КРАСНІКОВ: «Альянс зніметься? А скільки зерна збирають, які надої молока?»

У «Металісті» вважають, що їх суперник займається чистим популізмом

КРАСНІКОВ: «Альянс зніметься? А скільки зерна збирають, які надої молока?»
© ФК Металіст. Євген Красніков

Керівник «Металіста» Євген Красніков дав інтерв'ю після матчу 1-го туру Першої ліги з «Альянсом» (2:0):

«Ми протистояли кваліфікованій та тактично навченій команді. Грамотна гра суперника в обороні плюс якість поля, на якому складно показати комбінаційний футбол, дуже ускладнили нам завдання перемогти в цьому матчі. «Альянс» діяв жорстко, а іноді – грубо. Здивувала кількість фолів з їх боку. Скільки ми з ними не грали, суперник завжди демонстрував відкритий, атакуючий і комбінаційний футбол. А ось сьогодні була зовсім інша команда. У «Альянсу» досвідчений грамотний тренер, і він обрав правильну тактику на цей матч. Дуже радий, що нам все-таки вдалося зламати оборону і перемогти. За це я вдячний футболістам і тренерському штабу.

У мене немає звички коментувати суддівство, і поясню чому. Я не фахівець в суддівських питаннях, тим більше зараз дуже часто змінюються правила. Ви знаєте, що зараз є нововведення, що стосуються правила «фолу останньої надії», правила гри рукою, і так далі. Тому я не можу давати оцінку ігровим епізодам – ​​для цього є компетентні органи. На мій погляд, сьогодні арбітри впоралися з важкої грою і виконали роботу на відмінно.

Тепер що стосується висловлювань президента «Альянсу». Я ніколи в житті не обговорював команду суперника і, тим більше, керівництво. Ці популістські заяви вже починають набридати. Після фінального матчу за Кубок Другої ліги президент «Поділля» Євген Бейдерман висловився, як «Металу» легко, а його клубу важко. Потім ми зателефонували, поспілкувалися, і я йому пояснив, що в «Металі» своїх вихованців більше, ніж в «Поділлі». Він нормально це сприйняв, ми добре поговорили. Але я йому сказав: «Дивись, ми спілкуємося удвох, а ти висловився на всю країну». Він людина об'єктивна, і ми один одного зрозуміли.

Я не знайомий з президентом «Альянсу». Те, що я чув, він займається сільським господарством. Мене здивувало, як він опинився у флеш-зоні, також, чесно кажучи, я не зрозумів, хто і ким згвалтований. Поважаю працю людей, які займаються сільським господарством. Але яке відношення це має до футболу? Єдине, про що він не згадав, це скільки зерна вони збирають з гектара землі і про кількість надою молока. Хто дає йому право висловлюватися про наш клуб в такому тоні – мовляв, візьміть їх і відразу заведіть в УПЛ? Вважаю, ці слова абсолютно некоректні.

Помилився арбітр чи ні – це не дає права власнику «Альянсу» говорити в негативному контексті про наш клуб. Якщо щось не подобається – пишіть, експертна комісія дасть оцінку всьому. А лякати тим, що знімуться – це чистий популізм. Знаєте, це як людям не вистачає слави – вони виходять і піаряться. Сьогодні був хороший матч. Що його зіпсувало – якість поля.

Хочу подякувати телеканал «Футбол» за прекрасну трансляцію і післяматчеву студію, в якій зібрані кваліфіковані експерти. Єдиний момент, на що звернув увагу, – ніхто з них в минулому не був арбітром. Висловлюватися з приводу спірних моментів вони-то мають право, але я не впевнений, що думка цих фахівців правильна. Наприклад, Федорчук сказав, що був штрафний і жовта, а я проконсультувався з арбітрами – вони все сказали, що там штрафний і червона. А канал «Футбол» слухають вболівальники всієї країни.

Тому бажано, щоб серед експертів був арбітр, який професійно розбирав би моменти. Тим більше у каналу «Футбол» для цього все є».

