Україна виявилася не готовою до Євро-2020. Матч з Австрією це довів

Олексій Сливченко - про третій і, будемо сподіватися, не останній поєдинок «синьо-жовтих» на Євро

Україна виявилася не готовою до Євро-2020. Матч з Австрією це довів
© Getty Images/Global Images Ukraine

До третього туру групового раунду розіграшу чемпіонату Європи збірна України в цілому підходила на вельми оптимістичних позиціях - для того, щоб гарантовано пройти в плей-оф з другого місця, наших у матчі проти Австрії влаштовувало два результати з трьох (перемога та нічия). Суперника, ніби як, нічия також могла влаштувати, тому як з чотирма очками австрійці в такому випадку напевно потрапили б до четвірки кращих третіх команд на груповій стадії турніру, і змогли б пройти в 1/8 фіналу.

Однак Австрія з самого початку дала зрозуміти Шевченку та його підопічним, що грати в піддавки і на результат, який нібито влаштовує всі сторони, не стане. Перш за все, Франко Фода, як ми і припускали напередодні, все-таки пішов на тактичні зміни. Він змінив схему гри, перевівши Давіда Алабу, який дещо начудив у перших двох матчах, на лівий фланг, і залишивши в центрі оборони двох, а не трьох футболістів. Це дозволило австрійцям, які й так були в когорті кращих на Євро-2020 за інтенсивністю пресингу і веденням єдиноборств, виглядати ще агресивніше та жорсткіше з точки зору тиску, що чиниться на суперника.

Буквально перші хвилини поєдинку дали зрозуміти, з чим доведеться стикатися Україні. Австрійці агресивно накривали наших, закриваючи їх ледве не в першій третині поля за допомогою активного пресингу. Доходило до того, що Бущан і пара центрбеків Забарний - Матвієнко просто не знали, як далі взаємодіяти з рештою команди при виході з оборони в атаку. Австрія застосовувала високий пресинг, внаслідок чого наші гравці не могли вдаватися до коротких і середніх передач, яких від них чекав тренерський штаб, а змушені були вибивати м'яч вперед в надії, що там комусь вдасться за нього зачепитися. Тим самим, ламалася ледве не вся структура гри «синьо-жовтих», що для Австрії було величезним плюсом.

У перші 15 хвилин збірна Австрії мала солідну перевагу у володінні м'ячем - 60% на 40%, що вилилося в три удари з боку нашого суперника при нулі спроб від самої збірної України. Зламати ситуацію «синьо-жовтим» ніби як вдалося у другій третині першого тайму, коли вже наші мали перевагу щодо володіння (70% на 30%), проте австрійці продовжували активно пресингувати наших, накривати ледве не всі потенційно вільні зони і йти до останнього в боротьбі за кожен м'яч.

Подібна тактика виправдала себе на 20-й хвилині. Руслан Маліновський, на якому буквально повисли кілька опонентів, змушений був розвернутися назад, після чого видав, здавалося б, абсолютно неризикований пас в центр на Зінченка.

Наступні кілька секунд яскраво проілюстрували різницю, яка існувала по ходу всього матчу між збірними України та Австрії, і яка в підсумку позначилася на підсумковому результаті. Хавбек австрійців Грілліч, який знаходився від зони прийому м'яча значно далі, ніж Зінченко, зробив несподіваний ривок, зреагувати на який Олександр в силу якихось причин не встиг.

У підсумку пішло перехоплення з боку Грілліча, й досить швидка контратака на наші ворота, яка завершилася винесенням на кутовий.

Саме з цього кутового австрійці і зуміли награти гол в наші ворота. Забарний, що перебував під колосальним тиском з самого початку гри, упустив Баумгартнера, який в дотик відправив м'яч у сітку наших воріт. Бущан, незважаючи на удар практично по центру, зреагувати належним чином не зумів, оскільки м'яч був пущений з досить близької відстані... 0:1 - Україна в цілому отримала той результат на старті, на який і награла.

