Юхим КОНОПЛЯ: «Штаб Де Дзербі нагадує штаб збірної України»

Захисник розраховує залишитися в команді

Юхим КОНОПЛЯ: «Штаб Де Дзербі нагадує штаб збірної України»
© shakhtar.com

Молодий правий захисник Юхим Конопля поїхав на тренувальний збір «Шахтаря» і сподівається закріпитися в команді Роберто Де Дзербі.

«Для мене, звичайно, дуже багато нового. Нагадує за менталітетом штаб збірної України. Але багато відрізняється. Мені подобається підхід тренера, увагу до кожного гравця. Навіть якщо хтось не знає англійську, якщо немає поруч перекладача, то все одно намагаються пояснити. Дуже цікаво».

«Багато спілкуємося з Де Дзербі і помічниками. Звичайно, я хочу показати свій рівень і завоювати довіру тренера», - сказав Конопля.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Алексей Столетов
    online
      Алексей Столетов, 24.06.2021 13:45
    +1
    Хорошо бы. Додо слегка расслабился. И ему конкуренция, и в сборную быстрее позовут.
    lenares85
    online
      lenares85, 24.06.2021 13:35
    +3
    Конопля сильный игрок. В Лесне он бровеу рвал не хило. По потенциал у как Миколенко
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 13:15
    0
    Ефим Конопля: «Лично еще не успел пообщаться с Де Дзерби»
    Face Control
    online
      Face Control, 24.06.2021 13:06
    -3
    Weasel Zipper, 24.06.2021 12:11
    Ну и славненько, значит в этом сезоне поборитесь за бронзу
    Да не, это же не мы позорные развпятьлетки.
    Paha_Dnipro
      Paha_Dnipro, 24.06.2021 12:53
    +2
    Английский язык учите! У вас же куча свободного времени! Че там сложного?
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 24.06.2021 12:30
    +3
    Конопля і Корнієнко - класні флангові захисники збірної на майбутнє. Погано, що заважають травми і Шева не довіряє.
    Weasel Zipper
    online
      Weasel Zipper, 24.06.2021 12:11
    -4
    Ну и славненько, значит в этом сезоне поборитесь за бронзу
    lenares85
    online
      lenares85, 24.06.2021 13:35
    +3
    Конопля сильный игрок. В Лесне он бровеу рвал не хило. По потенциал у как Миколенко
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 24.06.2021 12:30
    +3
    Конопля і Корнієнко - класні флангові захисники збірної на майбутнє. Погано, що заважають травми і Шева не довіряє.
    Paha_Dnipro
    online
      Paha_Dnipro, 24.06.2021 12:53
    +2
    Английский язык учите! У вас же куча свободного времени! Че там сложного?
    Алексей Столетов
    online
      Алексей Столетов, 24.06.2021 13:45
    +1
    Хорошо бы. Додо слегка расслабился. И ему конкуренция, и в сборную быстрее позовут.
    наша задача - выйти из группы
    online
      наша задача - выйти из группы, 24.06.2021 13:15
    0
    Ефим Конопля: «Лично еще не успел пообщаться с Де Дзерби»