07.07.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Англія – Данія. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Євро-2020

Кривдники України повинні виходити у фінал

Англія – Данія. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Євро-2020
© Getty Images/Global Images Ukraine

У середу, 7 липня, в Лондоні на стадіоні «Вемблі» відбудеться матч 1/2 фіналу чемпіонату Європи з футболу, в якому зіграють національні збірні Англії та Данії. Стартовий свисток нідерландського рефері Данні Маккелі пролунає о 22:00 за київським часом.

Збірна Англії

На груповому раунді англійці показали дуже непоганий футбол, хоча від них, можливо, чекали більшого. Мінімальні перемоги над Хорватією (1:0) і Чехією (1:0), а також безгольову нічия з Шотландією дозволили підопічним Гарета Саутгейта набрати сім очок і вийти в плей-оф з першого місця групи D.

За всіма законами логіки, після першого місця Англія повинна була отримати комфортного суперника в першому матчі плей-оф, проте їй дісталася Німеччина, яка ледь не вилетіла вже після групової стадії. Втім, Бундестім не стала каменем спотикання для родоначальників футболу – перемога з рахунком 2:0.

Як би прикро це не звучало, найпростіше Англії було з Україною в 1/4 фіналу, де їй довелося вперше на цьому чемпіонаті Європи зіграти на виїзді, в Римі. Команда Андрія Шевченка не змогла нічого протиставити більш майстерному супернику і була розгромлена з принизливим рахунком 0:4.

Збірна Данії

Для підопічних Каспера Юльмана турнір розпочався з кошмару імені Крістіана Еріксена. У цьому шоковому стані данці програли Фінляндії (0:1) і Бельгії (1:2), після чого, здавалося б, шансів вийти з групи не було. Однак данці в останньому поєдинку розгромили Росію (4:1) і зуміли фінішувати на другому місці в квартеті В.

А далі Данії дуже пощастило з турнірною сіткою. В 1/8 фіналу «Червона гвардія» зустрілася з Уельсом, який здолала 4:0, а в чвертьфіналі виграла у команди Чехії (2:1). І лише в півфіналі їй доведеться зустрітися з топовою збірною. Як би там не було, бронзові медалі у данців вже в кишені.

Звичайно, це не зрівняється з тріумфом на Євро-1992, проте поки матч не розпочався, шанси на вихід у фінал деякі є. Букмекери пропонують на перемогу Данії коефіцієнт 5.70, ми ж радимо не ризикувати і ставити на Англію за 1.76.

Орієнтовні склади

Англія: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Магвайр, Шоу, Філліпс, Райс, Санчо, Маунт, Стерлінг, Кейн.

Данія: Шмейхель – Крістенсен, К'єр, Вестергор, Стрюгер-Ларсен, Гейб'єрг, Ділейні, Меле, Брейтвейт, Дольберг, Дамсгор.

7 липня, середа

Англія – Данія
Лондон. Стадіон «Вемблі». 22:00
Пряма ТБ-трансляція – телеканал «Україна», відеосервіс OLL.TV
АНГЛІЯ — ДАНІЯ. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
Арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди)
Прогноз Sport.ua – 2:1

