Стало відомо, коли Ястремська може повернутися на корт

Українська тенісистка виступить на змаганнях у Гамбурзі

Стало відомо, коли Ястремська може повернутися на корт
© Getty Images/Global Images Ukraine

Друга ракетка України Даяна Ястремська увійшла до попередньої заявки турніру WTA250 в Гамбурзі, який пройде з 6 по 11 липня на грунтових кортах

Змагання в Гамбурзі відбудуться під час другого тижня Вімблдонського чемпіонату, куди Даяна Ястремська не потрапила через тимчасове відсторонення ITF, яке було накладено 7 січня у зв'язку з порушенням антидопінгових правил.

Раніше ITF опублікувала остаточний вердикт у справі Даяни Ястремської, згідно з яким українка має право негайно відновити виступи.

На даний момент Ястремська посідає 37 місце в рейтингу WTA, а свій останній матч в Турі провела на початку листопада минулого року на змаганнях у Лінці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(20 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    grifon
    online
      grifon, 24.06.2021 23:12
    0
    я вірив що вона була невинна
    AleksMih
      AleksMih, 24.06.2021 22:56
    +1
    yira, 24.06.2021 18:03
    Та вже і так пів сезону протренувалася ( чи відпочивала? ), побачим по результатах.
    Це вона зараз 37 в рейті, в неї ось згорять 240 балів за 1/8 Уіма-2019(другий найкращий показник в рейті) — буде максимум 49-а, а то і знизу хтось обійде. ( Трибунал би міг на пару днів і раніше рішення озвучити, тоді б зіграла Уім).
    Захищати 130 балів за US Опен-19.
    Також згорає серія китайських турнірів 19 року (Ухань, Пекін, ще там щось).
    В кінці сезону відпадуть результати за Малий Підсумковий-19.
    Плюс буде грати Лімпіаду скоро (не знаю чи за неї в рейт очки ідуть?).
    Так що вважаю, Даяна буде грати все підряд де тільки можна
    Олимпиада с 2016 без очков ( и всегда без денег от организаторов )
    Viktor Kosta
      Viktor Kosta, 24.06.2021 22:21
    -1
    Даяна Пушка, пофиг, что мяч летит не всегда в корт или линию, зато гул струн после удара у неё самый звонкий в туре.
    З поверненням красуня!
    vizuals
    online
      vizuals, 24.06.2021 19:41
    +1
    Ці падли могли б дати їй вайлдкард на Уімблдон. Хоча, з іншого боку, чи далеко вона там пройшла б після перерві
    yira
      yira, 24.06.2021 18:03
    0
    vital, 24.06.2021 09:08
    Ну от не думаю що Даяні зараз варто грати на глині. Краще вже одразу почати тренуватися на харді і мати можливість якісніше підготуватися до виступів на цьому основному покритті в тенісі.
    Та вже і так пів сезону протренувалася ( чи відпочивала? ), побачим по результатах.
    Це вона зараз 37 в рейті, в неї ось згорять 240 балів за 1/8 Уіма-2019(другий найкращий показник в рейті) — буде максимум 49-а, а то і знизу хтось обійде. ( Трибунал би міг на пару днів і раніше рішення озвучити, тоді б зіграла Уім).
    Захищати 130 балів за US Опен-19.
    Також згорає серія китайських турнірів 19 року (Ухань, Пекін, ще там щось).
    В кінці сезону відпадуть результати за Малий Підсумковий-19.
    Плюс буде грати Лімпіаду скоро (не знаю чи за неї в рейт очки ідуть?).
    Так що вважаю, Даяна буде грати все підряд де тільки можна
    maxno
    online
      maxno, 24.06.2021 17:57
    +2
    Даяна должна играть и чем больше тем лучше !!! пол года не играть надо вспомнить всё и улучшить свои показатели!!!
    vital
    online
      vital, 24.06.2021 09:08
    +4
    Ну от не думаю що Даяні зараз варто грати на глині. Краще вже одразу почати тренуватися на харді і мати можливість якісніше підготуватися до виступів на цьому основному покритті в тенісі.
    vital
    online
      vital, 24.06.2021 09:08
    +4
    Ну от не думаю що Даяні зараз варто грати на глині. Краще вже одразу почати тренуватися на харді і мати можливість якісніше підготуватися до виступів на цьому основному покритті в тенісі.
    maxno
    online
      maxno, 24.06.2021 17:57
    +2
    Даяна должна играть и чем больше тем лучше !!! пол года не играть надо вспомнить всё и улучшить свои показатели!!!
    AleksMih
      AleksMih, 24.06.2021 22:56
    +1
    yira, 24.06.2021 18:03
    Та вже і так пів сезону протренувалася ( чи відпочивала? ), побачим по результатах.
    Це вона зараз 37 в рейті, в неї ось згорять 240 балів за 1/8 Уіма-2019(другий найкращий показник в рейті) — буде максимум 49-а, а то і знизу хтось обійде. ( Трибунал би міг на пару днів і раніше рішення озвучити, тоді б зіграла Уім).
    Захищати 130 балів за US Опен-19.
    Також згорає серія китайських турнірів 19 року (Ухань, Пекін, ще там щось).
    В кінці сезону відпадуть результати за Малий Підсумковий-19.
    Плюс буде грати Лімпіаду скоро (не знаю чи за неї в рейт очки ідуть?).
    Так що вважаю, Даяна буде грати все підряд де тільки можна
    Олимпиада с 2016 без очков ( и всегда без денег от организаторов )
    vizuals
    online
      vizuals, 24.06.2021 19:41
    +1
    Ці падли могли б дати їй вайлдкард на Уімблдон. Хоча, з іншого боку, чи далеко вона там пройшла б після перерві
    grifon
    online
      grifon, 24.06.2021 23:12
    0
    я вірив що вона була невинна
    yira
    online
      yira, 24.06.2021 18:03
    0
    vital, 24.06.2021 09:08
    Ну от не думаю що Даяні зараз варто грати на глині. Краще вже одразу почати тренуватися на харді і мати можливість якісніше підготуватися до виступів на цьому основному покритті в тенісі.
    Та вже і так пів сезону протренувалася ( чи відпочивала? ), побачим по результатах.
    Це вона зараз 37 в рейті, в неї ось згорять 240 балів за 1/8 Уіма-2019(другий найкращий показник в рейті) — буде максимум 49-а, а то і знизу хтось обійде. ( Трибунал би міг на пару днів і раніше рішення озвучити, тоді б зіграла Уім).
    Захищати 130 балів за US Опен-19.
    Також згорає серія китайських турнірів 19 року (Ухань, Пекін, ще там щось).
    В кінці сезону відпадуть результати за Малий Підсумковий-19.
    Плюс буде грати Лімпіаду скоро (не знаю чи за неї в рейт очки ідуть?).
    Так що вважаю, Даяна буде грати все підряд де тільки можна