Трохи отямитися від катастрофічного початку матчу українці змогли лише до середини першої 45-хвилинки. Саме тоді кинулося в очі, що створювати небезпеку біля воріт суперника наші можуть виключно після індивідуальних дій. Наприклад, обведення Шапаренка з подальшим ударом на 29-й хвилині принесло чимало головного болю воротареві суперника та всій обороні австрійців, а могло б і зовсім виявитися фатальним, якби Ярмоленко встиг на добивання...

Але взаєморозуміння між нашими гравцями в цьому поєдинку залишало бажати кращого. Караваєв та Ярмоленко на правому фланзі часто буквально дублювали один одного, коли справа доходила до атаки. Яскравий епізод трапився на 41-й хвилині, коли Ярмоленко підхопив м'яч і пішов з ним по «бровці» в надії на забігання партнерів. Андрію дійсно вдалося «зібрати» на собі кількох опонентів і в певний момент розкрити вільну зону, опинившись в якій, наші теоретично могли б створити небезпеку біля воріт суперника. Однак Зінченко не поспішав відкриватися й активніше перебудовуватися в центрі, а Караваєв чомусь вирішив ще глибше відходити на фланг, що в підсумку призвело до втрати м'яча з боку Ярмоленка, який так і не дочекався хорошого варіанту для розвитку атаки.

Схожими епізодами був буквально просочений весь перший тайм, коли Україні все-таки вдавалося виходити з-під пресингу австрійців. Але не покидало відчуття, що лідерам нашої команди, немов нема чого доводити нікому навколо. Один лише Ярмоленко, який видав невдалий сезон в «Вест Хемі», звично багато на цьому Євро старався попереду. Зінченко та Маліновський, які, навпаки, були на висоті в клубному сезоні в «Манчестер Сіті» та «Аталанті» відповідно, абсолютно провалили поєдинок, через що Руслан навіть не вийшов на другий тайм, будучи заміненим на Циганкова.

Заміни в перерві теоретично могли змінити нашу гру, й змусити австрійців нервувати куди більше. Але вихід Циганкова глобально нічого не дав, так само, як і сам Віктор навряд чи зміг «показати товар обличчям», перебуваючи чи то не в кращих кондиціях, чи то в абсолютній розгубленості на полі.

З якоїсь причини Шевченко так і не наважився кинути в бій Тараса Степаненка. Одному Сидорчуку в опорній зоні було неймовірно складно протидіяти масивній центральній осі збірної Австрії, а підстраховка з боку партнерів залишала бажати кращого. Той таки Шапаренко показав значно меншу активність і якість дій, ніж в попередніх двох матчах на Євро-2020. Якщо успішні дії Миколи проти Нідерландів становили 80% від загальної їхньої кількості, а проти Північної Македонії - 75%, то в поєдинку з Австрією ця цифра й зовсім опустилася до 64%.

В результаті ми не один раз бачили, як Яремчуку доводилося дуже глибоко відходити в пошуках м'яча, а коли форвард його отримував, то просто не бачив можливостей для розвитку атаки. За 96 хвилин чистого ігрового часу проти Австрії Роман отримав тільки 7 передач від партнерів, хоча за абсолютно такий же відрізок часу в поєдинку проти Нідерландів - 25... Навіть на графіці інтенсивності пасів помітно, наскільки активно задіяний в командній роботі збірної Австрії був центрфорвард Арнаутович і Забітцер, що допомагав йому, та наскільки випав з гри з вини слабкої роботи центра поля наш Яремчук.

Чим темніші лінії між гравцями, тим більше передач між ними відбувалося

Гірше за все, що в другому таймі збірна Австрії зменшила оберти, але наші так і не змогли цим скористатися. Наприклад, показник інтенсивності пресингу австрійців у відрізку з 46-ї по 60-ту хвилини дорівнював 60, але Україна так і не спромоглася витягти з такого потурання суперника жодної вигоди для себе.

