию

Вилучення, автогол і шквал емоцій: такий підсумок матчу в Полтаві

Поверніть VAR! Ворскла і Дніпро-1 зіграли в результативну нічию
© ФК Ворскла

Матч «Ворскла» - «Дніпро-1» завершував програму першого туру УПЛ. Формально завершував, тому що ми пам’ятаємо проблему з пошуком шістнадцятої команди і суперника для «Динамо» та, відповідно, перенесення гри київського клубу на резервну дату.

Для дніпрян гра в сезоні була була першою. «Ворскла» вже встигла зіграти офіційний матч, не втримавши перемогу на виїзді над фінським «КуПСом» в Лізі конференцій. Склад полтавської команди практично не змінився (тільки Тамм змінив Бондаренка в основі). А в підопічних Ігора Йовічевіча варто відмітити дебютантів Паста, Джурасека, Назарія Русина, Микиту Кравченка та Лучкевича, хоча для останнього дніпровський футбол є, м’яко кажучи, дуже знайомим. Також цікаво, що команди розпочали гру з трьома центральними захисниками, причому для «Дніпра-1» така схема є незвичною під керівництвом Йовічевіча.

Команди розпочали дуже обережно і типово для наших країв – обережно в атаці, непоступливо в захисті, з ставкою на закидання вперед м’яча захисниками в надії на те, що форварди щось зроблять. Рівна гра тривала до сьомої хвилини, коли своє слово сказав Степанюк. Форвард отримав м’яча справа, змістився трохи лівіше і завдав крученого удару. М’яч летів по центру, а потім різко повернув наліво. Цей факт та, мабуть, сонце завадили Євгенові Пасту щось зробити – воротар просто спостерігав, як «круглий» влітає в сітку його воріт.

І «Дніпро-1» посипався. Здалося, що команда просто не готова була до такого і не мала плану Б. Полтавчани міцно заволоділи ініціативою, начисто виграли центр поля (дебютант Джурасек був дуже невпевнений, як і Паст), а на флангах оборону постійно тримали в напрузі Якубу та Кане. Був дуже непоганий прохід Якубу зліва з дриблінгом в самий штрафний майданчик, але футболісти полтавської команди затягували з ударом, тому Кане пробивав вже з невигідної позиції. Через кілька миттєвостей Пуцлін бив здалеку в праву «дев’ятку», проте Паст потягнув. Прохід Кане пізніше завершувався пасом Степанюкові на порожні ворота, але Сваток у відчайдушному підкаті врятував свою команду. Крім цього, варто згадати удар Тілля після проходу, після якого Паст відбив перед собою – знову Сваток не дав добити.

«Дніпро-1» створив тільки один момент, але який! Кравченко ідеально вирізав справа на Довбика, форвард збірної України бив впритул, проте не зумів переграти Різника. Але це була єдина світла пляма на фоні тотального домінування «Ворскли» в першому таймі.

Перед грою було заявлено про присутність на матчі VAR, але, як виявилося, ця інформація була невірною – арбітри продовжуть вчитися, тому не на всіх іграх будуть відеоповтори. А шкода – у цій грі точно б згодився «телевізор». Але про все по порядку.

«Дніпро-1» після перерви хотів відігратися, проте не було зрозуміло, як це буде. Тим більше, що капітан команди Логінов одну за другою отримав дві жовті картки і пішов з поля достроково. Бачачи перевагу своєї команди, Максимов зняв з гри ключових футболістів, щоб поберегти їх на єврокубковий матч. 

А дніпряни, всупереч всьому, забили. Пердута обрізався на фланзі, м’яч швидко опинився у Довбика, котрий на замасі обіграв Яворського і з лівого кута штрафного пробив у дальній кут.

«Ворскла» побігла забивати. І не змогла цього зробити сама, але допомогли лайнсмен та Сваток – перший не побачив після закидання Пешіча офсайду у Якубу, а другий, пробуючи після передачі Наджеба вибити м’яч на кутовий, перекинув свого голкіпера. 

Здавалося, що гра закрита. Але другий лайнсмен теж підтримав колегу, не побачивши двометрового офсайду у Довбика після пасу Назаренка(правда, там у динаміці було важко зорієнтуватися). Артем знову розібрався з голкіпером, зрівнявши рахунок.

Далі почався навал «Ворскли». Не звичайний з закиданнями, а грамотний, з тотальним пресингом. Активним був Пешіч, який мав за кілька секунд два супершанси – спершу після виходу Паст погано вибив м’яч і форвард бив по порожніх воротах, проте зробив це занадто слабко, а практично зразу вже воротар був безсилий, проте Пешіч не потрапив у ворота після удару метрів з 14. 

