25.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Зоря – Олександрія – 0:1. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1-го туру Української Прем'єр-ліги

Зоря – Олександрія – 0:1. Текстова трансляція матчу
© ФК Зоря

Українська Прем'єр-ліга. 1-й тур.

«Зоря» – «Олександрія» - 0:1

Калюжний, 40

Імереков, 79, Кочергін, 90+3, Гладкий, 90+5 – Білик, 64, Бабогло, 90+5

«Зоря»: Шевченко – Жуніньо, Імереков, Вернидуб (Луньов, 85), Фаворов (Хомченовський, 73) – Булеца, Назарина (Крістіан, 73), Цвек, Кочергін – Громов (Аллахьяр, 62), Шахаб (Гладкий, 62).

Запасні: Мацапура, Руфаті, Нагнойний, Фрімпонг.

«Олександрія»: Білик – Цуріков, Дубра, Бабогло, Мірошніченко – Ковалець, Демченко, Калюжний (Дришлюк, 81) – Третьяков, Устименко (Спінеллі, 73), Одарюк (Кожушко, 69).

Запасні: Єрмаков, Мельник, Стецьков, Мустафаєв, Копина, Новіков.

Арбітр: Володимир Новохатний (Київ).

Стадіон: «Славутич-Арена» (Запоріжжя).

Наші оцінки:

    

«Зоря» (заміни): Аллахьяр – 5,5, Гладкий – 5,5, Крістіан – 6,0, Хомченовський – 5,5, Луньов – б/о.

«Олександрія» (заміни): Кожушко – 6,0, Спінеллі – б/о, Дришлюк – б/о.

У неділю, 25 липня, відбудеться поєдинок першого туру чемпіонату України, в якому зустрінуться луганська «Зоря» і «Олександрія». Матч пройде в Запоріжжі на «Славутич-Арені» і розпочнеться о 19:30.

«Бронзовий» призер минулого чемпіонату до нового сезону готувався в Запоріжжі і в Туреччині. За час тренувальних зборів луганчани провели вісім контрольних матчів, здобувши чотири перемоги, тричі зігравши внічию і зазнавши однієї поразки. Особливо «веселим» вийшов спаринг з турецьким «Макуспором», який «чорно-білі» обіграли з рахунком 22:0. «Олександрія» літнє міжсезоння провела в Україні і також зіграла вісім контрольних зустрічей (1 перемога, 6 нічиїх і 1 поразка).

У минулому сезоні суперники зустрічалися тричі. «Зоря» обидва рази обіграла «Олександрію» в чемпіонаті (2:0 і 2:1), а також в серії післяматчевих пенальті вирвала у «городян» путівку в фінал Кубка України.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - «Олександрія». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Davidson
    Davidson, 25.07.2021 21:27
    0
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 21:23
    Раньше было 3:3 и 2:2 двумя составами... зачем светить карты?
    А что одна Заря играла ?))Плохому танцору и яйца мешают...
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 21:23
    -1
    Davidson, 25.07.2021 21:20
    Заря играла с Днепром
    Раньше было 3:3 и 2:2 двумя составами... зачем светить карты?
    Davidson
    Davidson, 25.07.2021 21:20
    0
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 21:17
    Вот зачем было играть 2 товарняка накануне именно с Полиграфами?
    Заря играла с Днепром
    Davidson
    Davidson, 25.07.2021 21:20
    0
    Istm, 25.07.2021 20:48
    чи здається, чи у Шахаба на формі немає контуру країни.
    Это ж не УПЛ присылает эмблемы,не Заря их печатает
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 21:17
    -1
    Вот зачем было играть 2 товарняка накануне именно с Полиграфами?
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:14
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:13
    Десна не готова вообще) тоже смотрю и не понимаю что с ними
    Пардон Заря смотрю оба матча паралельно
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:13
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Роман Шустик, 25.07.2021 21:10
    Щось Зоря ніяка.
    Десна не готова вообще) тоже смотрю и не понимаю что с ними
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 21:12
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Десна 3! мда это разгром!
    Davidson
    Davidson, 25.07.2021 21:10
    0
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:29
    Что за бредятина? Полиграфы в зелёном на зелёном поле. Партия зелёных? А Заря, шо Милан вересный.)))
    Форма норм,яркая
    Роман Шустик
    Роман Шустик, 25.07.2021 21:10
    +2
    Щось Зоря ніяка.
    Davidson
    Davidson, 25.07.2021 21:09
    0
    Istm, 25.07.2021 20:48
    чи здається, чи у Шахаба на формі немає контуру країни.
    Здається тобі
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:55
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не знаю что с Зарёй не так, сами на себя не похожи, унылая игра
    Istm
    Istm, 25.07.2021 20:48
    -1
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:03
    А мне нравится новая форма Зари👍
    чи здається, чи у Шахаба на формі немає контуру країни.
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:11
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Емаё Александрия забивает
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:05
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Футболистов Зари нормально видно по телику, зелёных плохо
    Igor-fanDK
    online
    Igor-fanDK, 25.07.2021 20:03
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:29
    Что за бредятина? Полиграфы в зелёном на зелёном поле. Партия зелёных? А Заря, шо Милан вересный.)))
    А мне нравится новая форма Зари👍
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:41
    0
    Andrey Ilyashenko, 25.07.2021 19:33
    3й комплект формы Зари хорош... Наконец то оправданы цвета логотипа клуба.
    Там красно-белые лучи. А низ (трусы) - чёрный.
    Andrey Ilyashenko
    Andrey Ilyashenko, 25.07.2021 19:33
    +1
    3й комплект формы Зари хорош... Наконец то оправданы цвета логотипа клуба.
    Главное - сочувствие
    Главное - сочувствие, 25.07.2021 19:29
    -3
    Что за бредятина? Полиграфы в зелёном на зелёном поле. Партия зелёных? А Заря, шо Милан вересный.)))