Після гри Андрій Шевченко заговорив про те, що фізично команда виявилася не готова до турніру. Це повинно насторожувати, перш за все, самих тренерів, які самостійно розробляли процес підготовки до Євро-2020, і в підсумку збірна України раніше за всіх інших учасників чемпіонату почала працювати в цьому напрямку. Причому після напруженого сезону Шевченко майже відразу ж почав давати дворазові тренування для своїх підопічних і, можливо, десь банально «загнав» їх, хоча вірити в подібне не хочеться, зважаючи на те, що практично всі говорять про європейські погляди всього штабу Андрія Миколайовича на футбол і процеси підготовки.

З іншого боку, тільки Шевченко та його асистенти відповідальні за те, що ми побачили вчора. Варіантів пояснення того, що сталося, насправді, не так і багато. Або ми фізично реально не змогли витягнути три матчі на хорошому рівні в проміжку у вісім днів, або ж наші футболісти з якоїсь причини морально були неправильно налаштовані на Австрію. В обох цих випадках основна маса питань - до тренерів...

Вишукувати ще якісь помилки або огріхи в тому футболі, який збірна України показала напередодні ввечері, просто немає жодного бажання. Всім зрозуміло, що гра проти Австрії - це той матч, з якого обов'язково потрібно зробити правильні висновки, після чого забути його, як страшний сон, щоб мати сили і настрій рухатися далі. Чи буде продовжений для збірної України шлях на Євро-2020? Тепер від нас вже нічого не залежить. Залишається тільки чекати, і підраховувати варіанти...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олексій Сливченко, Sport.ua

