26.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Президент Альянсу: «Металіст? Вбивство футболу! Це було згвалтування»

Сергій Демченко різко відреагував на роботу суддів після поразки

Президент Альянсу: «Металіст? Вбивство футболу! Це було згвалтування»
© Футбол 1/2/3. Сергій Демченко

Президент «Альянсу» Сергій Демченко різко прокоментував роботу суддів в Сумах після поразки від «Металіста» (0:2) в 1-му турі Першої ліги:

«Дякую вболівальникам, які підтримували команду. Дякую гравцям, які билися до останнього. Але, як ми бачимо, сьогодні було згвалтування українського футболу, бл**. По-іншому я не можу це все назвати. Творився справжній «бєспрєдєл»: дві червоні картки, пенальті. Знову позначилася суддівський фактор, бл**, «на висоті». Переглядав повтори, але нехай вони дивляться. Вболівальників не обдуриш.

Зараз розмовляв з фінансовим директором, складно вкладати гроші в такій ситуації в футбол, коли в першому турі приходять близько 5 тисяч уболівальників, а нас тупо вбивають. У нас не такий супербізнес, немає заводів, пароплавів. Ми не готові до такого. Завтра будемо звертатися в ПФЛ, до Комітету арбітрів, нехай розбираються з цими епізодами.

Зрозуміло, бренд «Металіст», вони дуже хочуть в Прем'єр-лігу. Але, може, не треба було проводити ці змагання Першої ліги ПФЛ. Потрібно було їх замість «Миная» в УПЛ запустити, а не вбивати інші команди. Я, як президент, витрачаю гроші сім'ї на команду. У нас 40 чоловік працює, плюс колектив 600 осіб, які витрачають на клуб гроші, 5 або 6 тисяч пайовиків. А нас тут ховають при 5 тисячах.

Будемо щось думати, може, знімати команду після першого туру, але це не футбол. Це згвалтування українського футболу. Якщо не будемо з цим щось робити та будем говорити, що все добре, то нічого не зміниться. Або міняємо щось і рухаємося вперед, або загрузнемо у цьому болоті. Ми третій сезон у футболі. Але такого, причому при домашніх трибунах, ще не було».

Дубль Балулі. Металіст вирвав перемогу у Альянсу на старті Першої ліги

 

Альянс – Металіст – 0:2. Дубль Балулі. Відео голів та огляд матчу

 
Події матчу
90' ГОЛ ! М'яч забив Фарес Балулі (Металіст).
79' ГОЛ ! З пенальті забив Фарес Балулі (Металіст).

