Плей-оф Євро-2020. Вже відомі дві пари чвертьфіналів

Бельгія буде грати проти Італії, а Чехія зустрінеться з Данією

17999
2
Getty Images/Global Images Ukraine

На Євро-2020 зіграно чотири матчі стадії 1/8 фіналу та пройдений екватор цієї стадії.

27 червня Нідерланди сенсаційно програли Чехії (0:2), а Бельгія мінімально перемогла Португалію за рахунок гола Торгана Азара (1:0).

Стали відомі дві пари чвертьфіналістів. Бельгія буде грати проти Італії 2 липня в німецькому місті Мюнхен, а Чехія зустрінеться з Данією 3 липня в Баку.

28 і 29 червня буде проведено ще 4 чвертьфінали: Франція – Швейцарія, Хорватія – Іспанія, Швеція – Україна і центральний матч Англія – ​​Німеччина.

Півфінали будуть зіграні 6 і 7 липня в Лондоні, а вирішальний матч турніру буде зіграно там же 11 липня.