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 23.06.2021 07:27
    0
    Igor Pryshliak, 22.06.2021 22:25
    Якщо Україна увійде у 1/8. То через н кількість років шева скаже. Так треба було🤣
    якщо це дійсно так і це вспливе, то дадуть бамбулєй і сбірній, і “стратєґу” - мало не буде..
    а взагалі треба робите жеребкування не наперед, а після групового раунду: 6 перших місць плюс 2 кращих других - сіяні проти 8 гірших.
    Igor Pryshliak
    online
      Igor Pryshliak, 22.06.2021 22:25
    0
    Якщо Україна увійде у 1/8. То через н кількість років шева скаже. Так треба було🤣
    Igor Pryshliak
    online
      Igor Pryshliak, 22.06.2021 22:22
    0
    ENJOY, 22.06.2021 22:12
    Куча австрийских болельщиков так и думают... уверены, что договоренности были о ничьей, на наша сборная их «кинула»
    Ну я якби не спеціаліст. Але думаю, що така кончена ігра України, не спеціально. Нічия і вище це приговор. А так хоч шанс є
    ENJOY
      ENJOY, 22.06.2021 22:12
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Igor Pryshliak, 22.06.2021 22:03
    Козацтво. Це все спеціально. Ну не може бути гра, як у андорри. Думаю. У кулуарах все рішено. Бо вийду чи на Італію, була б жопа.
    Куча австрийских болельщиков так и думают... уверены, что договоренности были о ничьей, на наша сборная их «кинула»
    Igor Pryshliak
    online
      Igor Pryshliak, 22.06.2021 22:03
    0
    Козацтво. Це все спеціально. Ну не може бути гра, як у андорри. Думаю. У кулуарах все рішено. Бо вийду чи на Італію, була б жопа.
    Олександр Каплуненко
      Олександр Каплуненко, 22.06.2021 21:47
    -2
    Ніхто з футболістів не зізнається в тому, що вони грали на програш, а тренер тим більше...
    Алексей Ткаченко
      Алексей Ткаченко, 22.06.2021 21:43
    0
    А сколько ,было слов от футболистов,что они готовы,???хоть бы молчали.
    oenergo.com
    online
      oenergo.com, 22.06.2021 21:31
    +1
    Готовились, готовились, готовились, и по итогу оказались не готовы.
    Может к следующей игре не готовиться?
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 22.06.2021 20:23
    0
    Муґунот Уух, 22.06.2021 20:21
    мало готовились. надо было чемп ограничить одним кругом, а игроков сборной с февраля собрать. тогда тренерский гений ящевы как и юы и подготовил.
    кстати, в комитете национальных сборных кто-то будет отвечать за “успехи”?
    ...тогда тренерский гений Шевыих бы и подготовил...
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 22.06.2021 20:21
    +1
    мало готовились. надо было чемп ограничить одним кругом, а игроков сборной с февраля собрать. тогда тренерский гений ящевы как и юы и подготовил.
    кстати, в комитете национальных сборных кто-то будет отвечать за “успехи”?
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 22.06.2021 19:43
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Хватит уже писать про этих недолугих,стыдно вспоминать даже.Вас бы надо, козлов, встретить в Борисполе градом но не цветов,а сырых яиц...так вы даже на такое внимание не заслужили.Сборная "Ни о чём".
    vovandel_
    online
      vovandel_, 22.06.2021 18:51
    +2
    Нападение: Яремчук - в принципе норм, но если б был Мораес, то появилась бы вариативность. А так больше и некого в нападение
    vovandel_
    online
      vovandel_, 22.06.2021 18:49
    +5
    У Шевы нет возможности варьировать составом.
    Вратари - единственная нормальная позиция была и тьфу-тьфу остается
    Защита - Забарный, Миколенко не стабильные и под давлением косячат, проваливается сплошняком. Караваев , Матвиенко звезд не хватают, но на средний уровень тянут, если в форме, нет травм
    Полузащита Зубков, Степаненко, Сидорчук, Малиновский, Марлос, Ярмоленко - если все здоровы и в норм форме , то вроде и ниче, но если травмы и тп - то менять некем
    Зина да и Ярмола сильно переоценены особенно нашими комментаторами.