Йовічевіч не міг на це дивитися. Під гарячу руку потрапив арбітр, який вислухав всі емоції зазвичай інтелігентного хорвата і відправив його на трибуни, показавши червону картку.

Далі в грі були сім компенсованих хвилин, невеличка бійка і величезне бажання полтавської команди забити. Не вийшло. Проте гра для вболівальників вийшла надзвичайно видовищною. Надіємося, що команди, які набрали по одному турнірному балу і зайняли місця в середині турнірної таблиці, і далі впродовж сезону радуватимуть нас подібними матчами. 

Українська Прем'єр-ліга. 1 тур.

«Ворскла» - «Дніпро-1» - 2:2

Степанюк (7), Сваток (67, автогол) - Довбик (59, 72)

Кане (55), Яворський (85), Челядін (90), Скляр (96) - Логінов (46), Когут (54), Назаренко (90)

Логінов (56, друга жовта картка)

«Ворскла»: Різник, Яворський, Чеснаков (Пешич, 66), Тамм, Пердута, Якубу (Кравчук, 81), Пуцлін, Скляр, Тілль (Челядін, 60), Степанюк (Вакула, 60), Кане (Луїзао, 60).

«Дніпро-1»: Паст, Лучкевич (Батагов, 76), Адамюк, Сваток, Логінов, Кравченко, Когут (Ді Франко, 57), Джурасек, Чуже, Русин (Назаренко, 61), Довбик.

Арбітр: Юрій Іванов (Донецька область)

Стадіон «Ворскла» імені О.Бутовського (Полтава)

ВОРСКЛА - ДНІПРО-1. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Сергій Рип'юк, Sport.ua