Денис Шаховець, Sport.ua

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    RoNIkyo
    RoNIkyo, 07.07.2021 13:32
    +6
    Viktor VK, 07.07.2021 13:30
    Україна тупо злила матч з Анлійцями. Хтлсь там з ними побалакав, пообіцяв, сказав що ви і там чемпіонами не станете бо ви будете ще більше "уставші в півфіналі".
    Якщо прослідкувати за діями футболістів то можна помітити їхнє небажання реагувати і тупо пропусеали голи
    Гнати в шию ВСЮ збірну і всіх тренерів і починати з чістого ліста.
    точняк. У нас же 5 других складів є щоб набрати нову збірну. І тренерів не фізруків в Україні повно. Оно можна взяти Хацкевича, або Вернидуба старшого забрати від молдаван. Отоді заживемо. Наступий ЧС - наш.
    yuriy_kent
    yuriy_kent, 07.07.2021 12:46
    +4
    Вопрос в том, пропустит ли Англия первый гол на этом евро или нет.
    NachoBarbero
    NachoBarbero, 07.07.2021 13:42
    +2
    D.Lanskoy, 07.07.2021 13:33
    В 2-1 не верю. Датчане как минимум не слабее. Думаю, и здесь не обойдется без дополнительного времени. Симпатизирую обоим командам, предпочтение - Англия, но если выйдет Дания, это будет совершенно заслуженно.
    Англия не пропустила ни единого гола на этом евро и не пропустит. В этом матче будет 1-0 или 2-0 и в финале даже Италия не сможет им забить.
    onco-clown
    onco-clown, 07.07.2021 14:57
    +1
    Есть ощущение, что нынешняя Дания не такой уж андердог. Смущает только, что это ощущение сложилось по играм плей-офф с нетоповыми сборными.
    D.Lanskoy
    D.Lanskoy, 07.07.2021 13:33
    +1
    В 2-1 не верю. Датчане как минимум не слабее. Думаю, и здесь не обойдется без дополнительного времени. Симпатизирую обоим командам, предпочтение - Англия, но если выйдет Дания, это будет совершенно заслуженно.
    displaystyle
    displaystyle, 07.07.2021 20:24
    0
    Микола Унгурян, 07.07.2021 18:52
    хотілося б звісно перемоги Данії, але навряд чи - на боці англії і майстерність, підбір гравців, статистика та навіть рідні трибуни.
    В Лиге Наций Англия дома проиграла Дании в меньшинстве 0:1. Так что есть дополнительная мотивация.
    Микола Унгурян
    Микола Унгурян, 07.07.2021 18:52
    0
    хотілося б звісно перемоги Данії, але навряд чи - на боці англії і майстерність, підбір гравців, статистика та навіть рідні трибуни.
    Микола Унгурян
    Микола Унгурян, 07.07.2021 18:51
    0
    Viktor VK, 07.07.2021 13:30
    Україна тупо злила матч з Анлійцями. Хтлсь там з ними побалакав, пообіцяв, сказав що ви і там чемпіонами не станете бо ви будете ще більше "уставші в півфіналі".
    Якщо прослідкувати за діями футболістів то можна помітити їхнє небажання реагувати і тупо пропусеали голи
    Гнати в шию ВСЮ збірну і всіх тренерів і починати з чістого ліста.
    «Ніколи не приписуй зловмисності тому, що цілком пояснюється некомпетентністю»
    хто і що їм міг сказати? Навіщо вигадуви різні теорії змови, якщо цілком очевидно що гравці вийшли на мандражі, а швидкий гол взагалі їх добив.
    Просто потрібно сприймати реальність такою як є - а вона така що нинішня збірна, і гравці і тренери не можуть конкурувати з ТОП-командами. Ну і замінювати то особливо немає на кого, навіть якщо змінити тренера (а хто піде?) то гравці ж ті самі, ну максимум що 4-5 можна вигнати і замінити на інших.
    Проблема в слабкості чемпіонату та у слабкості гравців - якщо б хоча б половину складу гарли в ТОП-5 ліг то можна говорити про досягнення, але, на жаль, більшість українських гравців надають перевагу золотій клітці, а не боротьбі та розвтку
    Pol Chopa
    Pol Chopa, 06.07.2021 14:10
    0
    У меня раздвоение личности.Pol Chopa, 24.06.2021 11:54:41
    -1
    Як би в мене було *пару* лишних гривень,як колись(котрих не шкода),поставив би на Данію,хотя кулаки тримаю за Англию.
    Тогда был коэф. 21.0.
    mb_cdi
    mb_cdi, 07.07.2021 20:14
    -1
    Вред Дания! Даёшь 1992 год!
    Mac_Gyver
    Mac_Gyver, 07.07.2021 10:48
    -1
    Редакция! Напишите про историю датчанина Кима Вилфорта и его дочери на ЧЕ92. Очень трогательная история.
    Viktor VK
    Viktor VK, 07.07.2021 13:31
    -2
    Дания натянет этих англичан по самые 🍅.
    Саша Туманов
    Саша Туманов, 07.07.2021 12:56
    -3
    Игра будет в одни ворота, но только 3-0.
    euro2012_za_2012euro
    euro2012_za_2012euro, 07.07.2021 11:41
    -3
    NAglo-Saxons go home !!!
    Играют дома, на Уэмбли ??! Тогда недалеко идти !!!
    Финал Италия-Дания !!!
    Viktor VK
    Viktor VK, 07.07.2021 13:30
    -4
    Україна тупо злила матч з Анлійцями. Хтлсь там з ними побалакав, пообіцяв, сказав що ви і там чемпіонами не станете бо ви будете ще більше "уставші в півфіналі".
    Якщо прослідкувати за діями футболістів то можна помітити їхнє небажання реагувати і тупо пропусеали голи
    Гнати в шию ВСЮ збірну і всіх тренерів і починати з чістого ліста.
    Trasher311987
    online
    Trasher311987, 07.07.2021 12:23
    -4
    За Данию
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 07.07.2021 12:26
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Дания в финале! Мой прогноз 1:3 или 0:4
    rain
    rain, 07.07.2021 12:37
    -6
    Igorok Киев, 07.07.2021 12:28
    Если англичане будут играть так как с Украиной то писец им! датчане разнесут их в пух и прах!
    Они будут играть, как с Данией 13+5=5-
    rain
    rain, 07.07.2021 12:23
    -6
    euro2012_za_2012euro, 07.07.2021 11:41
    NAglo-Saxons go home !!!
    Играют дома, на Уэмбли ??! Тогда недалеко идти !!!
    Финал Италия-Дания !!!
    Сегодня даже самые оголтелые понимают, что нам нужна победа Англии, как тут, так и в финале. Если Дания проиграет, то дзюбы лохи. Если Англия чемпион, то мы уже не лохи.)
    Igorok Киев
    Igorok Киев, 07.07.2021 12:28
    -8