Віктор ЛЕОНЕНКО: «Незрозуміло, хто сильніший: шведи чи італійці»

Збірна Швеції біжить, вважає фахівець

Віктор ЛЕОНЕНКО: «Незрозуміло, хто сильніший: шведи чи італійці»
© Getty Images/Global Images Ukraine

Колишній футболіст київського «Динамо» і збірної України Віктор Леоненко поділився думкою про збірну Швеції, яка обіграла Польщу з рахунком 3:2 на Євро-2020.

«Перший гол — випадковий. Там багато відскоків. Хлопець із хокейним прізвищем забив. Збірна Швеції біжить. На них у групі не всі налаштовувалися. Шведи стабільні, у них немає провалів. Грають до кінця. Левандовськи молодець. Незрозуміло, хто сильніший: шведи чи італійці», — вважає Леоненко.

В 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція зіграє з національною збірною України. Матч відбудеться у вівторок, 29 червня.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Semiramida
      Semiramida, 25.06.2021 00:25
    +1
    Виктор Леоненко! Вам алкоголь категорически запрещён! Ведь вас читают не только бестолковые болельщики Шахтера, но и иногда адекватные поклонники и поклонницы этого вида спорта!
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.06.2021 22:28
    0
    Незрозуміло що більше "шторить" бомотуха чи бояришнік...
    Saar
      Saar, 24.06.2021 21:48
    0
    Viktor Kosta, 24.06.2021 20:32
    Хто йому за пивом бігає зранку?
    Кіт
    Viktor Kosta
    online
      Viktor Kosta, 24.06.2021 20:32
    +4
    Хто йому за пивом бігає зранку?
    Viktor Kosta
    online
      Viktor Kosta, 24.06.2021 20:29
    0
    Не зрозуміло кто сильніший - коти чи лисий алкаш? Хто дасть відповідь?
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 24.06.2021 19:28
    +1
    mpa_dn, 24.06.2021 18:15
    Голландцы в группе пропустили всего два гола, и что приятно оба от нашей сборной!
    А Шведы вообще команда, которая даёт играть другим, так что вполне можем с ними тягаться. Только эти гады бегают от начала до конца, в отличии от наших.
    А Италия вообще в обороне кажется непроходимой.
    Мені здається Голандія дуже вразлива - вони красиво атакують, але все дуже хаотично. Перший серйозний суперник з міцною обороною, і помаранчеві поїдуть додому. Навіть чехи можуть спокійно їх відправити.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 24.06.2021 18:56
    0
    Віктор ЛЕОНЕНКО: «Незрозуміло, хто сильніший: шведи чи італійці»
    ____________________________________________________
    Папугу тримають щоб розважав відвідувачів своєю нісенітницею.
    А якщо він ще й в тему розмови попаде. Ото радості у присутніх через край!
    Уже в цю суботу, на долі Австрії буде видно, хто така Італія.
    dd dent
    online
      dd dent, 24.06.2021 18:47
    +1
    SportsMan, 24.06.2021 18:42
    №1 рейтинга ФИФА Бельгия тоже середняк?
    Исходя из котировок буков нет, но и не фаворит же.
    Шансы команд на победу в турнире
    4.50 – Франция
    7.00 – Италия
    7.50 – Англия
    8.00 – Германия
    8.50 – Испания
    10.0 – Бельгия
    10.0 – Нидерланды
    11.0 – Португалия
    21.0 – Дания
    51.0 – Швеция
    51.0 – Хорватия
    81.0 – Чехия
    81.0 – Уэльс
    101.0 – Швейцария
    101.0 – Украина
    151.0 – Австрия
    SportsMan
    online
      SportsMan, 24.06.2021 18:42
    0
    Сергей Иванамофф, 24.06.2021 18:03
    Италия, Франция, Нидерланды - стабильно и мощно.
    Немцы, испанцы играют как пойдет.
    Остальные хорошие середняки, способные потрепать нервы грандам, опять таки от настроения.
    №1 рейтинга ФИФА Бельгия тоже середняк?
    ser_nat
    online
      ser_nat, 24.06.2021 18:35
    0
    непонятно что хуже пиво или водка ?
    Archie FireLion
    online
      Archie FireLion, 24.06.2021 18:33
    0
    "Парень с хоккейной фамилией"
    hidalgo65
    online
      hidalgo65, 24.06.2021 18:18
    0
    У Вити свои измерения, шведский Абсолют покрепче итальянского Мартини,вывод- шведы покрепче итальянцев
    mpa_dn
    online
      mpa_dn, 24.06.2021 18:15
    +6
    Сергей Иванамофф, 24.06.2021 18:03
    Италия, Франция, Нидерланды - стабильно и мощно.
    Немцы, испанцы играют как пойдет.
    Остальные хорошие середняки, способные потрепать нервы грандам, опять таки от настроения.
    Голландцы в группе пропустили всего два гола, и что приятно оба от нашей сборной!
    А Шведы вообще команда, которая даёт играть другим, так что вполне можем с ними тягаться. Только эти гады бегают от начала до конца, в отличии от наших.
    А Италия вообще в обороне кажется непроходимой.
    mpa_dn
    online
      mpa_dn, 24.06.2021 18:11
    +2
    DK1961, 24.06.2021 17:37
    Обожрался вместе со своими котами. Так последние хоть интервью не дают...
    та может это коты заметку и писали
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 24.06.2021 18:03
    +2
    Италия, Франция, Нидерланды - стабильно и мощно.
    Немцы, испанцы играют как пойдет.
    Остальные хорошие середняки, способные потрепать нервы грандам, опять таки от настроения.
    VAD
    online