Джерело — Футбол 1/2/3

(34 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Daren44
    Daren44, 29.07.2021 12:38
    0
    Не фанатАльянса ни когда им не был и не собираюсь становиться , но первая кк высосаная из пальца, это далеко не фол последней надежды, вторая жёлтая спорная но на усмотрение судьи, и какая хрен разница забил альянс пенальти или нет. При игре двух равных команд удаление в первом тайме критично влияет как на физику так и на моральное состояние.
    Не на 100% но с президентом Альянса согласен
    Dima Tarasenkov
    Dima Tarasenkov, 28.07.2021 10:42
    +2
    Не фанат металлиста ни когда им не был и не собираюсь становиться , но первая кк чистая , это фол последней надежды , вторая жёлтая спорная но на усмотрение судьи , забей альянс пенальти бы счёт был бы или 1:0 или 1:1
    Dom_y_Doporu
    Dom_y_Doporu, 27.07.2021 20:59
    +3
    OLEXANDER, 27.07.2021 18:35
    Я дивився всю гру. Альянс виглядав цікавіше за Металіст до видалення першого на 38хв. так точно, і ще хвилин 20 в другому таймі, але:
    1. Червона на 38-це висмоктане з пальце.там жовта+ штрафний.
    2. Пєналь і 2га жовта-це чисто проплачена гра Ярославського. Харківчани хочуть цього? Нехай, потім нехай не ниють.
    Для мене вже немає такої команди як Колос за всі ті куплені матчі і пенальті і вже мабуть і Металіста.
    Коментатори коментують гру на незрозумілій для мене російській мові-зате в харкові то для них рідна, а на державну вони начхали. Нада або заставити або чемодан.
    президент Альянсу правий на всі 100%. Хоча, вболівальники Альянсу можуть мене пригадати, як я з ними часто конфліктую в ютуб трансляціях і аж ніяк не підтримую їхню команду і не вболіваю за неї, але тут явно по дзвіночку пєнашку призначили.
    Металіст хвалений грав слабо і всі це бачили- ми не сліпі, вони 11 на 9 ледь той 1 гол забили деморалізованому Альянсу. Я за те, щоб всі команди побачили і боролися проти металіста на смерть, в жорстких стиках і тяжких травмах, ніхто тіколи ноги щоб не убирав, бо ж металісту готують 30 перемог-90 очок, а суперникам засиплять кучу червоних всеодно( ну то потрібнор товкти в ахіл їхні хваленим бразильякам) і дуже жорстко грати-всеодно ні вилучень , ні пенальті кожній 2й команді. що гратиме з Металістом не уникнути.
    блювати хочеться від такого футболу і від тих харькавскіх супєр палєльщікав з етікєтками плагіатного клубу. Ви тіпа металіст, але по боргах платити не хочуть, але історію заберемо. Шоу по українські.
    Слушай, пока-что ноешь только ты. Перед тем, как писать ересь - подумай и проанализируй.
    1 - удаление на 38 минуте. Момент, конечно, спорный но в том случае, если бы игрок прошёл защитника, то нанести беспрепятственно удар у него однозначно была, и не надо тут спорить. В защите Альянса я Усейна Болта не увидел. Так-что хз.. 50/50. Прошу ещё раз обратить внимание на количество желтых карточек, которое арбитр выписал к тому моменту 2:2. Видимо, у него такая манера судейства.
    2 - удаление и пенальти на 81 минуте.. мой юный друг, ты, блять, серьезно? Защитник завалил в штрафной игрока, который должен был замыкать навес… кому там Ярославский заплатил? Защитнику? И тому парню, который пенальти не забил тоже заплатил?
    Подгорает, когда люди, которые ещё более дремучие, чем леса в Житомирской, области пытаются показать себя экспертами.
    ПЕРВЫЙ тур, ПЕРВЫЙ… тут такая теория заговора, будто для Металлиста эта игра что-то решала и если бы они не выиграли - лишились бы права выступать в ЛЧ. Сразу всех купили.. такая муть, вы хоть сами думайте. Во-первых - несколько новых Металла игроков сразу вышли в основе, во-вторых - альянс действительно достойно играл, и результат мог бы быть другим если бы они реализовали пенальти.
    Ты так за долги Металлиста переживаешь, будто они тебе денег должны. Я прекрасно понимаю Ярославского, ибо не он эти долги накопил.
    А я вот что тебе скажу - шоу по-украински это когда финал ЛЕ не можешь посмотреть по отечественному каналу, ибо эти 2 клоуна за первые 45минут потратили 70% времени на предматчевые интервью игроков, их дедушек, сестёр и любовниц, какую-то бестолковую статистику противостояний начиная с Второй Мировой Войны, и даже, когда команда владеет мячом в штрафной соперника - это для них не повод оторваться от забавных фактов. Зато - на Рiднiй Мовi. Не нравится на каком языке комментируют - накатай жалобу в Министерство Культуры, в редакцию Футболов напиши, что ж ты тут это обсуждаешь. Вот тебе аргументы, мой недалекий юный друг. Парируй-те
    yuriy_kent
    online
    yuriy_kent, 27.07.2021 20:51
    +2
    Нарушения были? Да. Может по первому фолу можно было желтой обойтись. Но это на рассмотрение судьи. Если бы хотели вас убить, то пенальти не дали бы пробить.
    Юрий Гапоненко
    online
    Юрий Гапоненко, 27.07.2021 19:57
    +4
    igor shmuylo, 27.07.2021 03:05
    А причем тут 2 красные карт.,пеналти да ,вытягивать за яйца метал который не мог гол забить
    Альянс даже с пеналя не смог забить. Кто им виноват?
    Сергей Иванамофф
    Сергей Иванамофф, 27.07.2021 19:50
    0