Президент Альянсу: «Металіст? Вбивство футболу! Це було згвалтування»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Металіст

(46 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Макс Руденко
    Макс Руденко, 28.07.2021 15:21
    +2
    А скільки зерна збирають, які надої молока?
    ___________________________________________
    Ну мордочка така собі, не голодує явно автор слів, то ж з урожаєм і надоями все добре
    Boss
    Boss, 28.07.2021 15:20
    -5
    Я вот читаю коменты и в полном недоумении.
    Почему там где адекватный комент - куча минусов?
    Реально появился футбольный клуб с амбициями ( я про металлист)
    Есть надежда наш чемпионат обретет хоть какую то конкуренцию.
    Или мы хотим "вболiвати за ниших хлопцшв з свинопупiвки?" которые играют как могут в чукре и без шансов на евроарене.
    Почему Харьков обзывают тут гопотой?
    Или все кто тут пишут за предвзятое судейство - в прошлом арбитры?
    Tokyo2022
    Tokyo2022, 28.07.2021 12:32
    -2
    Lucem Ferre, 27.07.2021 04:38
    тоесть по вашей логике судья сначала "топил" метал назначив перед этим пенальти в их ворота, биполярочка у судьи получается? или занесли и те и те?))
    для отвода глаз бывает и такое чтобы у таких как ты сложилось впечатление, что судья подсуживал обеем тимам
    Stran
    Stran, 28.07.2021 11:52
    +3
    ооо. какое презрительное отношение к хлеборобам... мерзко... конечно, это ж не жулик и бандит - хозяин...
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 28.07.2021 11:14
    +8
    Мордоворот значить не розбирається в суддівстві, а ми значить тут видумщики? За дятлів безтолкових нас тут тримати не потрібно...Красніков-краще помовч, огидно ситати все цей монолог...
    OLEXANDER
    OLEXANDER, 28.07.2021 11:11
    +2
    Металіст явно тягнули...Там обидва вилученння-лєві.Якщо пенальті на 80й хвилині був, з чим аожна погодитися, то в петшій оізі, щоматчу по 4...6таких пенальті сожна аризначати. Потрібно бути правильним і справедливим суддею, а ми маємо базар-лігу нв всххрівнях. Я не хочу витрачати свій частдобратися на/з стадіону-це мінімум 3родини+2го.ини на стадіоні.Тобто я маю вбити 5годин свого часу, проплатити за це гроші на дорогу і за матч, зоб мені показпли як "3..5 повій роблять результат гри"? От вам і відповіді на питання, що відвідуваність матчів далі не буде висока.То не для нас , вболівальників футбол, а для бандитів та олігархів, ну то...Нехай і проплачують ті платні трвнсляції на футболах дурні, щоб дивитися то мракобєсіє. Не копійки не дам, не хвилини не затрачу на то що твориться.
    Олег Ганненко
    Олег Ганненко, 28.07.2021 09:42
    +6
    заслуженной победы точно не было, если би не арбитр альянс мог и выиграть, а то что сказал красников хрень
    Alex Kozak
    Alex Kozak, 28.07.2021 02:17
    +6
    Спорт.Юа , вы чего???? Увольте того, кто ответственный у вас за обнаружение ботов на сайте. Это уже не смешно. Вы либо сайт, который борется с этим явлением, как весь цивилизованный интернет-мир, либо способствуете и потокаете распостранению проплаченных комментариев на вашем ресурсе. Разберитесь.
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 27.07.2021 17:47
    +3
    Дуже довгий монолог. А результат- пшик. Те, що Металіст експресом хоче увійти до УПЛ видно неозброєним оком. Допомога буде на всіх рівнях. Такий вже у нас футбол. Скоро на матчі будуть ходити тільки повелки. Знову для Динамо привілеї - починає з 3 туру, щоб була можливість з допомогою КС регулювати результати.
    Jeka Lukashin
    Jeka Lukashin, 27.07.2021 16:52
    +4
    Будущий фарм -клуб #люхтера рвется в элиту