    От и получилось - играем как можем. А если при этом играть стоя против бегающей Австрии (очень посредственная команда вобщем-то), то 0 1 - это щастя
    А Зину только в защиту или на банку.
    Valera Lisenko
      Valera Lisenko, 22.06.2021 18:19
    +1
    Дмитрий Гроза, 22.06.2021 16:42
    Шевченко принципиально не берёт в команду чемпионов мира U-20 ? Зато нашлось место Забарному.
    Более чем там еще и место Беседину нашлось !!!! Как так шева так нельзя !!!
    Alexander S
      Alexander S, 22.06.2021 17:44
    0
    Весняночко, весняночко
    Де ти зимувала?
    У садочку на кленочку
    Сорочечку пряла
    mrhami
      mrhami, 22.06.2021 17:41
    -3
    Кацы уверены что Украина притворилась слабачком перед игрой со Швецией...а дальше автобусом и пеналями в дамки)
    Австрияки тоже не доволны что их кинули на макаронников.
    Если нам подарят кубок европы))
    adidas777
    online
      adidas777, 22.06.2021 17:05
    +2
    pifogor2222, 22.06.2021 16:50
    зинченко перезвони ко мне\\\ я поставил все на нашу украину \\ у меня двое детей остались бес хлеба
    Ну если ты редкий дол..еб, то кто тебе виноват???
    Ставить на кон, судьбу твоей семьи, что бы срубить бабла в лёгкую?
    Как тебя можно назвать, как не безответственный баран?
    Я бы на месте твоих детей, дал бы тебе здорово по шее!
    adidas777
    online
      adidas777, 22.06.2021 17:03
    +3
    Поддерживать сборную нужно всегда!
    Но у меня вопрос
    - А когда её можно ругать? Если не после таких игр!
    Которые просто позорят нашу страну, наших болельщиков!
    Эти мажоры, хотя бы на секунду подумали о тысячах украинцев, которые в такое тяжелейшее время, ни смотря ни на что приехали поддержать нашу сборную! И они играли по сути дома! Все команды Европы приезжают и показывают свою лучшую игру на таких турнирах. И только мы второй Евро подряд, показываем именно на Евро, какой то тихий ужас!
    pifogor2222
    online
      pifogor2222, 22.06.2021 16:54
    0
    вот мой номер карточки 5375414114630188
    pifogor2222
    online
      pifogor2222, 22.06.2021 16:50
    -4
    зинченко перезвони ко мне\\\ я поставил все на нашу украину \\ у меня двое детей остались бес хлеба
    FunnyCat__
      FunnyCat__, 22.06.2021 10:52
    +16
    Коментар згорнуто. Показати
    Зачем было раньше заканчивать чемпионат ?
    Ведь все равно европейцы подтянулись лишь 23 го числа
    А так мы получили лишь травмы игроков - которые могли бы усилить наш состав , например Цыганкова ?
    А все прекрасно знают зачем и кому это было выгодно
    А теперь молчат стыдливо
    Meotida73
      Meotida73, 22.06.2021 10:53
    +11
    Как бы ни было,но шансы ещё есть!Надеюсь войдём в четверку третьих команд.В спорте все случается.Хоккейная Канада тоже начала ЧМ с трёх поражений и стали чемпионами.Простить можно многое кроме отсутствия бойцовского духа и воли,борьбы до последних секунд на поле .Верим в нашу команду!
    Batya
    online
      Batya, 22.06.2021 11:28
    +10
    Не Україна не готова, тренер не ТОП рівень. Стратегічно нас австрія ТАКТИЧНО ПЕРЕГРАЛА. Навіщо було ВМИРАТИ із нідерландами 2-3 щоб повзати із австрією, По замінах... 1 гра - Замість Зубкова Соболь, щоб із Миколенко здвоїти фланг та НАГЛУХО його закрити. При 2-2 МИТТЄВО замість Зіни Стьопа, щоб СЕЙВИТИ рахунок, а замість Яремчука Довбик... не буратіно із Динамо, а ДОВБИК, який має ШВИДКІСТЬ. По другій грі після 2-0 у перерві замість Зіни Сидор, щоб укріпити ЦЕНТР і ЗАСУШИТИ без нервів та сил гру, а замість Яремчука ДОВБИКА, щоб вибіг у контру. По третій грі у перерві замість НУЛЯЧИХ Зіни та Маліни Стьопа і ДОВБИК із переходом у 4-4-2 Висновок при усій повазі Шева тренерство це не твоє.
    alex55
      alex55, 22.06.2021 13:53
    +9
    Вячеслав ГРОЗНЫЙ: «Сборная Украины выиграет свою группу на Евро».......
    я тогда спросил что он курит. за это получил кучу минусов.
    vitaha33
    online
      vitaha33, 22.06.2021 12:12
    +9