      VAD, 24.06.2021 18:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Хорошие у него поставщики, отборная дурь....
    ди л
      ди л, 24.06.2021 18:00
    +3
    якщо тоб1 не зрозум1ло то який ты тод1 експерт?
    Rys2575
    online
      Rys2575, 24.06.2021 17:59
    +2
    Пить надо меньше Лёня и всё тогда поймёшь
    Mazak
      Mazak, 24.06.2021 17:58
    0
    Геолога, однако!
    Eugene Vrubel
      Eugene Vrubel, 24.06.2021 17:47
    +2
    Футболи, не ганьбіться - виженіть цього аутиста. Посадіть там кого завгодно - той буде більше розбиратися в футболі, ніж цей клоун.
    Saar
    online
      Saar, 24.06.2021 16:53
    +19
    ХЕРсперт не розуміє🤣🤣 Всі розуміють а цей не розуміє...🤣🤣
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.06.2021 16:54
    +15
    Как же прекрасно что это чудо не будет обсуждать лч и Ле.
    Максимум Упл.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 24.06.2021 17:08
    +11
    Это коты Леоненко наливают или он сам наклюкался?
    Max30
      Max30, 24.06.2021 17:04
    +10
    Я считаю Италия может выиграть Евро,очень стабильна и сильная скамейка
    Андрей Шав
      Андрей Шав, 24.06.2021 17:33
    +9
    Вчора вперше подивився передачу після футболу, таке дно. Левченко середній, але навіть йому там соромно сидіти, всі на руском крім кобіти, навіть кобін такий маасквіч, кобін Вася руськокоговорящій Карл. Дивно що в 2010 леоненко на фоні Фозі і Василькова був норм
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 24.06.2021 17:25
    +7
    И это он в футболе разбирается? Понятно что бывший футболист и т д , но такое говорить..думаю что пацаны в 12 лет лучше понимают
    mpa_dn
    online
      mpa_dn, 24.06.2021 18:15
    +6
    Сергей Иванамофф, 24.06.2021 18:03
    Италия, Франция, Нидерланды - стабильно и мощно.
    Немцы, испанцы играют как пойдет.
    Остальные хорошие середняки, способные потрепать нервы грандам, опять таки от настроения.
    Голландцы в группе пропустили всего два гола, и что приятно оба от нашей сборной!
    А Шведы вообще команда, которая даёт играть другим, так что вполне можем с ними тягаться. Только эти гады бегают от начала до конца, в отличии от наших.
    А Италия вообще в обороне кажется непроходимой.
    Петр Яновский
    online
      Петр Яновский, 24.06.2021 17:16
    +6
    Как всегда Пивоненко жжет. Смотрим ставки буков на победу на Евро.
    2. Италия - 7,0
    10. Швеция - 51,0
    DK1961
    online
      DK1961, 24.06.2021 17:37
    +5
    Обожрался вместе со своими котами. Так последние хоть интервью не дают...
    Viktor Kosta
    online
      Viktor Kosta, 24.06.2021 20:32
    +4
    Хто йому за пивом бігає зранку?
    ди л
    online
      ди л, 24.06.2021 18:00
    +3
    якщо тоб1 не зрозум1ло то який ты тод1 експерт?
    mpa_dn
    online
      mpa_dn, 24.06.2021 18:11
    +2
    DK1961, 24.06.2021 17:37
    Обожрался вместе со своими котами. Так последние хоть интервью не дают...
    та может это коты заметку и писали
    Сергей Иванамофф
    online
      Сергей Иванамофф, 24.06.2021 18:03
    +2
    Италия, Франция, Нидерланды - стабильно и мощно.
    Немцы, испанцы играют как пойдет.
    Остальные хорошие середняки, способные потрепать нервы грандам, опять таки от настроения.
    Rys2575
    online
      Rys2575, 24.06.2021 17:59
    +2
    Пить надо меньше Лёня и всё тогда поймёшь
    Eugene Vrubel
    online
      Eugene Vrubel, 24.06.2021 17:47
    +2
    Футболи, не ганьбіться - виженіть цього аутиста. Посадіть там кого завгодно - той буде більше розбиратися в футболі, ніж цей клоун.
    Semiramida
      Semiramida, 25.06.2021 00:25
    +1
    Виктор Леоненко! Вам алкоголь категорически запрещён! Ведь вас читают не только бестолковые болельщики Шахтера, но и иногда адекватные поклонники и поклонницы этого вида спорта!
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 24.06.2021 19:28
    +1
    mpa_dn, 24.06.2021 18:15
    Голландцы в группе пропустили всего два гола, и что приятно оба от нашей сборной!
    А Шведы вообще команда, которая даёт играть другим, так что вполне можем с ними тягаться. Только эти гады бегают от начала до конца, в отличии от наших.
    А Италия вообще в обороне кажется непроходимой.
    Мені здається Голандія дуже вразлива - вони красиво атакують, але все дуже хаотично. Перший серйозний суперник з міцною обороною, і помаранчеві поїдуть додому. Навіть чехи можуть спокійно їх відправити.
    dd dent
    online
      dd dent, 24.06.2021 18:47
    +1
    SportsMan, 24.06.2021 18:42
    №1 рейтинга ФИФА Бельгия тоже середняк?
    Исходя из котировок буков нет, но и не фаворит же.
    Шансы команд на победу в турнире
    4.50 – Франция
    7.00 – Италия
    7.50 – Англия
    8.00 – Германия
    8.50 – Испания
    10.0 – Бельгия
    10.0 – Нидерланды
    11.0 – Португалия
    21.0 – Дания
    51.0 – Швеция
    51.0 – Хорватия
    81.0 – Чехия
    81.0 – Уэльс
    101.0 – Швейцария
    101.0 – Украина
    151.0 – Австрия
    VAD
    online
      VAD, 24.06.2021 18:02
    +1