    Владимир Копяк
    online
    Владимир Копяк, 27.07.2021 16:42
    +5
    " ... я ничего не понимаю в судействе,но арбитр отсудил ОТЛИЧНО..."" После этих слов Красникова,можно было дальше не читать его высказывания. Я бы на месте Динамо и Шахтера крепко задумался бы, ведь при выходе Металлиста в ПЛ,проблемы начнутся именно у них в играх с Металлистом. Я так думаю,что Ярославский запросто может заряжать бригаду арбитров на 300-500 тысяч вечно зеленых, а чтобы отбили голову нашим грандам-и весь лимон,как в свое время Шахтер заряжал арбитров на Динамо.... У арбитров,которым посчастливиться обслуживать команду Ярославского наступят золотые деньки...
    sahka1981
    online
    sahka1981, 27.07.2021 16:14
    +2
    avtv5555, 27.07.2021 16:01
    Я в еврокубках и в матчах Динамо- Шахтер болею за Динамо и считаю его самым великим клубом в истории Украины. А фобия у меня на неадекватных динамовских болельщиках
    Ну так ведь много болельщиков и не ДК здесь пишут.
    avtv5555
    online
    avtv5555, 27.07.2021 16:01
    0
    sahka1981, 27.07.2021 15:50
    У него просто фобия на ДК...
    Речь о его МХ, а он все про ДК норовит торочить...
    Я в еврокубках и в матчах Динамо- Шахтер болею за Динамо и считаю его самым великим клубом в истории Украины. А фобия у меня на неадекватных динамовских болельщиках
    avtv5555
    online
    avtv5555, 27.07.2021 15:57
    -1
    PFCLviv, 27.07.2021 15:19
    Це той Красніков який з Карпатами договорняки катав?! Тоже мені чесний авторитет
    А це напевно вболiвальник незрозумiло команди ФК Львiв. Тiльки Львiв, тiльки Карпати.
    sahka1981
    online
    sahka1981, 27.07.2021 15:50
    +3
    maxno, 27.07.2021 15:16
    Я не болею не за Динамо не за Шахтёр .Я болею за честный и порядочный футбол без вытягивания команд за уши . Только честный и порядочный футбол.
    У него просто фобия на ДК...
    Речь о его МХ, а он все про ДК норовит торочить...
    avtv5555
    online
    avtv5555, 27.07.2021 15:49
    -6
    Да никакого вытягивания нет. У Металлиста очень сильный состав и они выйдут в суперлигу и без помощи судей. Удаление на усмотрение судьи могли дать желтую, могли красную. Этот парень, Подлепенец наведет шороху в 1 и высшей лиге для него накрутить 2-3 игроков в штрафной соперника не проблема так , что фолы на нем еще будут вызывать дебаты, давать или не давать, Это не деревянные Беседин и Супряга. А насчет Красникова ты не прав, он наемный работник
    PFCLviv
    online
    PFCLviv, 27.07.2021 15:19
    +4
    Це той Красніков який з Карпатами договорняки катав?! Тоже мені чесний авторитет
    maxno
    online
    maxno, 27.07.2021 15:16
    +8
    avtv5555, 27.07.2021 13:20
    Каждая победа Металлиста будет приводить неадекватных болельщиков Динамо в бешенство. Их мечта чтобы в Украине не было сильных команд , чтобы не было Металлиста и Шахтера, а они со своими "мегатрансферами" в 150 тыс. были вечными чемпионами. Их не интерисует что Украина в таком случае опустится на 18-22 места, а Динамо будет в лучшем случае иногда играть в Лиге Европы. Для этих никчемных организмов главное их маленькое никчемное эго. Ау минусующие узнаете себя.
    Я не болею не за Динамо не за Шахтёр .Я болею за честный и порядочный футбол без вытягивания команд за уши . Только честный и порядочный футбол.
    syrkis-shybkis
    syrkis-shybkis, 27.07.2021 14:02
    -7
    Oliev001, 27.07.2021 11:28
    Дождёмся игр Горбасс - Листметалла. Лучше бы им играть обе на нейтралке.)))
    Оливье,а ты за Шубы?
    syrkis-shybkis
    syrkis-shybkis, 27.07.2021 14:01
    -7