    Однозначно фізика!!! Це те саме як Динамо грає, коли біжить. Варто лише здати фізично і все - команда нуляча. Вони пішки ходили з 10хвилини матчу, а коли фізика в паршиво у стані, звідси і обрізки. Тактики не було це теж, але фізика всьому виною однозначно. І треба було бачити обличчя Шеви в перерві, коли він бачив безнадьогу, адже все розумів. Просто питання в іншому, якщо це фізика, то чому не робив по 5 замін в матчах з голандцями і македонцями? Чому на цю гру не виставив 5-6 нових гравців? Постав ти того ж Соболя, Макаренка, Безуса, Тимчик, випустив Довбика, в нього сил як в коня.
    Не знаю, якщо ми пройдем далі, то скоріш за все на переможця групи Е, а це означає, що 1/8 у вівторок, є 8 днів для відновлення. Дати пацанам 2-3 дня просто відновитися, без треніровок. Якщо не відновляться нормально, то зіграти в 5 захисників, окопатись, і свіжих гравців, які будуть втікати в контратаки... Іншого не бачу
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 22.06.2021 11:55
    +8
    Joe Smart, 22.06.2021 11:07
    І ні один тут диванний експерт не помічає головного:
    "Можно много говорить о каких-то физических кондициях, но без менталитета победителя на таких турнирах тяжело. Мы должны выигрывать каждую дуэль на каждом участке поля. Желание должно быть запредельное. Этого, к сожалению, в первом тайме не было." Не люблю Зіну за інстаграмчики, але тут він правий.
    Подивитись збірну Данії чи Польщі, як вони на жилав виривали нічию з Іспанією - та нас би вони так само розмазали, навіть чисто перебігали!
    Піжони з Шахти та Динамо, от ваш справжній "рівень". І аналогічно ви обсир..тесь завжди в Лізі Чемпіонів. Тому що менталітет (с)
    Зинченко провалил весь групповой турнир со своей "психологией победителя". Чья бы корова мычала... Его Гвардиола поставил в защиту и сказал - выгрызай фланг, а пасовать это не твое, пас отдавай ближнему. Вот и получается, что при высоких оценках за игру Зинченко совершенно не может играть на креатив в атаке на месте полузащитника. Его пасы такие же стерильные, как и в МС, отдает ближнему, да еще и неточно, не говоря уже о каком-то там обострении. Малиновский тоже провалил Евро, но он хоть может выполнять стандарты и где-нигде пас точный отдать. Какой толк с Зинченко на левом фланге - это вопрос. В последнем матче дошло до того, что по флангу прорывался Миколенко, который ни разу не нападающий. Миколенко может играть левого нападающего, Зинченко - нет. Понятно теперь, почему Шева Коноплянку хотял взять. Даже нулевый и без игровой практики, Конопа мог обострить игру на левом фланге. Так что не Зине говорить о психологии победителя как о причине проигрыша.
    yuryan
      yuryan, 22.06.2021 15:16
    +6
    Якщо все ж таки удача буде на нашій стороні.. то я б в наступному матчі залишив Зінченка на лавочці…. Бо щось він занадто став себе високо підносити…
    Local78
    online
      Local78, 22.06.2021 14:35
    +6
    Шевченко показав свій рівень як тренер, максимум що зміг, вивести збірну на Євро, далі ні про що. А ще провалений старт відбору на ЧС. Явно потрібні якісні зміни в керівництві нашого футболу.
    Serg Wojcev
      Serg Wojcev, 22.06.2021 14:14
    +6
    а где этот кум павелко он суд в лозане уже выиграл дерьмо вонючее шева и павелко два дебила а с ними и вся власть в этой стране деблы
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.06.2021 13:28
    +6
    ENJOY, 22.06.2021 13:08
    я не сравниваю с топами... тем более Дания нахрен никакой не топ, Голландия с натяжкой, я о правилах игры и психологии
    Так саме психологія тут багато вирішує. Данці, голандці це люди з країн з високим рівнем життя, працюючими законами, впевнені в собі. Їх з дитинства вчать поваги до себе та не боятися робити помилки. А у нас вчать, що повагу треба заслужити і за помилки багато критикують. Тому вони граютт впевнено і отримують насолоду від гри, хоч програють, хоч виграють. А наші не грають, а "працюють", " борються", "дають бій" і так далі. Тому й очі перелякані в багатьох, бо знають, що почнеться після невдалої гри. Критика уболівальників, тренерів, журналістів.
