Чехія – Данія – 1:2. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 1/4 фіналу Євро-2020

43411
60
Getty Images/Global Images Ukraine

В суботу, 3 липня, відбудеться поєдинок 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу, в якому змагатимуться збірні Чехії та Данії. Матч Євро-2020 пройде в Баку на полі стадіону «Олімпійський», початок о 19:00.

В групі збірна Чехії набрала чотири очки і пройшла в плей-оф з третього місця. Данії ж, незважаючи на жахливу ситуацію в першому турі з Крістіаном Еріксеном та програш в другому турі бельгійцям, вистачило для другого місця розгромної перемоги над росіянами. Суперники в 1/8 фіналу команд були різні за статусом: збірну Нідерландів багато хто називав одним з фаворитів Євро, на відміну від Уельсу, який, хоч і вважався міцним горішком, нічого не зумів протиставити данцям (4:0). Проте чехи справилися і з Депаєм та компанією, нічим не поступившись по грі та скориставшись вилученням у суперників (2:0). Тому в чвертьфіналі ми отримали пару Чехія - Данія, майбутнього переможця якої більшість вболівальників вже записали в аутсайдери півфіналу. Проте це Євро вже не раз шокувало, тому ніхто не здивується, якщо в суботньому поєдинку ми спостерігатимемо за грою одного з цьогорічних фіналістів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Чехія - Данія. За перебігом поєдинку можна слідкувати за цим посиланням.