26.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Ворскла – Дніпро-1 – 2:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Української Прем'єр-ліги

Ворскла – Дніпро-1 – 2:2. Текстова трансляція матчу
© ФК Ворскла

У понеділок, 26 липня, відбудеться поєдинок першого туру чемпіонату України, в якому полтавська «Ворскла» прийматиме «Дніпро-1». Матч пройде в Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені О.Бутовського і розпочнеться о 19:30.

Якраз з дніпрянами «зелено-білі» провели перший спаринг літнього міжсезоння, здобувши перемогу з рахунком 3:0. До нового сезону полтавчани готувалися на Закарпатті, а минулого тижня стартували в Лізі Конференцій, зігравши внічию з фінським «КуПСом» (2:2). Підопічні Ігора Йовічевіча провели сім спарингів, здобувши 2 перемоги, зазнавши 3 поразок і двічі зігравши внічию. У минулому чемпіонаті в Дніпрі суперники зіграли внічию (2:2), а в Полтаві «Дніпро-1» обіграв господарів поля (1:0).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Дніпро-1». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Події матчу
72' ГОЛ ! М'яч забив Артем Довбик (Дніпро-1).
67' ГОЛ ! Автогол забив Олександр Сваток (Ворскла).
59' ГОЛ ! М'яч забив Артем Довбик (Дніпро-1).
56' Сергій Логінов (Дніпро-1) отримує червону картку.
7' ГОЛ ! М'яч забив Руслан Степанюк (Ворскла).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Yura Юрий
    Yura Юрий, 26.07.2021 22:00
    0
    Viktor Krichevskii, 26.07.2021 21:40
    Довбик хорош...размашисто и с ударом...че его Киев не забрал...
    он же не свободный агент, еще деньги тратить....
    ava
    ava, 26.07.2021 21:57
    -1
    Нормально отсудил арбитр такой непростой матч. Всё в духе Евро. И не его вина, что не было ВАР. Лучше бы смотрели, как играли обе защиты. Это первая лига Киргизии.
    Вова Писаренко
    Вова Писаренко, 26.07.2021 21:41
    0
    Viktor Krichevskii, 26.07.2021 21:39
    Смешные эти судьи....я так и не понял кому они подсуживали...или деньги взяли с обоих
    Походу так и было, и вашим и нашым)
    Viktor Krichevskii
    Viktor Krichevskii, 26.07.2021 21:40
    0
    Довбик хорош...размашисто и с ударом...че его Киев не забрал...
    Viktor Krichevskii
    Viktor Krichevskii, 26.07.2021 21:39
    +2
    Смешные эти судьи....я так и не понял кому они подсуживали...или деньги взяли с обоих
    Вова Писаренко
    Вова Писаренко, 26.07.2021 21:34
    +1
    Полтавчане очень разочаровали, такие привозы в защите(
    Макс Руденко
    Макс Руденко, 26.07.2021 21:28
    0
    Коли дозволять суддям говорити про їх роботу на полі. Й коли вони почнуть проходити детектор брехні перед початком і закінченням сезону в усіх лігах на рахунок хабарів.
    Aleks04
    Aleks04, 26.07.2021 21:23
    +2
    Иванов - долбаеб
    Istm
    Istm, 26.07.2021 21:22
    +1
    важко уявити кількість карток, якби картки для тренерів запровадили б за часів Павлова та Кварцяного.
    SeM077
    SeM077, 26.07.2021 21:16
    -1
    Poltava-1, 26.07.2021 21:14
    Где Кулач? ска
    В Динамо
    Poltava-1
    Poltava-1, 26.07.2021 21:16
    0
    inspekcha85, 26.07.2021 21:11
    Довбик точно слиняет с УПЛ...чертяка неугомонный
    В Металлист.)
    Poltava-1
    Poltava-1, 26.07.2021 21:14
    -1
    Где Кулач? ска
    inspekcha85
    online
    inspekcha85, 26.07.2021 21:11
    0
    Довбик точно слиняет с УПЛ...чертяка неугомонный
    SeM077
    SeM077, 26.07.2021 21:10
    +2
    Суддя звісно потужний)
    Макс Руденко
    Макс Руденко, 26.07.2021 21:08
    0
    А чого так мало мінусів? У нас же вар тільки для обраних))) У Ихмєтава й Павелка бабосів немає. Ну то це ж не чартером в Мілан злітати.
    Aleks04
    Aleks04, 26.07.2021 21:08
    +2
    Лучкевич - травма, Логинов - удаление. Против Одессы следующий матч без защиты. Довбык - красавчик!
    yuriy_kent
    yuriy_kent, 26.07.2021 21:08
    +2
    А Довбик хорош.
    Poltava-1
    Poltava-1, 26.07.2021 21:07
    0
    Так это товарняк?
    inspekcha85
    online
    inspekcha85, 26.07.2021 21:05
    0
    Пару сезонов,очухаются крупняки -- Одесса,Харьков и Днепр и ототрут от пьедестала нынешних претендентов на бронзу.Всё к этому идёт.
    Макс Руденко
    Макс Руденко, 26.07.2021 21:03
    +2
    Ахахахахахахахахахахахах. Понеділок просто бомбеза для Луччі. В Італії його б розірвали в хлам після такого керування, але наша мафія нєпабєдімая, її можна тільки розстріляти.