    vovandel_
    online
      vovandel_, 22.06.2021 18:49
    +5
    У Шевы нет возможности варьировать составом.
    Вратари - единственная нормальная позиция была и тьфу-тьфу остается
    Защита - Забарный, Миколенко не стабильные и под давлением косячат, проваливается сплошняком. Караваев , Матвиенко звезд не хватают, но на средний уровень тянут, если в форме, нет травм
    Полузащита Зубков, Степаненко, Сидорчук, Малиновский, Марлос, Ярмоленко - если все здоровы и в норм форме , то вроде и ниче, но если травмы и тп - то менять некем
    Зина да и Ярмола сильно переоценены особенно нашими комментаторами.
    От и получилось - играем как можем. А если при этом играть стоя против бегающей Австрии (очень посредственная команда вобщем-то), то 0 1 - это щастя
    А Зину только в защиту или на банку.
    -PhoeniX-
    online
      -PhoeniX-, 22.06.2021 15:28
    +5
    А по поводу Зины и Малины. Игроки в клубах выкладываются, потому что элементарно за один плохо проведённый матч можно угодить на скамейку надолго. А в сборной они неприкасаемы, потому что играют в ТОП чемпионатах. И если в огород Руслана сложно кинуть камень по уровню выступлений в клубе, то Зина к концу сезона лажал всё чаще. То же самое про Миколенко. Хуже от матча к матчу, и всё больше ошибок. В основном, невынужденных. Но ведь у нас большой выбор левых защитников. Почему, например, не Соболь...
    GR-65
      GR-65, 22.06.2021 13:45
    +5
    Да что тут говорить? Вчерашний матч полностью на совести Шевченко.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 22.06.2021 11:34
    +5
    С Голландией была готова к Евро.
    С Македонией тяжело было но готова тоже.
    С Австрией не готова.
    Интересно а если дальше пройдем в четвертьфинал то уже готовы к евро.
    Можно узнать где эта грань?
    И как вы так с уверенностью смотрите в будущее.
    icebeer
      icebeer, 22.06.2021 10:58
    +5
    Для этого недо тренера и чемп раньше закончили,и сборы месяц проводили,а оно не готово оказалось. Тьфу
    Шева,пшёл вон из сборной.
    -PhoeniX-
    online
      -PhoeniX-, 22.06.2021 15:23
    +4
    По поводу физической готовности.
    Интересно, а мне единственному пришла в голову сравнение со связкой отбора ЧМ Франция-Финляндия-Казахстан? Там вроде как тоже первый матч здорово обещали. А дальше всё хуже. Неужели тренеры не видели степень нагрузки в таких матчах? Не смогли подготовить? А зачем тогда ротация, запасные....
    Liverpool1982r
      Liverpool1982r, 22.06.2021 14:43
    +4
    Шева грає одним складом а потім каже що вони фізично неготові а Кривцова Тимчика Марлоса Циганков Соболь і ще там є матч з Австрією би боролися
    80 лет назад...
    online
      80 лет назад..., 22.06.2021 12:21
    +4
    Не готовы к Евро, ЕС, НАТО, Ковиду, борьбе с коррупцией и тд. Это наши реалии, к которым пора привыкнуть.(
    vitaha33
    online
      vitaha33, 22.06.2021 12:19
    +4
    В мене взагалі по ходу матча виникнуло враження, що футболісти вночі розгружали вагони і хочуть спати, або їм щось підлили, бо була якась сповільнена реакція. Короче, хватить їх хейтити, вже нічого не змінити. Перетренували їх і все. Треба брати в збірну професійних Футбольних фізіотерапевтів, які мають наукові підходи в виведені фізичного стану на пік форми. Чомусь в біатлоні навчились виводити на чемпіонат світу, то чому в футболі одні делитанти?
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 22.06.2021 12:18
    +4
    А ось я згадую попереднє Євро. Як там чемпіон вийшов з групи? Португалія з 3 очками і посередньою грою вийшла з 3 місця з групи, де були "аж" Угорщина, Ісландія та Австрія. Я не кажу, що за аналогією Україна виграє Євро, та ми поки що на чемпіонаті, тому слід підтримати збірну, а не поливати її лайном