    Судья сильно повлиял на матч, согласен. Сначала шла ровная игра с незначительным перевесом Альянса. Непонятное удаление сломало игру и в дальнейшем решения арбитра были довольно странные.
    Юрий Гапоненко
    online
    Юрий Гапоненко, 27.07.2021 19:47
    +2
    Дайте ссылку где он прокомментировал не забитый пенальти при счёте 0-0 Альянсом. А то что то не могу найти.
    Dmytro
    online
    Dmytro, 27.07.2021 18:47
    +1
    FoZZy, 27.07.2021 15:13
    "Ми будемо зніматися з чемпіонату"... З точки зору психології, якщо людина замислила "самогубство", то вона нікого попереджати про це не буде, а просто зробить це. Якщо людина про це попереджає, то вона розраховує на те, що її хтось зупинить. Так само і тут президент "Альянсу" тупо бере на понт, якщо таке буде, то ми будемо зніматися з чемпіонату, не будемо фінансувати клуб, тупо понти розраховані на локального споживача.
    А по суті? Ви згідні із суддівством чи що?
    Dmytro
    online
    Dmytro, 27.07.2021 18:41
    +1
    Illia Batozskyi, 27.07.2021 18:11
    Обожнюю логiку коментаторiв на цьому сайтi - перша червного натягнута, але друга за дiло, тому у суммi виходить, що судiйство було ок, продовжуємо грати
    Абсолютно +1
    OLEXANDER
    online
    OLEXANDER, 27.07.2021 18:39
    0
    cucumber, 27.07.2021 09:00
    ничего-ничего скоро выяснится кто стоит за ботофермой.. посмотрим кому выгодна травля
    Ти подивися на себе, аваторку лєву і нік ботівський. Ботофермач тут знайшовся. Стули писок. Читай, що люди пишуть і мовчи, або висловлюйся коректно, а не відгавкуєшся як псина проплачена. Обгрунтуй свою позицію та думку.
    OLEXANDER
    online
    OLEXANDER, 27.07.2021 18:35
    -2
    Я дивився всю гру. Альянс виглядав цікавіше за Металіст до видалення першого на 38хв. так точно, і ще хвилин 20 в другому таймі, але:
    1. Червона на 38-це висмоктане з пальце.там жовта+ штрафний.
    2. Пєналь і 2га жовта-це чисто проплачена гра Ярославського. Харківчани хочуть цього? Нехай, потім нехай не ниють.
    Для мене вже немає такої команди як Колос за всі ті куплені матчі і пенальті і вже мабуть і Металіста.
    Коментатори коментують гру на незрозумілій для мене російській мові-зате в харкові то для них рідна, а на державну вони начхали. Нада або заставити або чемодан.
    президент Альянсу правий на всі 100%. Хоча, вболівальники Альянсу можуть мене пригадати, як я з ними часто конфліктую в ютуб трансляціях і аж ніяк не підтримую їхню команду і не вболіваю за неї, але тут явно по дзвіночку пєнашку призначили.
    Металіст хвалений грав слабо і всі це бачили- ми не сліпі, вони 11 на 9 ледь той 1 гол забили деморалізованому Альянсу. Я за те, щоб всі команди побачили і боролися проти металіста на смерть, в жорстких стиках і тяжких травмах, ніхто тіколи ноги щоб не убирав, бо ж металісту готують 30 перемог-90 очок, а суперникам засиплять кучу червоних всеодно( ну то потрібнор товкти в ахіл їхні хваленим бразильякам) і дуже жорстко грати-всеодно ні вилучень , ні пенальті кожній 2й команді. що гратиме з Металістом не уникнути.
    блювати хочеться від такого футболу і від тих харькавскіх супєр палєльщікав з етікєтками плагіатного клубу. Ви тіпа металіст, але по боргах платити не хочуть, але історію заберемо. Шоу по українські.
    Illia Batozskyi
    Illia Batozskyi, 27.07.2021 18:11
    0
    Обожнюю логiку коментаторiв на цьому сайтi - перша червного натягнута, але друга за дiло, тому у суммi виходить, що судiйство було ок, продовжуємо грати
    FoZZy
    FoZZy, 27.07.2021 15:13
    +5
    "Ми будемо зніматися з чемпіонату"... З точки зору психології, якщо людина замислила "самогубство", то вона нікого попереджати про це не буде, а просто зробить це. Якщо людина про це попереджає, то вона розраховує на те, що її хтось зупинить. Так само і тут президент "Альянсу" тупо бере на понт, якщо таке буде, то ми будемо зніматися з чемпіонату, не будемо фінансувати клуб, тупо понти розраховані на локального споживача.
    Sunrise
    online
    Sunrise, 27.07.2021 14:29
    +4
    Посмотрел обзор. Ладно эмоции от Альянса, за которые надо бы извиниться как остынут и пересмотрят (хотя бы за маты, они реально заколебали). Но что тут пишут люди? Я в шоке. Мне кажется половина даже на обзор 5 минут не потратили.
    Орлов Михаил
    Орлов Михаил, 27.07.2021 13:54
    -3
    Конюх Василь із Свинячої Долини образився на алегарха?
    alex55
    alex55, 27.07.2021 13:44
    +9
    Судя по нарезке, всё по делу, может первая красная под вопросом. А изнасиловали кого? Президента Альянса? Чёто непонятно.
    leccinum
    online
    leccinum, 27.07.2021 13:15
    0
    cucumber, 27.07.2021 08:57
    не завидуй так сильно, а то внутречерепного давления
    что “внутричерепного давления”?
    leccinum
    online
    leccinum, 27.07.2021 13:14
    -3
    Ace of Base, 27.07.2021 11:22
    И это только начало "восхождения".
    А что будет в решающих играх, трудно даже представить.
    какие решающие игры?
    если они эту Тисовую Аллею только после двух удалений и пенальти одолели
    Ace of Base
    Ace of Base, 27.07.2021 11:22
    +1
    И это только начало "восхождения".
    А что будет в решающих играх, трудно даже представить.
    alefteev77
    online
    alefteev77, 27.07.2021 11:17
    -3