(39 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Andy_P
    Andy_P, 27.07.2021 13:43
    0
    Вова Писаренко, 27.07.2021 02:35
    За своими персами следи
    Только слепой не увидит проблем в обороне полтавчан. И причины понятны. Престарелые варяги, а где свои молодые, хоть в ПЛУ могли своих пробовать?
    stalhim
    stalhim, 27.07.2021 11:04
    0
    Думаю никто никому ничего не давал - просто тупой судья.........
    Fangold
    Fangold, 27.07.2021 08:14
    +4
    16 млн эвро отримав павелка за эвро 2020 і не хочу вар зробити на всіх стадіонах, виблядок просто
    igor shmuylo
    igor shmuylo, 27.07.2021 03:11
    0
    Если вы такой знаток, посмотри ето флаг португалии
    Вова Писаренко
    Вова Писаренко, 27.07.2021 02:35
    0
    Andy_P, 26.07.2021 22:52
    ДА, оборона у Ворсклы - ЛЮТЫЙ ПИПЕЦ, что с КуПСом, что с Днепром-1. Если атакующие игроки ещё в меру возможностей ещё пытаются давить и создавать, то оборона - мрак. Поподбирали выброшенных пенсионеров - получайте И схема с пятью защитниками подразумевает работу крайних и на оборону, чего они в Ворскле физически - не в силах
    За своими персами следи
    igor shmuylo
    igor shmuylo, 27.07.2021 01:32
    +4
    Как можно было играть в ничью, имея на одного болше,и судъя сука слепой было 2 метра в обсайде
    Владимир Копяк
    Владимир Копяк, 27.07.2021 00:06
    +3
    Михаил Петрович Бильдер, 26.07.2021 21:46
    Самое безобразное судейство! Как можно таких судей допускать к высшей лиге?
    Всё это видели зрители, пан Павелко и его итальянский судья над судьями, блин!
    Пока есть такие судьи, Павелко со компани- футбола в Украине не видать. Ганьба!
    Чтобы попасть судить в ПЛ, арбитры платять в комитет арбитров ну очень приличные иностранные деньги,так что их никто за грубые ошибки оттуда не выгонит-за все уплачено. То,что Иванов -ДНО,знают все,но такие арбитры очень нужны,когда нужно делать определенный результат на поле. Вот посмотрите,за такое безобразное судейство НИКОГО не накажут,рупь за сто (кстати,наблюдатель арбитража поставил всем арбитрам оценку,соответствующую категории "очень хорошо"....)
    sahka1981
    sahka1981, 26.07.2021 23:44
    +6
    Судил тот Иванов который прибил Олимпик в матче с ШД и эпичным вью Гельзина...
    Олег Судак
    Олег Судак, 26.07.2021 23:17
    +1
    FC Liverpool Best!, 26.07.2021 22:07
    Та які сантиметри.. На пів корпусу точно було. Я про те, що будь норм арбітраж то догравали б 11 на 11 при рахунку 1:1, а так Ворсклі дали фору в 1 гравця. Наприкінці гри взагалі цирк: 2 відмашки а суддя типу не бачить. Таких індивідумів з таким суддівством потрібно відправляти на матчі аматорів, щоб там відшліфовували свою майстерність..
    Там аматори рило їм бігом би відшліфували
    Andy_P
    Andy_P, 26.07.2021 22:52
    +2
    BekXanov, 26.07.2021 21:41
    Всё понимаю там вар и т.д.Но впервые в жизни захотелось с сектора спуститься и дать команде звизды.Особенно защитникам.Что вы с@ки творите !А руководству пора Максимова нагнуть.Этот расслабон уже за гранью нормального.4 гола за два матча.Оборона просто дно не так её просто НЕТ !!!
    ДА, оборона у Ворсклы - ЛЮТЫЙ ПИПЕЦ, что с КуПСом, что с Днепром-1. Если атакующие игроки ещё в меру возможностей ещё пытаются давить и создавать, то оборона - мрак. Поподбирали выброшенных пенсионеров - получайте И схема с пятью защитниками подразумевает работу крайних и на оборону, чего они в Ворскле физически - не в силах
    ava
    ava, 26.07.2021 22:50
    -9
    cucumber, 26.07.2021 22:15
    Классный матч! Довбик - топ! Не вздумай в ДинамоШахтер переходить. Ты достоин большего!
    Как во второй лиге Киргизии. Тот же уровень мастерства.
    samird
    online
    samird, 26.07.2021 22:48
    -3
    Довбик конечно в порядке. Надеюсь перейдет в хорошую команду. Никаких транбонспоров - это болото.
    u6464u
    u6464u, 26.07.2021 22:29
    +5
    Да ,судьи чудили сегодня и в одну и во вторую сторону, кто то здесь сказал что занесли обе команды так на это было похоже,судья крутился как уж на сковородке.
    johndow
    online
    johndow, 26.07.2021 22:23
    +1
    FC Liverpool Best!, 26.07.2021 22:19
    Якийсь однобокий звіт по грі. Таке враження, що писав його полтавчанин.. Ворскла звісно краще грала, більше контролювала мяч (а як інакше, якщо грали у більшості) Але і Дніпро не відсиджувався, забив у меншості 2 голи (1 як і Ворскла при наявності офсайду) Були і ще атаки та удари Назаренка наприкінці. І ні слова про ліве вилучення..
    Не знаю на рахунок полтавчанина, але двієчник точно) «лайндсмен»😂
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 26.07.2021 22:19
    +2
    Якийсь однобокий звіт по грі. Таке враження, що писав його полтавчанин.. Ворскла звісно краще грала, більше контролювала мяч (а як інакше, якщо грали у більшості) Але і Дніпро не відсиджувався, забив у меншості 2 голи (1 як і Ворскла при наявності офсайду) Були і ще атаки та удари Назаренка наприкінці. І ні слова про ліве вилучення..
    cucumber
    cucumber, 26.07.2021 22:15
    +6
    Классный матч! Довбик - топ! Не вздумай в ДинамоШахтер переходить. Ты достоин большего!
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 26.07.2021 22:10
    +1
    SeM077, 26.07.2021 21:57
    Суддя звісно гусь, але
    Є така приказка: "Все, що сказано після слова "але" - немає ніякого значення"
    lenares85
    lenares85, 26.07.2021 22:08
    +2
    бабки дали и те и те и получили ничью все довольны кроме зрителя
    FC Liverpool Best!
    FC Liverpool Best!, 26.07.2021 22:07
    +13
    SeM077, 26.07.2021 21:58
    Ну у Ворскли сантиметровий офсайд і його важко було в русі побачити, а от у Довбика був 1,5-2 метровий офсайд. І вилучення звісно ліве.
    Та які сантиметри.. На пів корпусу точно було. Я про те, що будь норм арбітраж то догравали б 11 на 11 при рахунку 1:1, а так Ворсклі дали фору в 1 гравця. Наприкінці гри взагалі цирк: 2 відмашки а суддя типу не бачить. Таких індивідумів з таким суддівством потрібно відправляти на матчі аматорів, щоб там відшліфовували свою майстерність..
    Роман Шустик
    Роман Шустик, 26.07.2021 22:04
    +10
    А ми ще питаємо чому наші арбітри не судять на міжнародній арені!?